Бременни майки в чужбина - 30 тема

  • 22 273
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 170
Sterretje, честит рожден ден на бъдещия батко Ванко! Всичко най най и да помага много с бебка. bdbaloni
Откъде я извади тази апетитна тортичка, така ми се дояде...
Мимкис, какви са тези температури при вас, няма ли да захладнее Wink Иначе течението и моето е като твоето, не е всеки ден, всеки път като ми изследват урината с лакмусува хартия показва левкоцити, ама все казват, че било нормално. Правиха ми подробните микробиологични изследвания няколко пъти и все отрицателни излизат. В крайна сметка, май е напълно нормално да има течение.
Fleur, приятно изкарване в България!
Cutty, и мен така най-редовно си ме ритат в ребрата, то сега е малко повече опъване де, но понякога си боли.
Terminator, много гадно това за скринчето Cry но има време, ще ти доставят ново.

# 691
  • Мнения: 1 286
Диде, да ти е жив и здрав рожденника  bouquet
Леко раждане ти пожелавам, тези дни ще е няма начин Simple Smile
Моята беба най-много я усещам ниско долу, това ме навява на мисълта , че още е седалищно!С миналата бременност така си остана от 6ти месец до края!Дано да се обърне , имам време още.
Фльор, да си изкараш добре в бг Hug

# 692
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Диде   nbirthday на бъдещият батко Ванко!Много много да ви радва
Момичета тази нощ ходих хиляда пъти до тоалетната да проверявам дали има нещо нередно,всичко беше сухо и сега е така,направо не искам да виждам никакви течения наподобяващи сопол че съм голяма паника,тука никой не ти прави микробиологично изследване,ще огранича ходенето навънка и ще си почивам тези дни,без това вече стана хладно тука.
Fleur приятно изкарване в България и когато имаш време се включвай.
В нета намерих някакви си снимки на тапата и изглеждаше като много гъсто желе или топка,незнам дали педставлява точно това обаче моето беше сопол наподобяващо течението по време на овулацията и се разтегляше като конец.Спирам да го мисля че вредя на бебо ,а той е много игривичък.
Целувки от мене и се пазете Hug

# 693
  • Мнения: 1 286
Светле, тапата наистина е слузеста но по-твърда, явно при теб не е тя!Между другото винаги като ходя до тоалетна и се напъвам малко  сутрин имам такова , каквото ти описваш, със сигурност не е тапата.

# 694
  • Мнения: 106
Благодаря ви, момичета  Hug

Светле, да, на теб забравих да ти пиша, да не се шашкаш излишно и стискам палци всичко да е наред ( в което не се и съмнявам)  Hug 

Мари, ти не беше ли в БГ?

# 695
  • Мнения: 1 286
Да ... тук съм си, предпиех приключението този път да родя на родна земя Simple Smile
Скоро говорих с неонатоложката в болницата , която съм избрала, понеже искам да поставям ваксините във Франция и да се водя по фр имунизационен календар!За щастие ми каза,че няма проблем, няма да поставят никакви ваксини в родилното на детето.

# 696
  • WA, USA
  • Мнения: 512
Честит рожден ден на Ванко! Да расте здрав и щастлив! Диде, тази торта дето си я пуснала, ако седна сама ще я изям.

 Светле, само да потвърдя и аз, че е нормално такива течения да се появяват. На мен ми казаха, че е от хормоните и ставали по-гъсти и слузести с напредването на бременността. На една мама тук и беше паднала тапата още в началото след по-бурен секс, и лекарят и беше казал да не се притеснява, защото щяла да се изгради отново. Така че дишай спокойно и не се паникьосвай.

Терминатор, виж естествено и питай другите мами в бебета в чужбина. Там има поне една-две, които вече ползват мнoгoкратни пелени и биха могли да ти кажат как е. Не знам как е в щата, в който живееш, но при мен е много трудно да постигнеш естествено раждане в болница. Все гледат да се презастраховат и си спазват техните протоколи. Затова съм решила да си раждам в къщи засега, ще видим накрая как ще я докараме.

 Моите мъже са още в Бг. Връщат се тази сряда най-после. Направо ме хванаха дяволите сама, хем съм толкова заета. Бебо не е спрял да рита и най-странното е че като чуе баща си по интернет и ще ми изкочи от корема направо. Не знам дали е съвпадение или наистина го чува, но е много сладко.

# 697
  • Мнения: 1 298
Честит рожден ден на Ванко! Много усмивки и безгрижно детство!

Стерче, колко ще са им близо рождените дни. На моите дечица разликата е един месец и ми се струва
много кратка.

Аз снощи си будувах пак с Нико. А се кърмихме сигурно на 1 час. Голямо ядене, кокорене и неспане.
Сега обаче си е спокоен и сладко си спи и яде на 3 часа.
Днес времето е супер и смятам малко да го сложа в градината, въпреки че акушерката вчера нещо не одобри.
Ама за 10 мин нищо няма да му стане.

# 698
  • Мнения: 7 914
cutty
спорна ви работа и браво на вас! Party

mimkis
за водно раждане вкъщи не съм чувала даже. Rolling Eyes


sterretje(Дида), хайде и тук честит ти рожденик!


fleur Simple Smile
ама на никой ли не си казала?

