За продуктите на Биотрейд

  • 20 872
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 178
Здравейте мили мами, аз си купих ексфлориращия тоник след препоръките ви от форума. Ползвам го вече 4-та седмица и искам да ви кажа че ефекта е поразителен, поне при мен! Много съм доволна, защото ми изглажда кожата и постепенно където има малки петънца започнаха да избледняват и изчезват. А ако случайно ми излезне някоя пъпка много бързо изсъхва и минава. Доволна съм за сега много. Аз го ползвам обаче само два пъти в седмицата, защото кожата ми е чувствителна и то само вечер. След като го нанеса с памуче, наистина щипе и се зачервява кожата, но за кратко преминава. На другата сутрин (за около два дена) се лющи малко, изглежда така че все едно кожата ти е изспръхнала, но това не е чак такава болка за умиране, защото след два дни си се оправя. Освен това забелязах че доста добре изглажда и тена на лицето. Абе много е добър, особено при по-големи пори, дори белези, при петна....Но си мисля че трябва да се използва наистина с мярка и до постигане на желания резултат и след това да се почине известно време.   Wink

# 16
А някой знае ли кьде в Пловдив продават продуктитe на Биотрейд?

# 17
  • Мнения: 99
Извинявам се, че бутам темата напред, но никъде по аптеките не намирам ексфолиращият тоник на Биотрейд Embarassed В аптеките когато питам за него ме гледат все едно никога не са чували за подобно нещо Shocked Някоя русенска мама ще ми каже ли от къде си купува продуктите на Биотрейд???

# 18
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Enika, миналото лято си бях купила крема с 60 фактор на Биотрейд от една аптека на главната - като вървиш от Бастилията към Л...ното, подминаваш бившия магазин "Валентина", точно след това, на ъгъла, е аптеката - не се сещам как се казва обаче!

# 19
  • Мнения: 1 629
А кое е по-доброто след тоника, кремът с фактор 60 или маската?

# 20
  • Мнения: 35 968
Извинявам се, че бутам темата напред, но никъде по аптеките не намирам ексфолиращият тоник на Биотрейд Embarassed В аптеките когато питам за него ме гледат все едно никога не са чували за подобно нещо Shocked Някоя русенска мама ще ми каже ли от къде си купува продуктите на Биотрейд???

прегледай в коя аптека има Акне аут /снабдяват го най-често, на същата фирма е/ и поръчай тоника

# 21
  • Мнения: 35 968
А кое е по-доброто след тоника, кремът с фактор 60 или маската?

за различни неща са - маската е да помогне на новата кожа и до колкото схванах от упъването да доизлющи старата, а кремът те предпазва от петна, фотостареене  и слънчево изгаряне, защото новата кожа още е мн. нежна

# 22
  • Мнения: 99
Enika, миналото лято си бях купила крема с 60 фактор на Биотрейд от една аптека на главната - като вървиш от Бастилията към Л...ното, подминаваш бившия магазин "Валентина", точно след това, на ъгъла, е аптеката - не се сещам как се казва обаче!
Мисля че се досещам коя аптека имаш впредвид Hug.....до Пикадили на ъгъла? Ще се спусна по центъра още утре. Дано да го имат в наличност  Praynig или да се съгласят да ми го поръчат.

прегледай в коя аптека има Акне аут /снабдяват го най-често, на същата фирма е/ и поръчай тоника
Само в една аптека видях че имат Акне аут , исках да поръчам тоника ,но жената нещо не й се занимаваше и ми каза да минавам и да проверявам. Ще продължа да търся.....

# 23
  • Мнения: 18 542
Взех си и маската и ексфолиращия тоник.
Първо си измивам лицето, изчаквам 30-тина минути, намазвам се с тоника и след още 30 минути с маската. Откакто си ги взех (вече около половин месец) ги ползвам всеки ден по веднъж, вечер.

Лицето започна да ми се излющва чак преди 2 дни.

Поръчах си ги по интернет и с продуктите ми донесоха книжка с картинки  Crazy с кратко описание на продуктите и три листа принтнати страници с предназначението на всеки продукт и начина на ползване.

За тоника пише, че може да се ползва от 2 пъти дневно до два пъти седмично. Аз реших да пробвам първо всеки ден и за сега ми се отразява добре та ще запазя честотата. После може да поразредя, но за сега така.

Маската е 65мл. Надали е менте.

Доставката е 4лв. ама то ако си купуваш продуктите от аптека с голяма надценка, по-добре да си ги поръчваш по нета. Доставят ги на следващия ден в удобно време.

Аз си взех и слънцезащитния крем, с който да се мажа сутрин, а с маската вечер. Все още нямам впечатления от това кремче, защото едва тази сутрин се намазах, но като че ли е добро за моята смесена кожа, защото до сега с какъвто и крем да се намажа сутрин, до обяд лицето ми вече лъщи в Т зоната.

# 24
  • Мнения: 2 241
Извинявам се за малкия ОФФ,

но някой да е разбрал дали Биотрейд имат щанд на Ароматите в НДК? Тъй и тъй смятам да намина за др. неща и се надявам да са там.

А и цените може да са по-нормални (макар, че не винаги е така).

# 25
  • Мнения: 8 505
А кое е по-доброто след тоника, кремът с фактор 60 или маската?

Аз отмивам маската след 30мин и нанасям крем.

# 26
  • Мнения: 18 542
Аз отмивам маската след 30мин и нанасям крем.
Не ти ли попива напълно за 30 минути?

# 27
  • Мнения: 8 505
Аз отмивам маската след 30мин и нанасям крем.
Не ти ли попива напълно за 30 минути?

Само на места.

# 28
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Хайде и аз си ги поръчах двата тоника.  Flutter

# 29
  • Мнения: 1 629
Аз пак да питам, че недоразбрах Blush Трябва ли да ползвам и маската и крема заедно с тоника? Ако ще взимам само едното, кое е по-добре да взема?

Общи условия

Активация на акаунт