След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 144 (3)

  • 40 832
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 13 633
Добър вечер момичета. Hug Hug
Най-после и аз съм на линия.


bab4i , много ти благодаря, веднага започвам за гледам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 12:00 от jupetrov7

# 676
  • Мнения: 11 116
Мисля, че в сцената, когато Яман посегна да я удари, преди това тя му каза, че има и син! Няма вече тайни. Той след това е взел решението, защото разбра, че има и друга лъжа.

# 677
  • Мнения: 0
Абе тоя Яман страшно ме дразни  #Crazy #Crazy #Crazy
Какъв мъж боже Господи. Уж беше много влюбен, а Ферайе като му каза две приказки и той си хвана шапката.Няма да се бори за любовта си, ами за Селма ша ми са жени.... Ааа, мн ме ядоса  smile3515

# 678
  • Мнения: 11 116
Добър вечер момичета. Hug Hug
Най-после и аз съм на линия.

bab4i, благодаря за линковете. Епизодът започна силно и завърши силно. По средата малко зацикли, но все пак другите герои са второстепенни, а и те трябва да имат някакво развитие. Последният разговор между Берг и Бюлент ме разлюля, независимо, че почти нищо не разбрах. Задължително ще изгледам определени моменти сега, а утре на свежа глава ще го гледам целия епизод, за да го осмисля по-добре. Тези двамата братя на Яман, млади хора, а и те с някакви предразсъдъци. Единият такъв добричък, тихичък на вид, а като пийне, може всичко да се очаква от него. Другият с бележки се занимава, та завъртя главата на Селма. Донякъде той докара момичето на този хал и като прибавиш случайностите...

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 00:43 от Mydream

# 679
  • Мнения: 4
Бабчи,благодаря и аз за линковете!!! Hug Hug Hug
За момента Месут ми е малко по-симпатичен от Неджиб-да видим какво
са приготвили сценаристите.
А Захиде си е манипулатор от самото начало,но и нейните проблеми отсега започват..
Финалът на серията с Берг и Бюлент беше много силен.

# 680
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Върнете се към моя пост, защото слагам и новите линкове.
Гледайте от моят пост последните актуализации , защото установих,
че една от поредиците е от друг автор и няма да се води
последователно с другите.



Bitmeyen Şarkı 5 fragman

http://www.youtube.com/watch?v=--Zpcvorw6s

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 00:25 от bab4i

# 681
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Много ми е приятно с вас! Hug Hug Hug
Не всичко от филма разбрах , но пък от сърце се посмях. Joy Joy Joy
Мира , харесват ми коментарите ти! Peace
Даная ,  благодаря ти , че се включи и ти .    bouquet
Много моменти ми станаха по-ясни .
Може да не е всичко както трябва , ама е много повече от нищо!
 
Въобще не харесвам Яман с тоя мустак   /подстриган на черта /.
Яман ми звучи като Аман. Аман от Яман. Наистина започва да ме дразни.

Абе , сговорна дружина филма разнищи!

Бабчи
  bouquet  bouquet  bouquet

# 682
  • Мнения: 11 116
Жалко, че не разбрахме последните думи на Ферайе!  Cry Cry Cry Cry

Много ми стана забавно с Мира, голяма сладурана с това "кортуло" за пърхута.  Искаме да разберем, но и не седнахме да понаучим някоя дума...е, не е без изобщо, ама все от рода "ела", "върни се", а сериозните приказки, които са мехлемът и отровата във филма - тц!
Няма значение, като си помисля, че преди няколко месеца и бъкел не разбирахме, с проектите на Берг и Халит - ще минем първото ниво... Joy Joy Joy Joy
Спокойна нощ, милички!

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 00:30 от Mydream

# 683
  • Мнения: 174
Бе то и аз чух за дете, че му каза, ама не бех сигурна, сега го осмислих, права е Mydream!
Лека ви нощ  Blush

# 684
  • Мнения: 11 116
Бабчи,благодаря и аз за линковете!!! Hug Hug Hug
За момента Месут ми е малко по-симпатичен от Неджиб-да видим какво
са приготвили сценаристите.
А Захиде си е манипулатор от самото начало,но и нейните проблеми отсега започват..
Финалът на серията с Берг и Бюлент беше много силен.

Някой ден и тя ще си намери майстора. В живота, който го играе толкова критичен към другите, нещо не е наред в самия него ...

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 00:36 от Mydream

# 685
  • Мнения: 4
Върнете се към моя пост, защото слагам и новите линкове.
Bitmeyen Şarkı 5 fragman

http://www.youtube.com/watch?v=--Zpcvorw6s

Благодаря ! Hug Hug Hug

# 686
  • Мнения: 11 116
Върнете се към моя пост, защото слагам и новите линкове.

Трудолюбивото ни златно момиче! Hug Hug Hug

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 00:45 от Mydream

# 687
  • Plovdiv
  • Мнения: 248
Лека нощ !

# 688
  • Варна
  • Мнения: 1 078

      Аааа, ама все така правят!  #Crazy Пак ни разлюляха в края на епизода!  И сега ще си ходим разлюляни цяла седмица!  smile3512 Особено този трейлър  smile3511
Не че съм очаквала мама Захиде да подскочи от радост, като разбере коя булка ще й доведе "синчето й". Ама  и Ферайе - да не би да е очаквала друга реакция?  newsm78 Може би думите на  Захиде са били много тежки ?  newsm12 
      DANAYA14  newsm51 newsm51 newsm51  МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ! ПОМОГНА НИ ДА СИ ИЗЯСНИМ НЯКОИ ВАЖНИ МОМЕНТИ!
      MiraSV     Hug  bouquet МНОООГО СИ ГОТИНА!

      А Яман много ме изненада с решението си в трейлъра!  Rolling Eyes Тъкмо се опитвах да го възприема като мъж - и той тотално се изложи!  #2gunfire Така ли ще се бориш за любовта си бе? smile3513 В едната серия предлага брак на едната, в следваща - на другата!  #2gunfire  Дали има достатъчно моми в градчето им ?  newsm78 Дали ще му стигнат до края на сериала?  newsm78

# 689

Общи условия

Активация на акаунт