Какво мислите за този сайт? - www.wholesale-dress.com

  • 77 560
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 84
Здравеите и от мен искам да ви попитам ако си поръчаш нещо за 11.83  колко ти излиза с доставката и може ли едино нещо да си порачаш питам за барзата порачка  и можели ли някои да ми пише pebals_kn за да го попиам повече неща

Последна редакция: сб, 03 дек 2011, 19:39 от pebals_kn

# 721
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
pebals_kn,никой няма да може да ти отговори така на въпроса,колко ще ти излезе,ако не ни дадеш поне линк.Цените се изчисляват според теглото на артикула,а и ти сама мажеш да си ги видиш,като на определения артикул,слезеш най-долу в страницата и въведеш държава/град на доставка и "изчисли",ще ти покаже тогава цените на доставката.Може да си поръчаш 1 нещо,да.
Ако имаш и други въпроси можеш да пишеш тук или на лични.

# 722
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Преди няколко дни поръчах два чифта обувки от сайта и днес ми пратиха имейл, но тъй като не съм много на ти Embarassed с английския- ако може да ми помогнете с превода! Значи от това което разбрах, продуктите, които съм поръчала са на склад и искат да си избера нещо друго, но дали става дума за самия номер на обувката или конкретно за модела! Копирам съобщението тук :Hi dear,

all the items in your order
are out of stock.If you wanna replace it, please kindly reply us as soon as possible so that your order won't be delayed. Or we will cancel that and refund to you.
By the way ,if your later replacements are still out of stock .do you want us to wait for your replacement again or directly ship the in-stock items out ?
Tips:
please reply us your replacements also to these following email address so that we can
answer you in time if i was off work .

Looking forward to your reply .
wholesale team
Благодаря ви !

# 723
  • Мнения: 431
"Всички продукти, които сте поръчали, са неналични. Ако искате да ги замените с други, моля, отговорете ни възможно най-скоро, за да не се забави вашата поръчка. В противен случай ще я анулираме и ще ви върнем парите.

Между другото, ако продуктите, с които желаете да замените поръчаните от вас, са също неналични, моля уведомете ни дали искате да изчакате за тях (?) или пък (предполагам да ви изпратим първоначално поръчаните от вас -- тук нещо не са се изразили ясно  Laughing)

Съветваме ви:

Моля, заявете с какво желаете да замените поръчаните продукти като отговорите на този мейл, за да можем да ви отговорим навреме (?) (ако не сме на работа?)

Очакваме вашият отговор."

# 724
  • Мнения: 1
Ехо, момичета пуснах поръчка с най-бавният метод (по море) и пристигна за 15 дни  Laughing Laughing
Поръчвайте смело!

# 725
  • Мнения: 0
Меичка, много благодаря! И аз така си го превеждах! Даже успях да напиша отговор  Grinning и ги замених, сега ще чакам да ги проверят и тях и дано вече да са налични Praynig и да ми ги пратят! Като пристигнат ще споделя мнение за качеството  Wink

# 726
  • София
  • Мнения: 178
Ехо, момичета пуснах поръчка с най-бавният метод (по море) и пристигна за 15 дни  Laughing Laughing
Поръчвайте смело!

Здравей мила, би ли казала от коя дата ти е поръчката.  Hug

# 727
  • Мнения: 1
Ехо, момичета пуснах поръчка с най-бавният метод (по море) и пристигна за 15 дни  Laughing Laughing
Поръчвайте смело!

Здравей мила, би ли казала от коя дата ти е поръчката.  Hug


Поръчката ми беше от 18/11/2011г. Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 178
Ехо, момичета пуснах поръчка с най-бавният метод (по море) и пристигна за 15 дни  Laughing Laughing
Поръчвайте смело!

Здравей мила, би ли казала от коя дата ти е поръчката.  Hug


Поръчката ми беше от 18/11/2011г. Peace

Благодаря ти Hug Аз имам поръчка от 14.11.2011, но все още не се появява никъде  newsm78

# 729
  • Мнения: 0
Здравейте ! Имам въпрос .. след като поръчката премине китайската митница за колко дни горе долу пристига в България .. изписва ми, че е преминала на 02.12 ..пуснах поръчка с пощите. Предварително благодаря ! Simple Smile

# 730
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
vanichkaaa93,Аз не си проследявам поръчките,но ми пристигат различно- и за 20 дни и за месец,максимум 40 дни .

# 731
  • Мнения: 0
Здравейте искам да попитам дали някой е поръчвал чрез FED EX доставка от 3 до 6 дни защото аз мисля да я използвам и да ми кажете малко повече информация  Grinning

# 732
  • Мнения: 5 832
http://www.lightinthebox.com/c/women-s-dresses_1756/4.html
Това същият сайт ли е, понеже го намерих случайно и си харесах около 6 рокли и не знам колко чифта обувки.

# 733
  • Ямбол
  • Мнения: 1 604
ами да,от китайските е пак

# 734
  • Мнения: 0
Здравейте мили хора пиша тук тъй коато писах във форума който е специално за pay pal и ме нагрубиха ии неполучих отговор, та проблема ми е че от лятото искамда си поръчам неща от този сайт щях да направя поръчка чрез DHL но самата доставка излиза повече от самите дрехи и се отказах сега намерих този форум в който обменяте информация една с друга и виждам колко сте впечетлени и доволни и аз искам да си поръчам нещо но проблема е че нямам все още 18 години  и баща ми ми даде негова карта VISA na CCB но не мога да използвам тази карта тъй като пише че не работят с такива карти и тр да има пратя снимка и някакви фактури на англииски и още нещо сии което не е по силите ми затова да попитам вашите регистрации в pay pal  със каква карта са и дали и при вас се е получил същи я проблем когато въведа цялата инг=формация излиза следното текстче в жълто поле:
We have disabled the use of this card on PayPal. You can add a different card. If you'd still like to use this card with PayPal,send us some documents.

Ще чакам отговор Simple Smile благодаря предварително

Общи условия

Активация на акаунт