Отговори
# 90
  • Мнения: 1 046
ММЗ браво за защитата  Hug

Ох и аз се чудя за рождения ден на Коко- пада се в неделя, той се знае само с две деца, съответно и ние сме близки с родителите, с хлапетата от градината не поддържа контакти извън нея, само за две деца да наемам клуб, абсурд, от друга страна достатъчно са шумни за домашни условия, освен да пласирам дребното на нашите и  Thinking

Ако знам, че ще е хубаво времето хич няма да мисля, трите хлапета на детския кът, да се спукат от обиколки, после на някоя сладкарница ги черпя и приключи, ама пуст октомври, че бебето и то така края на месеца, пак кофти време - домашни условия,....като сме ги правили зимата, ще му мислим сега.........

Коко сега е на тема влюбване, в една песничка за Пипи Пипилота се пее, че е влюбена в живота и волна като хипи и сега разяснявам що е това, а се сетих, че аз бях на 14 като питах майка за влюбването и кой в кого  ooooh!

# 91
  • Мнения: 439
mmz,честито!Браво на теб! bouquet  Hug

# 92
  • Мнения: 1 187
mmz посмях се на сладкодумната чаровница. Хихихи...
А относто мудноста... на мен това ми е болна тема. Малкото е толкова спокойно, бавно, тромавично, никога за никъде не бърза... в което лошо няма, стига наистина да не се налага някой да я чака да се приготви за някъде.
Да не говорим че тръгвайки примерно за стаята си със заръка да извика кака си, докато отиде до там вече е забравила за какво е отишла  ooooh! Нооо да са ни живи и здрави  Heart Eyes
Честито за защитата... едно притеснение по-малко.  Hug

zoroto леко и безпроблемно да ви е ходенето на градина и утре, и въобще за напред.  Hug
Както и на другите ни малки ученици - Преската и Васето.  Heart Eyes Heart Eyes

Ние вече стегнахме всичко за утре и дечицата отдавна спят. Вики даже още в 20:30 беше заспала  Shocked. Дано не се разболява нещо, и да е само предучилищна треска  Praynig
Тъкмо сега наснимах хубавите букети на девойките и ги качвам за да ви предам малко цветно ухание.

Ей това в цвят лила е за учителката на Вики

Стори ми се много нежно а и не е много голям...

И ето тези жълтурчета за учителките на Криси

скромно но от сърце  Wink

# 93
  • Мнения: 1 930
Еййй, Пламка, това ли е скромно, бе душа?.......
Ние сме с ОРАНЖеви гербери  - ама по един...ай стига толкоз, при нас е скромно, ама от сърце Mr. Green

Вълнувате ли се, аааааааа....сън не ви лови, нали......
 утре на лек час ви желая аз! на всички дечица от сърце!

# 94
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Dobro utro I na dobar chas na vsichki parvolaci! Da sa zdravi, da I'm e veselo I priatno na uchiliste.
Prez telefona ne vijdam snimkite no ste se opitam dovechera da pogledna.

Mmz chestito za zastitata!
Na Krisi chestit imen den!

Haide hubav den momicheta! I da pishete za parvolashkite emocii.

# 95
  • Мнения: 439
Добро утро мили мои! Heart Eyes
първо да сложа кафето и после ще разказвам



Успешна учебна година на малки и големи,нека да са здрави и да им върви по вода!


заведох го моряка,еййй,такава драма ми направи,а уж броеше дните до 15-ти и чакаше с нетърпение...иначе сутринта ми даде да го снимам с букетите,но после ревна,като влязохме и на всички госпожи и лелки обясняваше как като закусел и баба му ще дойде да го вземе ooooh! и,че не искал да излиза на двора да играе,а те хората се постарали всичко беше украсено с балони и т.н.
ще видим...
Плами,много красиви букети успех и на вас! Heart Eyes Hug
чакам разказите на останалите!
Ади,стига шпионира през телефона,вземи се разпиши от компа тунайт,ама както ти си знаеш! Wink Hug

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 09:47 от bella_

# 96
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 758
Успешна учебна година за всички малки и големи!

mmz честита защита!    bouquet

Аз пък цветя не съм подарявала.... Tired Може би само като тръгна Йоана на ясла и на миналият 8март.  Confused Много съм голям заплес, а и аз не обичам букети, а саксийки и градински цвета.

