ТЪРГОВИЩките ни буболечета, правят снежни човечета!

  • 32 608
  • 705
  •   1
Отговори
# 45
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
А ако го смесиш с АМ, или кърма?
А ти кърмиш ли я?
Да, кърмя я. ... Аз преди малко говорих с доктора, каза колкото мога да давам, да не се притеснявам Peace

Не бе, аз щях да те питам защо й даваш вода, след като я кърмиш, ама се отказах, защото ти си знаеш най-добре. Peace

# 46
  • Мнения: 49
А ако го смесиш с АМ, или кърма?
А ти кърмиш ли я?
Да, кърмя я. ... Аз преди малко говорих с доктора, каза колкото мога да давам, да не се притеснявам Peace

Не бе, аз щях да те питам защо й даваш вода, след като я кърмиш, ама се отказах, защото ти си знаеш най-добре. Peace
тука докато се разберем Joy аз не й давам вода, тя и не иска...но опитах покрай нурофена...уж да го прекара по- лесно Laughing

# 47
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Малко по-бавно вдявам напоследък. Оспамих темата с моите въпроси и отговори... Blush

Нали съм на работа и съм потънала в едни дълбокомислени ( Laughing) термини и процеси и чудесии, и не схващам лесно "нещата от живота".

Както и да е, извинявай!  bouquet

# 48
  • Мнения: 747
Любче, Нурофенът за температура ли го даваш? Не може ли да се замени със свещички Ефералган, да не се налага прием през устата?

# 49
  • Мнения: 49
Любче, Нурофенът за температура ли го даваш? Не може ли да се замени със свещички Ефералган, да не се налага прием през устата?
Давам го по- скоро като противовъзпалително, но преди малко открих начин да я "излъжа" да го пие, поне по- голяма част Peace
като й го изсипя в устата и преди да го е изплюла си допирам пръстта до устата й и тя го засмуква и го гълта. Дано и следващия път подейства Praynig

# 50
  • Мнения: 22
Добър вечер, мами! Честит първи учебен ден на учениците и от мен! Само полезни и ефективно усвоени знания да се трупат в главиците им! От другите няма смисъл  Laughing

Аз вече съм с пълна сила "в джаза" , както се казва! Много работа, много нещо, а и сега имаме доста рекламни акции и направо е лудница, но на мен ми харесва!

Мимолетка, Мимка от утре е на ясла, ще пиша отзиви, когато мога! Притеснено ми е, но тя ще се справи по-добре от мен,така смятам!  Embarassed  А ти намери ли работа, пишеш, че ще пускате Дали на ясла?!?! Или защото прави вече 2 годинки! И вие ще черпите другата седмица  Hug  bouquet

Е, хайде, лека ви нощ от мен, че утре ще ставам в 6!   bouquet

# 51
  • Мнения: 212
LaMariposa би ли дала тел.номер на тази твоя приятелка.Имам колежка която иска да говори с нея за почасово гледане  на детето и

# 52
  • Мнения: 909
Ако на някой му трябва жена за гледане на дете ,мога да дам телефон на една жена.Тя само с това се е занимавала до сега,последното дете което гледа, вече са го пратили на детска градина и затова сега е свободна. Peace

# 53
  • Мнения: 212
на колко години е тази жена?а би ли гледала дете на 5 години?

# 54
  • Мнения: 909
Ами не знам на колко е точно 50 ги има предполагам...,ако искаш ще ти дам на лични номера й, за да се разберете.Познавам я отдавна,доста хора я хвалят ,че е добра в гледането на деца...но нали ти казвам до сега беше с това дете от както е родено... Peace

# 55
  • Мнения: 212
Ако Имате позната педагожка която иска да се занимава почасово с 5 годишно дете моля да ми дадете координатите й.

# 56
  • Мнения: 49
Аз пак ще черпя  Grinning Този път за имен ден! Честито и на всички останали именници, да са живи и здрави и много щастливи Hug

# 57
  • Мнения: 909
Смайл-бейби честит имен ден!Да ти е живо и здраво името!Бъди винаги така усмихната!



Честито и на всички останали които имат днес повод да празнуват!

Веднага си вземам от бейлиса... Wink

# 58
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Честит имен ден на всички с името Вяра, Надежда и Любов!

# 59
  • Мнения: 60
Честит имен ден,smile_baby !Много щастие и любов! Hug
Честито и на всички,които празнуват днес!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт