Дюкан ни учи какво да се яде за да ходим на море - 236

  • 31 681
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 541
Вещи   bouquet


Русенска среща- неделя 11 часа, на Вазата,надявам се на всички да им е удобно и този път да има повече на брой слаби мацки  Mr. Green Hug Hug Hug

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Сиссс, по принцип сорбитола иглюкозата хич не са режимни  Thinking

# 17
  • Мнения: 5 001
Хайде да започна с питанките... Blush
Купих си ефервесцентни / Crazyне го знам как се пише-гледам от кутийката... Blush/таблетки калций. Та въпросът ми е дали са режимни?! newsm78 Ето и състава им :калциев лактат глюконат,киселина,лимонена киселина,калциев карбонат,натриев хидрон`ам какво си,аромати,подсладители-цикламат,сорбитол,глюкоза,малтодекстрин,арабска гума,макрогол.
Без оцветители.
Без лактоза.
Без глутен.
Подходящ за диабетици.
Въглехидратни единици-0.05
Помагайте,дружина вярна сговорна!  bouquet

Миленкоооо, как ,моме хубава, не го топна туй дупе манекенско в моренцето!!!!М`чИ то грехУта... Crossing Arms
вСИЧКО ДЕТ завършва на -оза не е режимно

# 18
  • Мнения: 0
Хайде и аз да се цопна в моренцето  grinning039 то при мен е соления окена, ама пак става Simple Smile

Честит Празник на всички! bg

Само да добавя, че днес, по случай празника, си направих Канелените бисквитки на frants от рецептите във форума и направо си облизах пръстите...силно ги препоръчвам, вече са ми любимото сладко, направо станаха невероятни Simple Smile Дозата стана за 3 дни и хич не ми е ясно как ще устоя да не ги изхрупам всичките наведнъж  smile3505

   

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 22:54 от bor4ito

# 19
  • Мнения: 287

вСИЧКО ДЕТ завършва на -оза не е режимно

Аз ползвам изкуствен подсладител сукралоза абсолютно режимна. Simple Smile
http://en.wikipedia.org/wiki/Sucralose

# 20
  • Мнения: 459
Да не Ви изпускам, нищо, че май е спам Embarassed /ВещиHugподмаз Grinning/ За мен море нямаше тази година, заради комплексите на мъжа ми! Но от 10-ти съм фрии от към работа /освободиха повече от 45 човека:cry: от медията/ и се замислям дали да не организирам една разходка до морето с дружката ми!

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 14 075
Цвети, давай смело  Peace И аз бях без мъжа  Mr. Green С децата де, ама той не дойде  Sunglasses

# 22
  • Мнения: 541
Възможно ли е да задържам от по-малко хранене, заради нямане на време от работа или много искам като очаквам след всеки 5 П дни да съм няколко кила минус  Blush Да не е дошло време да се свива кожата и след време пак да започна да свалям  Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 2
Здравейте на всички аз писах преди около месец тук. Само че мъжът ми се прибра от чужбина ходихме на почивка и за диета хич и на ъкъла не ми дойде. Но това което виждам при вас е страхотно. Всички изглеждате много добре. Аз утре сутрин започвам. Дано да имам успех. Това което ми казахте е да пазя ударният режим 5 дни взех си книжката така че ще спазвам програмата от там. Ако някой може да ми каже нещо интересно за ударния режим да пише. След тези пет дни обаче и идея си нямам какво да правя така че разчитам на вас. Ще се снимам ама ще изчакам малко преди да кача снимките че ме е страх да се покажа  Embarassed   и освен това да ми кажете някакви витамини трябва ли да се пият. А сетих се и още нещо от къде да си взема лентичка. Ще си потърся. Лека вечер

# 24
  • София :(
  • Мнения: 215
        Добра ви вечер  Hug
     Свършиха се мързеливите дни, а аз даже не помирисах морето тази година, сега поне виртуално да се цопна вътре   sport027 Вещи,   bouquet
     Хайде да ви приспивам, че утре досадника пак ще се разбръмчи в 5, а аз съм отвикнала...

                    

          Лека, мека, розова и режимна  Hug Hug Hug

# 25
  • Мнения: 45
Да сте живи и здрави всички "стари кучета" тук!  bouquet
Едно, че давате хъс (като гледа човек постиженията ви), ами и рецептите са страхотни, та се преживява лесно. При мен резултата е -5кг, от 23 август до сега. Peace Смятам да е добре Laughing А обиколките са намаляли значително.
Час ми се приисква да ви прегърна Hug

# 26
  • Мнения: 2
Таз година добре си взех пая от морето, ама таз ЗЛА ВЕЩИЦА  Wink как да не я уважиш.
май Дюканската деменция взе да ме хваща  Joy, забравих кой ПЗ ден ми е дали четвърти или пети ама от утре ще си рисувам на календара
Лека

# 27
  • Мнения: 831
Вещи   bouquet


Русенска среща- неделя 11 часа, на Вазата,надявам се на всички да им е удобно и този път да има повече на брой слаби мацки  Mr. Green Hug Hug Hug
Привет на цялата банда!
На Филюдка да се предаде специален поздрав от мен!Мерси.

# 28
  • Мнения: 207
Вещи   bouquet


Русенска среща- неделя 11 часа, на Вазата,надявам се на всички да им е удобно и този път да има повече на брой слаби мацки  Mr. Green Hug Hug Hug
Привет на цялата банда!
На Филюдка да се предаде специален поздрав от мен!Мерси.

Моля и от мен  Hug Филюдка кажи как си.Липсваш тук   bouquet

# 29
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug
     На мен ми е време за кафе..., значи слагам и за вас  Grinning

                       

     i√k@,

                                                             

     При мен килогроми същите като вчера - 77.500. Ама като залепени на кантара  Laughing
          Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт