Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 130 578
  • 737
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: X
Слънчев привет на всички! wavey
Цяла седмица не съм разглеждала любимата си тема и имам да наваксвам цели 14 стр.Ще се насладя на чудните ви предложения и фотографии,това е несъмнено и супер приятно!
Мярнах само набързо,че Бениии е отново сред нас,за което се радвам,липсваше ми!  bouquet
От мен питка по идея на Мари_етаbouquet  bouquet!

Кремче с банан и извара по рецепта на Vens:

и от същото кремче десерт с бисквити:

Спорна седмица на всички! Hug

# 541
  • Мнения: 83
dunia53, благодаря ( малко късничко отговарям)  bouquet

Една крем супа от броколи от миналия ден, заедно с дробчетата с мед

# 542
  • Мнения: 202
Момичета страхотни сте,нямате спиране и изписване на толкова много разнообразни и вкусни неща newsm51
Пуре прекрасна ти е питката и десертчетата
Дитсан,Анелия,Лина,Мус,Тайна,Вив,Петя и всички останали много е вкусно и при вас
Аелис чудесно ти е орзото
Находка вкусна пица
Пепчо тя си знае,че е супер отличничка
Зиче много вкусотийки си направила
Есу всичко ти е класическо
За днес пиле с картофи,салати,свинско с лук на фурна и една питка на мах мама с кашкавалена извара,и една питка на топка за сандвичи с шпек и шунка от новите да ги пробваме/вкусни са/за довечера.
Вкусна вечер и приятна седмица ви желая.








Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 17:38 от megans

# 543
  • Мнения: 4 358
Ето ме и мен в любимата ми тема.Все по малко време имам затова показвам за няколко дни.
Гнезда от кайма

Просто пиле със зеле

Карамелен сладкиш на Лео, но със сини сливи

Тортата на лъчи на Росонера с ябълки


Задушените пържолки с лук и ябълки
 че са бързи и имам манжа поне за два дена от тях Mr. Green

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 19:29 от Хъни - Бъни

# 544
  • Мнения: 11 606
Данубио-то на Лоис - утре за училище на децата.......

 Hug

# 545
  • Мнения: 320
Видях отново чудесни предложения от вас , няма да ви изреждам, всички сте невероятни   bouquet

- салатка от печени чушки

- пържено месце

# 546
  • Мнения: 1 283
Толкова хубави неща сте сготвили, поздрави на всички   bouquet  bouquet
Ето моите ястия
пържени тиквички с мляко

кьополу

свинско винен кебап
Лека и успешна седмица на всички   bouquet

# 547
  • Мнения: 1 234
И аз ви поздравявам за красотите и вкуснотиите, които сте сътворили  Hug
От мен една питка

# 548
  • Варна
  • Мнения: 522
Изтървала съм няколко страници и сега с удоволствие ще ви разглеждам  bouquet
Събота и неделя бяхме на село та ще се пробвам да кача няколко снимки Rolling Eyes




# 549
  • Мнения: 148
Здравейте кулинарки!
Ивка 27,Мартинче,Пепика,Алекс,Мама Цоцоланка,Хъни Бъни,Меганс,Еликсирче,Тайна, mussy777 ,
De`Laplata ,Лина страхотни предложения от всички.За всички вас  smile3501 newsm51
От мен една питка по рецептата на Мариета/ама забравих да я снимама/пилешка супа,някаква измислена запеканка с картофено пюре не много добра на вид но на вкус ммммм,и десерт с круши/пак измишлиотина/


# 550
  • София
  • Мнения: 15 914
Цоцоланче, имам тесто за хляб в хладилника, ще стане ли?И ако може, дай ми линк да видя цялата рецепта Praynig!

# 551
  • Мнения: 11 606
Цоцоланче, имам тесто за хляб в хладилника, ще стане ли?И ако може, дай ми линк да видя цялата рецепта Praynig!

 Hug http://loisslokoski.blogspot.com/2009/02/danubio.html

# 552
  • София
  • Мнения: 15 914
Цоцоланче, имам тесто за хляб в хладилника, ще стане ли?И ако може, дай ми линк да видя цялата рецепта Praynig!

 Hug http://loisslokoski.blogspot.com/2009/02/danubio.html
Heart Eyes Hug Много ти благодаря!

# 553
  • Мнения: 1 313
Момичета, невероятни ястия!   bouquet

Благодаря ви за милите думи, много се радвам на положителните ви отзиви Hug

От днес:
Пълнени чушки с кафяв ориз


Brown Rice Stuffed Peppers by Kemi H, on Flickr

# 554
  • Мнения: 115
Здравейте момичета   bouquet
рядко се включвам , ама нещо в последно време не мога да вляза в ритъм и не ми стига времето Sad

Първо да се оплача че много ми се хапва питка , месеница или нещо такова тестяно със сиренце (ама домашно , да се дърпа на конци ..........еххх  CrazyTired, ама идея си нямам кога ще си  омеся .......  Tired
 
вчерашните гозби:
  пиле с ориз, зеленчуци и картофи на фурна;
 салатка от последните слънчеви домати на баба:
и пиле със сметана и др. екстри :

спорна седмица от мен Simple Smile




Общи условия

Активация на акаунт