Отговори
# 705
  • Мнения: 7
Wine, честито !!! Да е здрава малката принцеса и да бъде много щастлива !!!
 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51 newsm44 newsm51

# 706
  • Мнения: 6
 newsm51 wine - честита госпожица. Много здраве, успехи и лекота в живота да има   Hug  bouquet Ти как си, сподели повечко, когато имаш време  Hug
 Party, днес наистина е невероятен ден - толкова хубави новини   Grinning Докато чаках доки в болницата, тя изроди 2 бебчета - 1 секцио и 1 нормално раждане. И я чакахме повече от 2.5 часа, но какво от това, след като помогна да се появят нови 2 бебчета.
m9m9 - какво се случи, защо стигна до болницата? Дано всичко е ок вече и се доближите 2в1 до термина спокойно  Hug
fluffu - да ти е честит таткото   bouquet

Да се отчета и аз след прегледа - вече сме 2764, плацентата все още е ІІ степен, водите са ок, но бебка наистина е тръгнала надолу. Доки каза, че въпреки това не би следвало преди 20 да си я гушкам. А аз питах за тази дата, защото тогава се връща от отпуска доки от ЖК, която трябва да ми оформи документите - обменна карта и прочее (пък ако изчака и 23 да си взема новата личната карта - още по-добре). Още се колебае доки дали да съм секцио или ще мога нормално да родя. Аз вече свикнах с идеята, че в последния момент всичко ще стане ясно и въобще не се притеснявам. Както - така. Важното е бебка да не е застрашена  Heart Eyes
Наденце, за съжаление на мен тоновете ще ми ги мерят на 17 от 14.40 и после от 15.30 съм при доки за да ми ги разчете. Пак се разминаваме с теб и с Ради и много ме е яд.
Лека и спокойна вечер на всички  Hug

# 707
  • Сливен
  • Мнения: 140
Wine честита ти госпожица и бързо възстановяване

# 708
  • У дома
  • Мнения: 62
Pozitive,болезнени ли са ти контракциите?хайде приготви багажа ,че ти е време! Peace

Болезнени са, да, аз от това се попритесних, но са лекички.
Знам иначе как е когато почват да се засилват, засега нищо няма да правя, мисля че като си легна ще се поуспокоят.
Бебчо и той се върти неспокойно, дали не си търси път навън  newsm78

Споко, лягам, надявам се да утихнат.  Hug

# 709
  • Мнения: 2 286
Позитивче, да не вземеш и ти да ни изненадаш? По-добре сложи 2-3 неща под ръка. Но дано да се успокоят нещата като си полегнеш! Praynig Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 483
Ехаааа, знаех си аз, че докато съм на работа ще имаме бебенца  Party Затова и помолих някой да ми пише на лични - благодаря ти, Евето   bouquet
Калинче, Wine, честити ви рожбички! Да са ви здравички и добрички  baby_neutral И пишете повече, когато имате време  Hug

Наде, аз гласувах за теб, ама не познах  Mr. Green

Аз се наработих и от неделя съм в 45-дневен болничен  Party
Лелееее, бебевалежът започна, а аз още не съм купила креватче - но то нямало много време  ooooh!

# 711
  • Мнения: 1 134
ехаааа, две хубави новини от днес- много здраве и късмет на бебоците, и бързо възстановяване на мамите  bouquet
много  се развълнувах, такива новини реално ми казват, че и моят час наближава Grinning
за помпите да кажа и аз- отидох в един голям софииски магазин, отвориха ми тази на Медела( швейцарска, била мерцедеса, с 6 м. гаранция) и тази на Томи Типи ( англииска, 2 год. гаранция) и ми дадоха една изкуствена цица за проба- на мен лично  ръчката на Томито ми беше по-удобна, даже я сложих обърната към мойта цица, все пак така ще се ползва- еми по-удобна ми е, така че идете и пробвайте на място, а и мен лично 2 г. гаранция по-добре ми звучи
bebZz Kiryakova, ти май питаше за Нани- ние взехме преди 2 седмици от борсата за матраци в х.димитър, за първото голямо легло на сина ми, който наближава 4 г., евтини са и мен ме устройва това, че в близките години ще спи детето ми, така че няма от какво да се деформира реално, няма да има тежест, така че и след 5 г. да го изхвърля няма да ме е яд
аз да ви кажа днес изживявам особен ден в живота си- за първа нощ със сина ми ще спим под отделен покрив, досега никога не сме се делили, но ги пуснах двамата с баща му да идат на велинград да се разсеят преди началото на градината, 2 нощи ще сме разделени, а аз съм много объркана- от една страна ми е мъчно, а от друга се настройвам да си свърша на спокойствие много неща по подготовката за бебка , дали ми е от зодията-близнаци Cry