Milla Elaine
 защо не е одобрила акушерката? Thinking

# 699
  • Мнения: 490
    Стерче, ммм тортичката изглежда много апетитна Heart Eyes
     fleur Simple Smile, да си изкараш супер в БГ, а за изненадата да разкажеш после как реагираха Hug
      flufffy, споко и на мен винаги ми излизат много левкоцити в изследванията, а на микробиологията ми излязоха много лактобактерии, които били от т.нар. добри бактерии и пазели от инфекции Peace
      Светле, не се притеснявай наистина вредиш си така, мен пък ме е обхванало едно странно спокойствие, дано си остана така до раждането и да не ме хваща паниката Praynig
      Мари, дано се обърне бебока и да можеш този път да родиш както си планувала Hug
       sipirumi, на мен никой, не ми е казвал, че от хормоните, но аз предположих. За бебчо,сигурно чува, но вероятно и твоите емоции предизвикват силните ритничета, поне при мен беше така като си бях в БГ без мъжа ми и се чувахме по скайп Grinning
     Milla Elaine, бързо ли наддава Нико? Ти как си, бързо ли се възстановяваш?
        Цвети, и аз вече като теб, краката ми се подуха и вече не искат да спаднат, явно ще сме така до раждането Whistling
        

# 700
  • Мнения: 686
    Ето ме забързо, че ще имам гости. Бяхме цял ден по улиците и сега гости, поселе ние ще идем, ама довечера съм тук да съм подробна  Grinning
    Честит рожден ден на Ванката, да е много здравичък и да помага и слуша    bouquet

# 701
  • Мнения: 1 298
Звезди, заради теглото не дава. Бил малък.

Мимкис, първите дни падна доста теглото. Сега го теглим всеки ден, уж леко взе да качва.
Ама много е дребничък още. Аз съм ок. Още от първият ден и чистя из къщи и всичко.
Само излзиах за по-дълго и нещо не ми се отрази добре. Чувствах се странно и дори ме втресе след това.
Ама много ми се спи понякога, мисля да си взема витамини.

# 702
  • Мнения: 2 369
виждам всички сте добре!

дидке,чстито на рожденничето ти!!   bouquet

при мен нищо интересно. боли ме зъб все още.кой ще гледа детето утре д аида на зъболекар незнам!
бяхме на разходка днес.ето малко снимков матРИал http://mariasolitario.snimka.bg/baby/tretiya-mesec-ot-jivota-na- … o.536031.20887495

 Hug на всички:)

# 703
  • Edinburgh-UK
  • Мнения: 687
Мартике Алето е голям красавец и прилича на тебе.Имате си много хубава природа,искам и аз при вас.ако имаш дупка на зъба му натъпчи тютюн докато отидеш на зъболекар.помага
Уфф и аз пак да се оплача падна ми бебешкият млечен зъб но не ми пука (не се усмихвам ) ,като се родиме ще ходя да си правя мост.добре че като говоря не се вижда защото дупката е много малка.уфф извинявайте че само се оплаквам.
Благодаря ви момичета за всичко толкова сте мили  Hug
Мари всичко ще е наред,бебо ще се обърне,моят е все с надолу главата на прегледите,още е ранно има време да се обърне
мила колко кила е сега Нико,да го цункаш от нас
цветиголеми гости направи днеска,направо не се спираш,аз вече се кротнах по-малко тичане
sipirumi и аз съм като тебе все самичка,моят все е на работа само вечер се засичаме за малко и в леглото през ноща. Joy
Terminatorдано по-бързо ти доставят скринчето
flufffy  и cutty  Hug  bouquet
боби твоят намери ли си работа?

# 704
  • Мнения: 686
   Ето ме, цял ден по улиците или с гости, ама не си давам зор много де. Да се похваля, купих си много хубави завивки за леглото. И сутиено-потниче си избрах, ама имаше 200 човека опашка и се отказах, дано другата седмица ме чака.
   Светле радвам се, че всичко е наред, няма да се шашкаш. И аз съм все сама, моя на две работи ходи, ама не се оплаквам де. Днес пак ме ядосва  Mr. Green Нали знаеш, че сега ти е безплатен заболекаря. Само карта си направи, ти май имаше де  newsm78
   Боби40 и другите ли, сещате ли се имаше една песен, май френска беше Мишел се пее. Правя си диск за болницата и не мога да сетя как беше тая песен  Crazy
   Гаце голям красавец бреее, много е сладък. И природата е супер, пак се размечтах за пътешествия  Grinning
    mimkis намери охлаждащ гел за крака с арника, мен ме направи нова. Пак ме наболват и са леко надути, но не е онова чудо.
    Milla Elaine мен голям си ми изглежда Нико, много е сладък. На мен пък на курса ми казаха да държиме бебето в градината и там да спяло  Laughing
    Terminator ще получите ново, а ако мнооогооо ти се подрежда, аз съм гостоприемна, заповядай  Mr. Green
    fleur Simple Smile и аз така изненадах тате за рождения ден миналата година. Бях им казала, че няма да си ходя поне година и нещо преди това. По едно време се притесних да не получи инфаркт, така се зарадва и ошашка  Laughing Със сестра ми решихме повече да не му го причиняваме, че по едно време се притеснихме. Сега ще го видим с бебето, сигурно ще е същото, макар и предупреден.
   
   

Общи условия

Активация на акаунт