"Гръмотрън" за отслабване! Гръмотрън - преборва килограми с гръм!

  • 198 708
  • 610
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 14 147
Браво за любовната вълна, но я използвай пълноценно тогава. Обядвай пържола със салата, а вечеряй плодове. На другия ден обядвай ориз със зеленчуци, а вечеряй кофичка кисело мляко. Покрай 90ДД от две години закусвам само плодове и вярвай ми, свиква се. Сегашният ти начин на хранене наподобява на диетата на Дюкан. Нея я забраниха, мисля че във Франция (ако греша, моля да ме извините), а създателят й го съдиха, а и доста момичета споделят, че са имали проблеми с бъбреците заради прекомерния прием на белтъчини, който ги натоварва. Хубаво е да сме слаби, но не за сметка на здравето! Желая ти успех с каквото и да се захванеш, но е важно да променим начина си на хранене и да забравим старите навици, иначе бързо сваленото се връща двойно (изпитала съм го на гърба си и знам какво ти говоря  Crazy). Hug

# 571
  • Мнения: 9
Благодаря ти за подкрепата!  Hug
Ще опитам от следващата седмица с новият режим на хранене който ми каза,пък ще видим накрая какво ще излезе  Grinning

# 572
  • Мнения: 14 147
Постоянство и инат му е цаката! Аз свалях с 90ДД, след това си връщах старите навици и кантара пак тръгваше нагоре. Всичко си зависи от нас самите и всичко е в ... главата ни. Аз си запълвах свободното време с ... ядене. А като се мотивирам установявам, че от глад не се умира толкова лесно. Изкарвала съм дни само на вода (в диетата има ден само на плодове, а след него само на вода). Изкарвам го и чувството на лекота след такива дни е несравнимо. Много късмет и успех ти желая, а разковничето е да не загубиш стимула и мотивацията си някъде по пътя. Затова използвай новата любов и давай смело напред! Hug

# 573
  • Мнения: 54 660
Абе как още 2 месеца на месо и кисело мляко???????? #Crazy
Ще се поболееш, момиче! ooooh!

# 574
  • Мнения: 5 513
Zvezdna благодаря за вниманието.Ох ,голяма мъка са ми тези килограми.Съсипват ми нервите.
Преди да родя бях 59кг/173см.Качих 40кг. през бременноста.И край.Какво стана не знам.
С храната се ограничавам.Нямам времева възможност за тренировки,а искам.Пих Лида-нещо си
свалих много ,но ги качих.И ще пробвам с това сега.

Деситка, не се трови с измислени хапчета. Много често казвам, че ако наистина действат и някой е измислил лесен начин за сваляне на килограми, нямаше да има дебели. И гръмотръна няма да ти помогне при толкова много за сваляне. Силно ти препоръчвам 90 дневната диета. Действа безотказно, стига да си мотивиран и да не се откажеш ако случайно си от хората, които не свалят в началото. Виж темата за 90ДД и най-вече снимките на момичетата, които са отслабнали с нея. Няма човек, който ако е проявил воля и постоянство, да не е свалил! Когато правих за първи път диетата свалих 15,7000кг.! И това само за три месеца! Опитай, включи се в отбора на 90ДД и ще отслабнеш.  Hug
Отивам да чета.Ще се пробвам.Пък ще видим какво ще стане.

# 575
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Сегашният ти начин на хранене наподобява на диетата на Дюкан....

Сегашният й начин на хранене по нищо не наподобява режима на Дюкан. Точно заради такива интерпретации на режима има увредени бъбреци и разболели се хора.
Ако караш два месеца на месо и кисело мляко, със сигурност ще се разболееш!
Затова, дали ще е 90ДД или Дюкан, трябва да се чете внимателно и да се спазват стриктно правилата, а не да се целят бързи резултати с неизвестен край...  Naughty

# 576
  • Мнения: 1
Да се включа и аз: за 10 дни 2 килограма и нещо надолу, вкуса на билката се трае (не е горчива твърде), миризмата е малко натрапчиво-чорапена но се търпи. Интересното е, че на вид съм със същите мерки, но килограмите са надолу. При някой да има същия странен ефект?