Бела ти за Васето се непритеснявай. Моята кукла безкрайно много обича градината и не обича уикенда, че нямало с кой да си играе, а само с Коко, но при по-големи паузи от по2-3седмици винаги първият ден е малко по-тежък и слъзлив..

# 97
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Добро утро, слънчица!
На първокласничката Вики пожелавам свестни госпожи, които да я накарат да обича училището и  много знания! Да й върви по вода!  Heart Eyes  Hug
На всички по-големи ученици същото!  Laughing

Преси, Васко, успешен старт и на вас!
Васко- милата душичка!  Hug какъв стрес преживява... трябва му време да свикне с новата ситуация.

Да ви разкажа за Айкидото.
Групичката беше от 7 деца, някои от които ходят от година-две. Сами беше най-малкият. Една майка ми обяснява как треньорите са много внимателни и със страхотно отношение към децата. И наистина - семпая (така му казват) много приятен млад мъж - струи добрина и спокойствие от него. На разгрявката изкара едно от децата да показва и Сами се стараеше да изпълнява. После го извика настрана и много спокойно му обяснява кога са поклоните. Кара го да прави кълбета напред, но като за падане в айкидото. После назад (той не умее) - обяснява му достъпно какво се иска от него. МНого съм горда със Сами - стараеше се, изпълняваше, не се отказа, не се разплака. Имаше и няколко общи "игри/хватки" с другите. наистина съм очарована. Семпая ги пита някакви неща, напр. какво изпълняват, ама на техния си език (не мога да го перефразирам)  за концентрация и логика. Всяко дете пита и най-вече тези, които не знаят, за да ги накара да повярват в себе си. Цялата атмосфера беше дружеска и спокойна.
Като приключи ми каза, че много му харесало - повтори го няколко пъти.
Което не попречи малко по-късно да почне да мрънка и плаче, че му било трудно и не искал да ходи. Опитвам се да му обясня, че никой не очаква от него да е перфектен, че всяко начало е трудно, как тези деца много са тренирали, за да достигнат това, как едно време и аз съм тренирала лека атлетика и са ме побеждавали (тук малко поокрасих) и ми е било трудно, но важното е да се забавлява.
Вечерта като си легна - аз го гушнах и той пак се разплака. Каза, че го било страх ме щели да го изпитват - пак оябснявах, че дори и да сгреши никой няма да му се кара, че и големите грешат и т.н. Че много се гордея с него и т.н.
Което си е самата истина...
казах му, че засега вариант да не ходи няма. Днес свекито ще го води. Дано да няма проблеми!
Много обяснително писах, ама ...
ПП. Букетите са много красиви!
И аз цветя не взех - в края на краищата при тях няма прекъсване на учебната година, а и много не заслужават. Цветя носим на 8-ми март. И някой път без повод, когато Сами поиска. 

# 98
  • Мнения: 1 046
ЕЕЕ, Боги за Сами без думи съм, много интересна реакция и многопластова от негова страна.......

За цветята взимам и пак взех, ами нали са учителки в крайна сметка, за 24 май също взимам (ако се падне през седмицата де) и аз също бих се зарадвала живот и здраве да ми подаряват.......

Бела той Васето е забравил просто що е то деца и игрите, до довечера ще е друга работа.

