Ти какво сготви? Снимай, покажи! - 73-та тема

  • 126 870
  • 737
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 777
Лулу да е жива и здрава дъщеричката ти!!!
А кексчетата с тези жабки и водни кончета са много много сладки!!!

# 91
  • Варна
  • Мнения: 485
Пиперки бюрек с пържени картофки


С огромни благодарности към МG18.   bouquet

# 92
  • Мнения: 148
Мале момичета,невероятни вкусотии сте сътворили както винаги.Поздравления за всички кулинарки.
Меганс,благодаря мила за подробното обяснение за козунака.Ще пробвам и ще кажа какво е станало.
Аз днес не съм готвила,но цял ден се борих с една торта послучай утрешната ни годишнина с половинката ми-25 години.Та ето какво сътворих,утре като я разрежем ще покажа и разрез а сега почерпрте се.


# 93
  • Мнения: 1 265
ditsan ефектна торта и голяма любов/две сърца/ към половинката.Честита годишнина и още дълго време да живеете в любов и сговор.

# 94
  • Мнения: 22 867
Аз днес не съм готвила,но цял ден се борих с една торта послучай утрешната ни годишнина с половинката ми-25 години...............

ditsan, не знам колко е била борбата, ама определено си я преборила, много е красива тортата! Peace  И аз ти пожелавам още няколко пъти по 25 любов и сговор!  bouquet

лулу, страхотни сладурски кексчета! Предполагам щерката е била много доволна. Да ти е жива и здрава!  bouquet

# 95
  • Мнения: 211
Ето ме момичета!  Hug Сигруно вече си помислихте, че съм се загубила на връщане от срещата  Grinning Да потвърдя и аз - много хубаво беше, много забавно! Момичетата са страхотни и не ми се разделяше с тях! Прибрах се в София все още с усмивка на лице! За съжаление и от мен снимки няма  Sad Но се надявам да си организираме наистина една нова среща с повече хора, аз даже ще си издействам един гарнизон с преспиване и няма да се налага да бързам  Laughing
И пак изтървах десет страници! Видях много вкусни, красиви и интересни предложения! За вас   bouquet

viv-miv, пеп-4o, MG18, Дес, ditsan, Женя 83, Селма, mari_eta,
, благодаря за комплиментите!  Hug

лулу!,
да ти е жива и здрава прекрасната дъщеричка! Пожелавам и много щастие и сбъднати желания! Силно впечатлена съм от жабешката фамилия! Изключително красиви и оригинални!
ditsan, честита ви годишнина! Тортата е прекрасна! Пожелавам ви още много години семейно щастие и хармония!
MG18, салатката е извара, сирене, малко майонеза, настъргани варени яйца, печени чушки, копър, сол и пипер.
mari_eta, малките царевички ги взех от Била, но видях и в Кауфланд. Продават се в буркани при царевицата. Много красиво и вкусно изглежда онова нещо с трудното име!
Ох, Ягодка, тирамисуто ме просълзява! Да е жив и здрав съпругът ти!
labrex    много красиво грозде-питка!
ditsan, Дес, Краси, Мама Цоцоланка, rossonera, и от вас разкошни питки и питчици!
merydit, много интересна тортичка!
Роца, зашеметяващи снимки! С този сладкиш ми разтуптя сърцето!
Felicidad, много красиво и оригинално!
rossonera, много красиво парфе! А от описанието на рецептата ми прилоша!
abet, къде се губиш?! Страхотно меню!

От мен отново бонбонки от нещо като сладък салам с екстри  Mr. Green и прекрасния браунис на Венетаbouquet), но двойна доза:



И едни готови сладоледени еклерчета, които аз потопих в шоколад:



Лека нощ на всички!

# 96
  • DE
  • Мнения: 971
Леля Ог, "лепвам" се веднага след теб и твоите искусителни снимки Hug
Спестявам си така и писането Mr. Green
От мен
Питки с кисело зеле и бекон



Пуешко"братен" с пълнеж





Лека ноЩ !

# 97
  • Мнения: 0
здравейте на всички,имам една голяма молба да ми помогнете с рецепти за деца, които сте правили и вашите палавници не отказват а хапват с удоволствие..аз си имам едно детенце ,което признава само плодове и сладкиши,искам да го науча да хапва и други неща но не ми се отдава все още...