# 712
  • Мнения: 41
Честити рожби на мама КАЛИНЧЕ и мама Вино! newsm51
Да са живи и здрави малките бебчета!  ylinfant
Димяни много сили ти пращам HugЩе се справиш newsm10
На всички останали мами  love001  

# 713
  • В сърцето на моите съкровища...:)
  • Мнения: 622
Wine, ЧЕСТИТО!!! ЖЕЛАЯ ТИ БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ, А НА МАЛКАТА КУКЛА - ЗДРАВО И БЕЗГРИЖНО ДЕТСТВО!!!

# 714
  • Мнения: 41
Извинете, че пак пиша  newsm12но се сетих да ви поканя да се присъедините към страницата в подкрепа на мъжа ми във фейсбук.
Ако някоя от вас желае да го направи нека ми пише на лични.За да не натрапвам в хубавата ни темичка излишни неща.Спокойна нощ мамита  love001  love001

# 715
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
az-mama2 използвай докато ги няма да си починеш максимално, че знаеш, после ще има да я търсиш тази почивка. Подготовката няма да избяга  Peace

Позитив, лягай и почивай, а тези мъже значи, изобщо не се съобразяват с деликатните ни състояния  #Cussing out

И аз съм днес с контракции, започнаха следобед и досега ме стяга, че и кръста отзад. не мисля, че е сериозно, по- скоро е от преумора, ама  Rolling Eyes

# 716
  • София
  • Мнения: 1 395
Ифома, много мило от твоя страна, но не мисля че е проблем да пишеш и във форума, никой няма да възрази за един линк! Hug Ако все пак не искаш - прати ми на ЛС!

Позитив, и мен ме ядосва последните дни и съм в същата ситуация. Лягам си с телефона, в случай че трябва да засичам по нощите Crazy че ме мързи да стана Blush Но дори багаж за болница не съм приготвяла, нито купувала все още.. Все си мисля че почва в по-неочакван миг  Mr. Green

Оо забравих да се похваля! Хемоглобин 109, изключително добре в сравнение с предния път!

Последна редакция: пт, 10 сеп 2010, 22:56 от bebZz Kiryakova

# 717
  • Мнения: 1
Здравейте на всички. честито на мамчетата с бебчета на ръце.   bouquet
Днес бях на видеозон :всичко с бебчо е ОК и падна голяма криеница hahaha(не иска да го снимат), отговаря си на седмицата и е 1.616кг. (ако някоя мама си спомня в 31-ва седмица колко са го измерили ще съм благодарна, защото ми казаха, че малко щяло да е newsm78). Иначе се е обърнало с главичката надолу, но тук , лекаря също може да го обърне ако е седалищно(поне така четох).

Да се наслаждаваме още малко на коремите, че май никак не остана( макар за мен да има още мнoгoооооо  ooooh! )

# 718
  • София
  • Мнения: 483
Позитивче, лягай си и се успокой ако можеш  Hug На теб съвсем си ти е време и нищо друго не е толкова важно сега  Simple Smile Багажчето за болницата да е наблизо и гледай да поспиш. Мъжете изобщо не ги разбират тези състояния, защото не са благословени като нас да приютяват новия живот  baby_neutral Затова пускай го твоя по пързалката и гледай ти да си добре  Heart Eyes
Утре ще те чакаме да пишеш  Hug

# 719
  • Бургас
  • Мнения: 181
Честита дъщеричка на Wine    bouquet Да ви е жива и здрава и важното , че всичко е наред!

Общи условия

Активация на акаунт