Being human - още една вампирско-върколашка история

  • 25 130
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 324
Питам аз - къде са му ушичките на америанския Джорджи  Crossing Arms  Хич, ама хич не стават - да не се показват изобщо по тв-то  Naughty

# 706
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Питам аз - къде са му ушичките на америанския Джорджи  Crossing Arms  Хич, ама хич не стават - да не се показват изобщо по тв-то  Naughty

Точно така,никой не може да ги докара и неговото чувство за хумор и очилцата,Джорджи си е Джорджи Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 707
  • Мнения: 3 736
И ушичките на Джорджи, и усмивката (и веждите  hahaha) на Мичо, и цялата Ани... американската Ани мяза на недоправена, простете, що за физиономия без никакво изражение.

# 708
  • Мнения: 78
Привет Hug

Малко видео с Ейдън Aidan on Acting - Being Human, Making of Series 3 - BBC Three   + една огромна снимка http://twitpic.com/3djil6/full   Hug

# 709
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
ceciliya, невероятна снимка  Heart Eyes
Ето и от мен нещо:

http://www.youtube.com/watch?v=9I_ywc9plAw&feature=player_embedded

# 710
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
мали,мали,малииииииииииии какъв хубав подарък за заспиване  luvbed smile3521

# 711
  • Мнения: 3 736
Мури, да ти кажа, снощи като я видях и се изплаших за сърцето ти. Ама ти си силна  Mr. Green

# 712
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Мури, да ти кажа, снощи като я видях и се изплаших за сърцето ти. Ама ти си силна  Mr. Green
силна,силна ама днес ме бори неква настинка,туй ще да е от голямото слюноотделяне снощи и грешни помисли  Embarassed

# 713
  • Мнения: 3 736
Мури, да ти кажа, снощи като я видях и се изплаших за сърцето ти. Ама ти си силна  Mr. Green
силна,силна ама днес ме бори неква настинка,туй ще да е от голямото слюноотделяне снощи и грешни помисли  Embarassed

Е, бива ли така, би трябвало Мичо да ти действа лековито. Я погледай снимки малко  Mr. Green

# 714
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Мури, да ти кажа, снощи като я видях и се изплаших за сърцето ти. Ама ти си силна  Mr. Green
силна,силна ама днес ме бори неква настинка,туй ще да е от голямото слюноотделяне снощи и грешни помисли  Embarassed

Е, бива ли така, би трябвало Мичо да ти действа лековито. Я погледай снимки малко  Mr. Green
hahaha я верно да пробвам  hahaha

# 715
  • Мнения: 3 736
Я да ти помогна  Mr. Green Виж на кво попаднах:



То направо няма кво да се коментира в чия полза е сравнението... А между другото, Мичовия еквивалент от американската версия се казвал Ейдън, за бога! Героят се казва Ейдън, имам предвид  hahaha

# 716
  • Мнения: 12
То направо няма кво да се коментира в чия полза е сравнението... А между другото, Мичовия еквивалент от американската версия се казвал Ейдън, за бога! Героят се казва Ейдън, имам предвид  hahaha

Ейдън?! Тези ме разбиха направо   Laughing  Мичъл както и да е, ама чак пък името на актьора да взимат...
Иначе американския вампи е голям грозник и без да го сравняваме с Мичо, пак е грозен   Close

# 717
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Я да ти помогна  Mr. Green Виж на кво попаднах:



То направо няма кво да се коментира в чия полза е сравнението... А между другото, Мичовия еквивалент от американската версия се казвал Ейдън, за бога! Героят се казва Ейдън, имам предвид  hahaha
бе тия луди ли са  Crossing Arms къв е тоя  #Crazy пък и Ейдън да го кръщават,трябва да се вдигнем на бунт и да ги свалим от екран,това е  #Cussing out

# 718
  • Мнения: 3 736
Да бе, и аз се облещих като прочетох, но Ейдън са го кръстили. Права си, Катс, и без да ги сравняваме пак е грозен. Сладникав такъв...

Аре, бе, БиБиСиии, дайте дата, беее!  #Cussing out

# 719
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286
 Laughing Айде да си разиграем лотария кога ще почне филма

казвам 10.януари  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт