"Гръмотрън" за отслабване! Гръмотрън - преборва килограми с гръм!

  • 198 640
  • 610
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 507
Ако не спазваш някакъв режим на хранене, след като си свалил желаните килограми, ще си ги върнеш при всички случай. Защото това е защитна реакция на организма, да навакса загубеното.Защото след като си свали килограмите си се тъпкала? Това е супер вредно. Има толкова много начина да задоволиш глада си, с краставици, моркови, домати, та дори и с плодове. Това е реакция за 5-7 дни. Трябва и воля. В крайна сметка няма вълшебни хапчета или билки да отслабнеш, да се тъпчеш и да си слаб. Аз имам страхотни хормонални проблеми и всеки път когато почивам между хапчетата свалям килограмите, след това като ги започна пак си ги връща. Но сега понеже ще се оперирам, не пия хапчета и съм твърдо решена да си сваля всичко излишно.  Peace

 

# 16
  • Мнения: X
След като родих започна моята борба с килограмите и за близо 4 години се убедих в едно - ако искаш да задържиш свалените килограми трябва да си промениш начина на хранене за цял живот. Избираш или фигурата, или лакомията.
Stoikovche, извинявай ама не ти е виновна билката, от дюнерите е Simple Smile ,  на всички ни се яде и имаме жестоки пристъпи на глад, но когато имаш воля и желание намираш начин да се справиш с тях. Абсолютно подкрепям GeryD

Сега казах на мъжа ми като се прибира да ми купи гръмотрън, пък да видим  Laughing

# 17
  • Мнения: 3 695
интересувам се от гръмотръна и се записвам в темата  Peace

# 18
  • Мнения: 56
Здравейте момичета! Simple Smile)))
И на мен ми стана интересно и ще следя темата.
Успех на всички отслабващи! Simple Smile)

# 19
  • Мнения: 659
Аз пих гръмотръна преди някой друг месец,но съчетано с диетичен режим и не мога да кажа какъв му е бил ефекта,а и редовно забравях да го пия.Ще взема пак да го започна,щом има толкова доволни от него  Simple Smile

# 20
  • Мнения: 69
От днес започнах да пия гръмотръна,но на опаковката му пише 2 чаени,а не 2 супени лъжици да се запарват.Та се зачудих как да си го приготвям.

# 21
  • Мнения: 659
На опаковката на моя пише 1 с.л. и толкова слагам аз.Едва го пия и така,ако са 2,ще умра от тоя вкус  Sick
А вие кога го пиете-преди или след ядене-навсякъде пише различно,а според мен е важно  ooooh!

# 22
  • Мнения: 564
А вие кога го пиете-преди или след ядене-навсякъде пише различно,а според мен е важно  ooooh!

На моята опаковка дори не пишеше кога се пие  Mr. Green Бях си го купила, пих го 10 дена и в крайна сметка реших, че няма смисъл да се мъча с тази отврат  Sick Дори и да подпомага отслабването, според мен трябва да се пие доста дълго и упорито за да има ефект. Но реших, че не мога да го понеса и няма смисъл да се мъча. С режим на хранене ( не казвам диета) резултатът ще  е същият, да не кажа и по-добър.  Peace

# 23
  • Русе
  • Мнения: 11 920
  Купих си корена от един билкар. Сега съм сварила малко, вапълнила съм един буркан и си го пия през деня. никакъв проблем с вкуса нямам.

# 24
  • Мнения: 19
Айде още един запис  Peace
Днес ми е първи ден , взех си опаковка от аптеката на която пише 1с.л. в 250 мл вода.Аз си го приготвих по написаните тук указания - 2 с.л. в 400 мл вода.Има ужасен вкус  #Crazy , но се търпи.Направи ми впечатление че вкуса  отминава много бързо и не оставя лош привкус после - изчезва напълно!
Успех и търпение на всички   bouquet

# 25
  • Мнения: 4 406
Здравейте момичета  Hug
Пих десет дни, ефектът е нулев като гледам.
Но май има нещо, за което Stoikovche казва, като го спрях имам невероятно голям апетити  newsm78 Но не съм сигурна дали е само от него  newsm78

# 26
  • Мнения: 507
Ето какво намерих по сайтовете:
Гръмотрънът намира широко приложение в борбата с наднорменото тегло. Може да се използва самостоятелно, но се влага и в много препарати, целящи да подпомогнат процеса на отслабване. Гръмотрънът подпомага и намаляването на целулита,  който често е съпътстван със задържане на вода в организма.
За намаляване на теглото най-препоръчителна е запарката на корени от растението, тъй като при запарване се съхранява етеричното масло.
Две супени лъжици ситно нарязани корени се запарват с 400 мл кипяща вода. След 30 минути течността се прецежда и се пият 3 пъти дневно по 100 мл след ядене. Курсът е 10 дни, почива се една седмица и рецептата се повтаря. Могат да се използват и готови пакетирани чайове – на 100 мл кипяща вода се слагат 2 пакетчета.

След всяка добавка (чай, хапчета, билки и т.н.), която намалява апетита е нормално при спирането да имаш по-голям апетит, защото това все пак е изкуствен начин да притапиш глада.

# 27
  • Мнения: 0
Ок, аз съм виновна, ама пусти му и глад  Embarassed
От днес пак започвам да го пия, дано се получи.
Изпитана рецепта за прием е:
4 пъти дневно по 150- 200 мл.
Аз варя 1л. вода с 3 с.л. билка.

Предупреждавам, че ще ви се ходи често до тоалетната. Главното му предназначение е за изхвърляне на излишната вода от организма.

Това е от мен, стискам си палци като видя шоколад да не се поддам на изкушението Simple Smile

П.С. Успех на всички, които го пият!


Поздрави!

# 28
  • Мнения: 1 479
Мили, девойки, от Вас научих за гръмотръна и изчетох по нета за него! Пия го от 14 септември без почивка - 2 супени лъжици от корени гръмотрън ги запарвам в 400 мл вода, престоява половин час, прецеждам и пия три пъти на ден след ядене! Мисля, че действа!
Вярно, че тренирам яко, но при мене винаги е било така!
Пробвайте и вие!

# 29
  • Мнения: 507
Ок, аз съм виновна, ама пусти му и глад  Embarassed ..............

Е ти пък, то всички дето се ровим в този под форум сме си виновни за килцата  Peace В крайна сметка, като сме си лакомиики няма как. А и да ти кажа не е важно, какво ядеш, а какво те яде отвътре  Wink  Wink  Wink
Успех с билката и пиши как се движат нещата    bouquet   bouquet   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт