Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 111
  • 760
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 147
Моята лична лекарка ми отказа да ми пусне изследванията, защото били скъпи и нямало как да ги поеме, а ме прати в ХЕИ, а те ми казаха, че искам ли да ми ги има имената на изследванията трябва да си платя.  Това стана преди 3 дни в Бургас, не знам как е по другите градове.

# 676
  • Малта
  • Мнения: 1 126
и мен скоро ще ме вълнува този въпрос, защото ако може да спестим малко паричка, защо не  Mr. Green
ето какво намерих за хепатита: http://www.hepasist.com/?p=news_view&aid=72
а за спин : http://www.ncaids.government.bg/bg/useful_info_offices.html

а относно името, за да не е анонимно изследване, аз смятам, че всеки от нас може да си напише саморъчно ивмената и да се подпише, като заявител, че това са негови изследвания. Този подход аз го прилагам на всякакви копия на документи, като удостоверявам с подписа си че информацията е вярна!

а ТУК, до колкото разбирам изследват безплатно и двете неща : http://www.bnews.bg/article-24132

Последна редакция: пт, 10 юни 2011, 13:46 от medimed

# 677
  • Мнения: 41
Миналата година,когато ги правих:Хепатит В и HIV минаха по здравната каса,Wasserman с Хепатит С -23 лв платих.
Сещам се,че мноооого настоявах личната да ми даде направление за всички възможни ,които минават по касата.И така платих само 51 лв,като 20 лв ми беше кръвната група.

# 678
  • Мнения: 2 147
Момичето в ХЕИ ми каза, че не мога на анонимно изследване да добавям имената си, документът няма да е признат. И аз се сетих за този вариант и питах.

# 679
  • Мнения: 441
Изследването за СПИН го правих в Центърът за сексуално здраве, безплатно и анонимно, но за регистъра в документа за клиниката написаха името ми. Останалите изследвания в ХЕИ пак безплатни. За хепатита тогава течеше кампанията на Хепасис и там всичко беше безплатно.

# 680
  • Мнения: 2 147
Щом ги признават - идеално Simple Smile Благодаря за информацията Simple Smile

# 681
  • Мнения: 149
Благодаря ви момичета! Hug

# 682
  • Мнения: X
Някой може ли да ме упъти как да стигна до клиника "Надежда" ако хвана някакъв автобус от автогарата?

# 683
  • Мнения: 2 834
от централна автогара хващаш трамвай  №7 /движи се по бул. "Христо Ботев" , Петте кьошета,  покрай НДК, после по  бул. България , след Военна болница  е кръстовището  с бул. "И.  Гешов" следващото е с "Г.Делчев" , с  и слизаш на кръстовището на бул. "България" с бул. "Г. Делчев" -   в дясно на кръстовището по  Гоце Делчев за 7-8 мин пеша си до клиниката

Ако идваш от ам. Тракия  може да слезеш още на Окръжна  болница или х-л Плиска  и хващаш автобус №204  - той от Цариградско шосе, завива на Орлов мост на ляво по Евлоги Георгиев, покрай НДК, по бул. България , свива по бул.  Г.Делчев / там има спирка като свие, но ти ще слезеш на следващата/  минава покрай клиниката на 200 метра на кръстовището завива на ляво и спира там -слизаш ,  пресичаш и за 5 мин си в клиниката.

И двата варианта отнемат 30 мин. до клиниката

# 684
  • Мнения: X
Благодаря ти, Фей  bouquet

# 685
  • Мнения: 2 147
За мен по-удобен е трамвай 4, от гарата се хваща и спирката е на пазар красно село, само се спускаш по улицата надолу и си до клиниката.

# 686
  • Мнения: 39 717
Да питам-Силвия следобяда работи ли и до колко часа ?

# 687
  • София
  • Мнения: 6 302
Да, Силвия работи след обяд, мисля, че до 18 ч. й е работното време, но много пъти съм я виждала в клиниката и след този час.

А някой знае ли дали на 25-ти д-р Стаменов ще ходи до Варна, нали има там ден на репродуктивното здраве.

# 688
  • София
  • Мнения: 23 222
Записан е че ще дава консултации значи ще ходи.
Аз съм била на преглед при него в такъв ден когато би трябвало да е на такова събитие, има го половината ден, как се придвижва обаче толкова бързо от едното място до другото ми е загадка  Thinking

# 689
  • София
  • Мнения: 6 302
Е как, има самолети бе  Wink Ама моят час е за 15.15, та не знам.....

Общи условия

Активация на акаунт