Подсъзнанието може всичко 29 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 275 906
  • 724
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 515

И аз  Joy
Бягах преди малко до тото пункта
 hahaha

гледайте си работата  Naughty аз ще го спечеля  Party hahaha

# 301
  • Мнения: 1 568

И аз  Joy
Бягах преди малко до тото пункта
 hahaha

гледайте си работата  Naughty аз ще го спечеля  Party hahaha


Аз като го пуснах и казах: давам го на теб ( под теб нямам предвид теб  hahaha но някой си , може и ти да си Joy )
Защото чета една книга сега и там се казва когато искаш нещо , кажи го така:
-Давам ти ....(споменаваш) нещото което искаш, защото по силата на огледалото , Вселената отговаря с твоите думи и ще върне:
-Давам ти.....

Ако кажеш:искам...
Тя ще отвърне: искам... Hug
и ще го вземе от теб, вместо да ти го даде  Hug

# 302
  • Мнения: 1 568

И аз  Joy
Бягах преди малко до тото пункта
 hahaha


А бягах до тото пункта, за да дам към печалбата на човека при когото отиде и своите пари  Joy Joy Joy Joy

Ех, колко съм добричка hahaha

# 303
  • София
  • Мнения: 2 840
НА мен пък една се опита да ми вземе фиша. Пипна го и се дръпна като попарена. Просто в този миг очакваше касиерката да й подаде празния на нея, да попълва, но тя подаваше моя, обработения. За пръв път ми се случва. Взех й късметеца Joy Joy Joy

# 304
  • Мнения: 1 568
НА мен пък една се опита да ми вземе фиша. Пипна го и се дръпна като попарена. Просто в този миг очакваше касиерката да й подаде празния на нея, да попълва, но тя подаваше моя, обработения. За пръв път ми се случва. Взех й късметеца Joy Joy Joy


Леле КЛОНКЕ  Hug
НИЕ СМЕ!!!   hahaha
Отивам в тото пункта и понеже бързам , вземам един фиш, но до мен на масичката виждам един изоставен, попълнен и ....
Хвърлих моя празния, взех попълнения и изоставения , платих и изчезнах  newsm78

ДА БЪДЕ!!!

# 305
  • Мнения: 1 568
Усещам как в темата за пръв път ще има чудо он-лайн  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 306
  • София
  • Мнения: 2 840
Направо сме избили рибата с теб.
Досега съм пускала няколко пъти, все покрай големите джакпотове и то защото детето настояваше, много му е забавно.
Мога да се похваля, че ако има тото, в което целта е да не улучиш ни едно число - то АЗ съм тотален спец.
Мисля да почна да публикувам своите комбинации, че да си знаете - просто изключвате числата, дето съм попълнила аз и шансовете ви растата неимоверно Joy Joy
Не 6 от 49, а 6 от 25 ви стават hahaha

# 307
  • Мнения: 2 196
Законът за непочерпилия тото милионер знаете ли го, а? Mr. Green
Който спечели от тотото и не почерпи - ще го оскубят бесни съфорумки. Whistling

Интересувах се и аз от гривните Power Balance, защото от едно известно време се влача като парцал - просто се събуждам изморена.
 Скоро забелязах, че един клиент носи такава и го попитах дали има някаква полза от нея. Каза, че лично на него му повлиява добре - спи по-добре, по-работоспособен е, проблемите, които е имал с кръвното са се нормализирали. При жена му обаче нямало никакъв ефект.

# 308
  • София
  • Мнения: 2 840
И аз познавам една дама, която я носи тая гривна, ама й е подарък от вносителя, значи е истинска, предполага се, която казва, че се чувствала много добре, направо припкала като млада козичка. Балансирала се, демек Mr. Green

# 309
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Бианkа, КЛОНКА, благодаря за споделеното.  bouquet Вероятно действоето е индивидуално .
В момента ги продавали и на вестникарските будки - уж оригиналните, испанските. Ама знае ли човек със сигурност. newsm78  

...
Мисля да почна да публикувам своите комбинации, че да си знаете - просто изключвате числата, дето съм попълнила аз и шансовете ви растата неимоверно Joy Joy
Не 6 от 49, а 6 от 25 ви стават hahaha

 Ако и аз допълня моите числа, шансовете ви ще нараснат още.  Laughing

# 310
  • София
  • Мнения: 2 840
Вела, числата ни може и да се повтарят, значи. Щом и твоите са в списъка с вечно неизлизащите. hahaha
Не, наистина е време да си спретнем "Дневник на каръка" и в него да отбелязваме комбинации, числа, залагания и т.п., че поне да сме полезни на другите. За ориентир някак си. И да вземем да искаме пари за инфото, много добре ще ни се получи Joy Joy Joy

Вместо да гадаем кои числа ще се паднат, даваме инфо кои със сигурност НЯМА да излязат. Щото сме ги попълнили ние. hahaha

# 311
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Споко, аз ще ви обера "лаврите" на каръци hahaha hahaha
Затова всеки път пускам до моите си числа и нито от старата комбинация, нито от новата имам попадения Money Money

# 312
  • Мнения: 1 568
Аз не играя редовно  Hug
Не вярвам в тото, но....
Преди няколко седмици моя позната-бабичка уцели 5-ца  Hug
Жената взе около 100 000 лева.
Купи на детето си офис  Hug
Да е жива и здрава Hug
Та се върна вярвата ми и мисля вече да играя, не за да спечеля, а за да са повече паричките на хората които печелят Hug

# 313
  • София
  • Мнения: 2 840
Вие от Русе сте пословични с вашия тото късмет, ей. Crazy

# 314
  • Мнения: 1 568
Вие от Русе сте пословични с вашия тото късмет, ей. Crazy

И аз така съм чувала, в интерес на истината познавам един тото милионер и тази бабичка  Hug

Общи условия

Активация на акаунт