# 98
  • Мнения: 372
Аууу,отдавна не съм писала в темата и колко съм изтървала. Не знам кой пръв да питам за рецепта.  Crazy
ditsan, прекрасна торта! Много семейно щастие ви пожелавам!   bouquet

Вече ще следя стриктно и никакво изпускане на темата.  Naughty

# 99
  • Мнения: 9 125
Пеп4о,търсих тази лютивка в сайта ти ,но не я намирам ,моля те дай рецептата  Praynig

заповядай Лютивка

и закуската ни  Joy Joy Сладоледена торта  с горски плодове

# 100
  • Мнения: 1 092
Отново сте прекрасни - толкова много вкусотийки.
Леля Ог направи фен клуб, първа ще съм там,  да знаеш  Laughing
matze   може ли рецептата за това пуешко нещенце. Много апетитно ми изглежда.
ditsan   честита годиншнина...25 - лелеееее
лулу!   ах тези жабчета. Ти си истински творец, страхотни са.
И всички снимки страааааашно много ми харесаха.

# 101
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Лулу, аз да попитам - вие тези неща смятате да ги ядете Rolling Eyes? Не ви е срам, унищожители на произведения на изкуството Crossing Arms  bouquet!

Дитсан, тортата е прекрасна, а птичките, малееее, художник си направо Peace! Още поне два пъти по толкова години да сте влюбени Hug!

Леля Ог, искам от всичко Grinning. По много Laughing!

Пеп-чо, закуска, а Mr. Green? Махам се, изчезвам, то това тук е нечовешко ooooh!!

Ще се върна чак следобед да си покажа питката.

# 102
  • Мнения: 320
Ех, момичета много сте бързи, толкова много страници и пак сте наготвили такива неща ... думи нямам   bouquet

То не са парфета, кифлички и тези жабешки кексчета на лулу каква красота, лулу нима ще им разрешиш да ги ядат  Rolling Eyes
ditsan, тортата е невероятна, пожелавам ви още много по 25 години да сте заедно и много щастливи   bouquet
Леля Ог, а ти с тези бонбонки, браунис и тези кексчета дето ги правиш са такива красоти, спри се вече, че да знаеш идвам ти на гости  Laughing
matze, а това Пуешко"братен" има ли си рецепта  Rolling Eyes
Пепчо, сладоледената торта изглежда супер, мойто синче така ще й се зарадва  Laughing и си записвам рецептата за лютивката ще се пробва  Peace

Сега показвам днешната закуска - баничката на Морена



И да си кажа, че по принцип не харесвам баници с готови кори, която и да съм опитвала до сега, направих я с "леко" недоверие, но опита си заслужаваше, тази наистина ми хареса и ще се прави често  вкъщи Wink
Благодаря на Морена за рецептата   bouquet

# 103
  • София
  • Мнения: 436
Ох... направо вече ставате невъзможни... заради вас вече всяка сутрин се събуждам гладна... ужас...  Crazy Crazy  Crazy
alex_og97 страхотна баничка се получила...  и аз съм я правила.. много е хубава тази рецепта  Peace
пеп-4o ето такива закуски аз много, ама мнооого уважавам.. Mr. Green
matze много апетитни питки... аз досега не съм пробвала да правя такива...  Simple Smile
Леля Ог както винаги красиво и вкусно...   bouquet
ditsan честита годишнина... още многооо години семейно щастие, здраве и късмет! П.С. А тортата е невероятна, браво! Hug
labrex страхотна грозде-питка! А и на онези доматени изкушения ... съм им метнала око smile3508

Хайде от мен една карамелена тортичка:

   

Приятен ден на всички!





# 104
  • Мнения: X
Лулу,честит празник на дъщеричката ти,да ти е жива и здрава малката малиноберачка!  bouquet
Дитсан,много красива и изпипана в детайлите торта,честита ви годишнина,още дълги години семейно щастие ви пожелавам! 1dating
Пеп-4о,ама хич не знаете с какво да закусите  Party,ще дадеш ли рецептата на тази чудна тортичка насам? Hug
Россонера,парфето ти отново е един път! Peace
anisunshine ,мммммм,къде ми е голямата лъжица.... Crazy за този сладкиш!Моите не ядат крем-карамел и затова само преглъщам по вашите Кодрит Кадир. Tired

 От мен днес :
талиателе

питки

за втори път чудните тарталетки на Цецето/Трейси/,този път освен с нектарини и със смокини и сини сливи

Общи условия

Активация на акаунт