Ийит Озшенер:Мелодията на сърцата ни/ Yiğit Özşener:сега и в "Ezel"-73

  • 24 637
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 33 427
Лелеле каква ми е тръпка само като чуя музиката  Blush Joy Joy Joy

# 721
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
МНОГО ХИТРО ИЗМИСЛЕНО ТОВА С МАКЕТА НА ГАРАТА И ВЛАКЧЕТО Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
и в първите минути Алиииииии

Ако не друго началото е лесно за превод...само думите на кенан биркан...другото е препис от последната серия
Някой да има представа какво долу-горе каза този човек?Нищо не разбрах.  33uu

# 722
  • Мнения: 9 764
Ако има някой от преводачките, да попитам - какво е заглавието на серията,  newsm78  плийз  Hug

# 723
  • Мнения: 0
Това с макета срашна ми хареса . Но кого бутна Кенан?  newsm78
 
Стори ми се ,че подреди на макета трима мъже . Някой обърна ли внимание.  Shocked

# 724
  • Мнения: 1 064
Заглавието на епизода:
İmkansız невъзможен, невероятен

# 725
  • Мнения: 33 427
Само в ddizi.com са гледали първа част 3,582  Shocked Joy Joy

# 726
  • Мнения: 9 764
Заглавието на епизода:
İmkansız невъзможен, невероятен



Мерси  Hug

# 727
  • Мнения: 1 064
Значи започва с представяне на играчите. Така е направено - всички са играчи в една игра и те са онагледени с фигурките. Първите думи са Нови играчи.
И започват един по един. Първи е Али, "войник". Така се стига до припомняне на стар епизод, в който кеца обяснява, че нормално е убивал само стари и грозни хора и за него е огромна привилегия да убие красиво момиче, визирайки Бахар. Значи изходната точка е смъртта на Бахар.

# 728
  • Мнения: 348
На линия съм! Ще изчакам да мине всичко и засега само ще ви чета, какво вълнение ни е обаче Heart Eyes

# 729
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
И на мен това ми направи впечатление...почваме с нейната смърт Peace

# 730
  • Мнения: 0
А сега кой реди фигурите вуйчо или Кенан  Thinking

# 731
  • Мнения: 1 064
Отново се завърта влакчето, преминаваме към следващия играч. Мисля, че имат предвид Дженгиз. Как го определят, не разбирам. Но казват - иска всичко, лесно му е да печели и да взима. Но лошото изкача от ръцете му. Така стигаме до старата сцена - разговорът му с Езел. Езел казва - Нищо не се е променило. Същите хора сме. Виж, изобщо ли не ме познаваш или нещо подобно. Дженго - йок. Езел: Здравей, кръвни братко. Дженго: Омер! И леко преливат към вуйчо. Влакчето се завърта отново. Казват нещо за стар приятел, а след това - Нови играчи, нова игра.

# 732
  • Мнения: 33 427
В http://bolumizle.com има още две качени части  Crazy

# 733
# 734
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30
 Отначало докато зацепя, че всъщност влакчето е началото на епизода  ooooh!. Поправям се - и сестра ми няма ATV в пакета на Булсатком.  Sad

Общи условия

Активация на акаунт