Пациентки на д-р Стаменов

  • 81 029
  • 760
  •   1
Отговори
# 735
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Аничка, а теб защо те отложиха всъшност? Щом ще има лекар в клиниката не ми е много ясно, какво се е случило с теб  newsm78

# 736
  • Мнения: 1 767
Защо ме отложиха? Ами нямам предства, честно. Казаха ми другия месец да се обадя за час, но не ми гарантирали, че ще започнем, което беше най-големия абсурд. Изследванията ми са идеални, поне за сега. Здравословно нищо не ме спира да започнем. Сега ще си предизвиквам цикъла с Дуфастона по-рано, д-р Шефкетова каза, че нямало проблем за това, за да ми е 2-ри ден на 13-14.07. Поне пия Дуфастон от година и половина и съм му свикнала. Аз съм с ПКЯ и без него цикъл нямам месеци наред.

# 737
  • в сърцето на моето Слънце
  • Мнения: 708
Ох, Аничка, аз съм същата. Нямам ПКЯ, но нямам овулация и без Дуфастон изобщо не ми идва. Лошото е че напоследък и с него не мога да прогнозирам кога точно ще ми дойде. Интервала е от 2 до 10 дни при мен. Това допълнително усложнява нещата.  #Cussing out

# 738
  • Мнения: 1 767
О, защо така? На мен ми идва точно на деня, много рядко +/- 1 ден. Пия Дуфастона от 16-тия ден, 2 пъти по 1 таблетка, 10 дни. Гаденето така е по-слабо и то 1-2 дни преди цикъла. Преди години го пиех всеки ден по 1 таблетка и страничните ефекти бяха по-силни.

# 739
  • Мнения: 343
Момичета колко дни след като спрете дуфастона ви дойде цикъла? Пия го за първи път, преди три дни пих последното хапче и сега чакам да ми дойде и трябва да се обадя на 4 ден да започваме инвитро уж! Но сега с тази нова информация направо ме попарихте! От няколко месеца все пречки, или нови изследвания да правя или докторите ги няма! Колко много се зарадвах ,че този месец стартираме, а то пак няма да стане ,че и чак за септември ако успея да запиша час! Направо съм ужасена като знам ,че всеки месец при мен е от значение  Sad

# 740
  • Мнения: 41
Май при всеки е различно.При мен то 2 до 5 дни след спиране на Дуфастон-а.Ето,че утре пак го започвам иначе няма цикъл.Лееекичко почва да ми писва от тези хапчета и се нервя,че имам ПКЯ,нямам ову и т.н и т.н.Защо не ми е всичко наред .Аман вече от проблеми!

# 741
  • Мнения: 1 767
Явно организмът различно реагира на прогестерона. Аз като спра хапчета, според това кога съм ги спряла ми идва цикъла, т.е. ако на 1-ви приема последното хапче сутринта, то на 2-ри МЦ ми идва на обяд, до 14ч, и ако към изпила последното хапче вечерта, то на 2-ри МЦ ми идва вечерта късно или на 3-ти рано сутринта. След приема на лекарствата до 2 дни най-много при мен се появява МЦ.

# 742
  • Мнения: 343
Момичета вчера звъннах да си запиша час за 4 ден за стимулация и ми казаха , не записваме за този месец -докторите забраниха понеже ще ги няма! Попитах за септември дали мога да си запиша час ,казаха не , обадете се края на юли! Но като се обадя края на юли ще ми кажат всичко за септември е заето .  Днес реших да се направя на нахална и звъннах отново да питам за септември. Попаднах на друга любезна секретарка и без никакъв проблем ми записа час и то за датата която аз си избрах!
Така че записват часове !

# 743
  • София
  • Мнения: 23 165
Значи може да нахалстваме вече и за септември  Mr. Green
А от кой точно септември почват дали е ясно вече?

# 744
  • Русе
  • Мнения: 571
Как знаете от сега кой ден ще ви е 4ти от МЦ за септември? newsm78

# 745
  • Мнения: 1 767
на мен ми казаха като ми дойде МЦ да се обадя за час за следвашия ден, аз знам на коя дата ще ми дойде, предварително ли да се записвам?

# 746
  • Мнения: 75
Добро утро, мили мои!
Малко съм шашната този път. Отложихме трансфера, за да направим биопсия. Имам час за 01.07.11. Някой правил ли е това изследване в Малинов? Моля дайте инфо. Хубав ден на всички и целувки  love001

# 747
  • Мнения: 284
janna_3 аз съм правила биопсия. Взимат я от матката и я изследват за да видят дали има имунологични процеси в матката, които пречат на имплантацията на ембриона.

# 748
  • Мнения: 75
Блрагодаря за бързия отговор, Nadejda_za_dete ,но кажи какво лечение има след това-аз нещо съм с лоши предчувствия. И как минава манипулацията-колко време, на гладно ли, упойка? Този път нищо не ми казаха...

# 749
  • Мнения: 284
Не е на гладно, даже си хапни. Взима се като цитунамазка, само че вътре от матката. Малко е болезнено, но като при цикъл. Не е страшно. Резултата излиза след една седмица. А ако има проблем се правят промивки.

Общи условия

Активация на акаунт