# 577
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Много се надявах на билката да ускори процеса от строгия хранителен режим.
Но на втория ден имах силни болки в бъбреците....уплаших се и я спрях...
Някой имал ли такива проблеми?

# 578
  • Мнения: 14 147
Да се включа и аз: за 10 дни 2 килограма и нещо надолу, вкуса на билката се трае (не е горчива твърде), миризмата е малко натрапчиво-чорапена но се търпи. Интересното е, че на вид съм със същите мерки, но килограмите са надолу. При някой да има същия странен ефект?

Билката има отводняващо действие. Това е задържана вода, която си изхвърлила.  Peace

# 579
  • Мнения: 14 147
Много се надявах на билката да ускори процеса от строгия хранителен режим.
Но на втория ден имах силни болки в бъбреците....уплаших се и я спрях...
Някой имал ли такива проблеми?

Аз също съм чувствала болки в бъбреците, но не силни. Просто ми напомняха за себе си първите няколко дни. Отдавах го на това, че имам проблемни бъбреци и билката им помага да се лекуват, т.е. изхвърля разни там песъчинки и др. подобни. Така си го обяснявах, а и след няколко дни неприятното усещане изчезваше. Но все пак се консултирай с лекар и си виж бъбреците. Може да имаш нещо в тях (песъчинки, камъни) и билката да ги е раздвижила. Hug

# 580
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Много се надявах на билката да ускори процеса от строгия хранителен режим.
Но на втория ден имах силни болки в бъбреците....уплаших се и я спрях...
Някой имал ли такива проблеми?

Аз също съм чувствала болки в бъбреците, но не силни. Просто ми напомняха за себе си първите няколко дни. Отдавах го на това, че имам проблемни бъбреци и билката им помага да се лекуват, т.е. изхвърля разни там песъчинки и др. подобни. Така си го обяснявах, а и след няколко дни неприятното усещане изчезваше. Но все пак се консултирай с лекар и си виж бъбреците. Може да имаш нещо в тях (песъчинки, камъни) и билката да ги е раздвижила. Hug

Благодаря ти....и аз това си помислих...мисля да пробвам пак...да видим Hug

# 581
  • Мнения: 1 517
Момичета включвам се в темата, тъй като имам известни проблеми с липса на МЦ/нямам хорманални отклонения поне според резултатите/ и много често задържам вода. Пих бял равнец, но не ми действаше, мислите ли че тази билка ще помогне? Изчетох темата, но още имам колебания. Едно от тях е ниското ми кръвно, а 2-рото разбира се е връща ли се апетита после newsm78

# 582
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Момичета включвам се в темата, тъй като имам известни проблеми с липса на МЦ/нямам хорманални отклонения поне според резултатите/ и много често задържам вода. Пих бял равнец, но не ми действаше, мислите ли че тази билка ще помогне? Изчетох темата, но още имам колебания. Едно от тях е ниското ми кръвно, а 2-рото разбира се е връща ли се апетита после newsm78
Поне можеш да пробваш....
Билка е, няма какво толкова да навреди, ако се почувстваш зле ще я спреш... Hug

# 583
  • Мнения: 1 517
Права си взвездна, още утре ще потърся в Аптеката, че аман от хормонални препарати при положение че очевидно не е такъв проблеми, а най- честия отговор "не знам" не влудява вее ooooh!
 Hug

# 584
  • някъде по морето
  • Мнения: 811
Права си взвездна, още утре ще потърся в Аптеката, че аман от хормонални препарати при положение че очевидно не е такъв проблеми, а най- честия отговор "не знам" не влудява вее ooooh!
 Hug
А какви хормони си изследвала?
Това може да е от половите хормони, може да е от ЩЖ, а може да е от хипофизата,от надбъбречните жлези....
Ендокринната система е много сложен и фин механизъм.

Общи условия

Активация на акаунт