Klamerita как е Викита от първия ден ден

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 13:24 от Nadina

# 99
  • Мнения: 439
Наде Hug
чух го аз на обяд,майка ми не можа да издържи и отиде да го вземе...много доволен беше и въодушевен...каза,че учили,рисували,пяли и пляскали на тържеството...утре пак щял да ходи!те му обърнаха и малко повече внимание,посрещнаха го и го представиха,като новото попълнение на групата Wink
Боги,браво на Сами...много правилно си подходила...ще свикне и ще му хареса,само мъничко време да мине! Heart Eyes

# 100
  • Варна, България
  • Мнения: 739
По едно каЙВе и от мен:


Браво на Васката  Hug И на госпожите, естествено!   bouquet
Има такива сопнати и неприятни госпожи... Ша ма прощава Надито.  Wink Не заслужават цветя.
Нашите ги действат като войници  Rolling Eyes Всичко става под команда.
Аз май не ви казах за инцидента, който имахме миналата седмица. 4 момиченца излязли от двора на градината, пресекли не много оживена улица и отишли в съседната градинка. Родителите бяха пощръкляли.
Едно друго момиченце пък метнало камък на момченце и ходили да го лепят по челото.  #Crazy И тези филмчета им промиват мозъците - уж му правило магия и изсипвало уж звезден прах и му метнало камъка.
Да пАдлудееш!

Аз довечера съм на народни танци. ИИИИииииииихууууууу.
Утре или довечера ще разказвам...
 Heart Eyes

# 101
  • Мнения: 439
Ей,Боги,добре,че си ти да сервираш по едно каЙве,че така ми пада клепача Hug
приятно разтоварващо и умерено изтощително ииииииииихууууууууууууууу довечера!
Heart Eyes

# 102
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Belisima niamam vreme vkasti. Vsichko cheta, ne uspiavam da vidia snimki, no pone sam v chas.
Ama s pisaneto e drama. Ne che mi e trudno ama ekrana edin malak I ne si e rabota dalag post prez telefona da pishesh.

Bogi cunkai malkia geroi ot men.

# 103
  • Мнения: 1 046
Еееее, не каза де ще ходиш на народни, аз искам нещо също да треса телеса, ама мойта работа е искам, ама не ми стиска..........Хем ми се ходи, хем почвам да си намирам хиляда и сто извинения, от друга страна, знам, че като тръгна и ще съм редовна и как добре действа на психиката..........и прочие чудотворно действие.

За децата  Shocked #Crazy нямам думи, случват се и такива неща, ама не ми се мисли, а за камъчето и вълшебния прах и Коко от време на изпращява - току вземе някоя пръчка и я метне на някъде или сега като бяхме в Троян  ooooh!. Пие сок, вървим си, отдалечава се на две крачки от мен и бам кутията през моста в реката.....Няма да казвам как се почуваствах и какво му чуха ушите, най-тъпото е, че аз като "виден Еколог" много съм говорила за боклуците, за природата, за дърветата как плачат и т.н.т.н.т.н., ама на просто изпращя за секунда.

Мерси за кафето  Hug

Аз да се допълня и да ви кажа как ми е цял ден едно ревливо, една от причините е, че гледах сутринта в сутрешния блок на бтв, част от филма на Ани Салич, ще го дават тази вечер от 19-19,30 за другите деца на България, не че искам и вие да циврите като мен, а просто малко да се замислим, колко много даваме на нашите деца и всъщност, че им е нужно само внимание, а не купища бен10 и влакчета и бакугани  #2gunfire

Последна редакция: ср, 15 сеп 2010, 16:10 от Nadina

# 104
  • Варна, България
  • Мнения: 739
Нади, ще ходя в Орбита.
Тренировките са в сряда от 18 часа и в неделя от 12.30 часа.

Има вариант и в ЧАнове (в ТОХ-а). Там стартират на 11 октомври и са пон и сряда от 19 часа.
Мисля и тях да ги посетя и да избера. Зависи от хореографите как ще се представят  Wink
Въпреки че като време ме устройва идеално Орбита. Мисля в неделя да вземам Сами с мен (без да играе и пречи, ъф корс)

Нади, често се замислям за това, което пишеш.  Sad Страшно ме натъжава... От сдружение Варненски майки ходят по такива места, но е в неудобно за мен време - делничен ден. Не знам, ако отида сигурно след това ще ми е страшно тежко. ПОмагам понякога със средства, но истината е, че децата имат нужда от ласка и внимание.

Общи условия

Активация на акаунт