Какво мислите за този сайт? - www.wholesale-dress.com

  • 77 568
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
desito1331доколкото знам,ЦКБ картите СТАВАТ за Пейпал,не знам при теб защо не я приема,попълваш ли правилно всичко стъпка по стъпка,въвеждащ ли номера на картата,3-цифрения код,имена,валидност...
Картата нали е Виза?
Иначе аз плащам С КАРТА ОТ рАЙФАЙЗЕН БАНК.
На мен не ми е искало никакви документи
Успех

# 736
  • not found
  • Мнения: 581
Аз съм с Виза Електрон на ЦКБ и съм нямала проблеми да пазаря  Peace

# 737
  • Мнения: 0
Привет  Simple Smile На 8ми направих първата си поръчка от сайта и всичко мина супер, след няколко дни получих мейл, че 2та ми чифта обувчици са шипнати. Поръчах с най-бавната доставка по море, тъй като и без това навън скоро няма да става за обувки. Та вече си имам и номер за проследяване - RA344871477CN , но като вляза в http://www.track-trace.com/ и нещо не успявам да проследя докъде са стигнали и ще съм много благодарна на малко помощ  Praynig  Hug

# 738
  • Мнения: 2 093
Днес получих 2 чанти и 1 рокля . За първи път съм толкова доволна  Party

Време е за нова тема..

# 739
  • Мнения: 1
Днес получих 2 чанти и 1 рокля . За първи път съм толкова доволна  Party

Време е за нова тема..


geri може ли да покажеш да видим какво си взела Praynig

# 740
  • Мнения: 87
Някой да е срещал из китайските сайтове - дамско зимно яке с Мики Маус, реплика на модел на D&G???

http://searchingforstyle.com/2011/01/dg-menswear-autumn-winter-2011/

Жълтото, но в дамски вариант.

# 741
  • Мнения: 0
desito1331доколкото знам,ЦКБ картите СТАВАТ за Пейпал,не знам при теб защо не я приема,попълваш ли правилно всичко стъпка по стъпка,въвеждащ ли номера на картата,3-цифрения код,имена,валидност...
Картата нали е Виза?
Иначе аз плащам С КАРТА ОТ рАЙФАЙЗЕН БАНК.
На мен не ми е искало никакви документи
Успех

Мерси за отговора всичко е точно но мисля че нещата се опетлаха когато трябваще да въведа 4 цифрения код за 24 часа аз се забавих от там тръгна всичко предполагам и сега трябва да направя 18 за да си издам собствена карта Sad( гадничкоо
Искам да попитам когато пускате дадена поръчка някой би ли се саглаисл да пусне нещо и за мен обеща вам да бъда коректна с парите ии тн. ако случайно има такъв човек нека ми пише на лично мерси предварително!  : )))  иии да ви пожелая Весели Празници на всичкии  Simple Smile Simple Smile

# 742
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

desito1331,мога да ти поръчам

# 743
  • Мнения: 0
Здравейте момичета! Да споделя и аз моя опит- значи поръчката я направих на 01.12, на 12.12 беше шипната и на 19.12 беше в моя град. Само че от пощата ги чаках 3 дена да ми пратят известие Close, днес вече ще ходя да си взема обувките и после ще кача реални снимки Laughing Поръчката я направих с китайските пощи и очаквах да дойде след НГ, но дойде изключително бързо Grinning Имам пусната още една поръчка, но я пуснах с най- бавния метод- по море, тъй като поръчах дрешки за лятото, ще видим кога ще пристигнат и те  Simple Smile

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Да питам и аз - от други сайтове пазарувам и им пиша коментар да намалят цената на етикета, или да го пишат подаръчен пакет(GIFT). В този сайт става ли? Не ми се плаща ДДС...

# 745
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
от този сайт става,но не винаги,а те прилагат към пакета външно фактура.

# 746
  • Мнения: 11
Момичета, здравейте, включвам се и аз. Обувките ми се виждат много евтини, но цените за доставка не са изгодни. Току-що открих този сайт и попрочетох малко ваши мнения. Да знаете да има бг фирма, която прави поръчки или друг вариант, тъй като искам няколко нещица, но не ми се дават още толкова пари за доставка.

П.С. Или ако има някои, които се организират заедно, ще се радвам да се присъединия. От София съм. Simple Smile

# 747
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
me4opuh2000,не съм от София,но ако желаеш мога да ти поръчам,ако не се справяш сама.

# 748
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Момичета, имам чувството, че тези ботуши са от този сайт, но не мога да ги намеря newsm78. Моля, ако видите подобни или същите-постнете линк тук Praynig

# 749
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604

╚Sisley╝,обърни се директно към онлайн чата в сайта с тази снимка,те ще те насочат Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт