След "1001 нощи" - Приказката прелива в една "Безкрайна песен" - 144 (3)

  • 40 833
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 11 116
Дали ще се стигне наистина до женитба! Може съдбата отново да срещне Яман и Ферайе. Според мен Ферайе побърза да му прости още след унижението в хотела. Той трябваше да потича след нея, да й се помоли! Влюбен съм в теб, ожени се и...така ставало то. Беше прекалено лесно, за да е истина! Кой знае и тя какви неща му наговори пред нощния клуб и после в нейната къща, че го предизвика така. Не съм сигурна, че той научава за сина й от самата нея, може и някой да му е казал и окончателно да се е разубедил...Ще видим!

# 691
# 692
# 693
  • Мнения: 13 635

Още не съм свършила да гледам частите от четвърти епизод, благодарение на bab4i  Hug Heart Eyes Hug Heart Eyes, но преди да сте заспали, искам да споделя с вас, че Берги е далече над изпълнението на Бюлент!  smile3501 smile3501 smile3501
 Като цяло филмът се развива доста добре, доволна съм от сценаристите. А и отделните актьори, с малки изключения (например Селма - много слабо изпълнение), са доста добри.

# 694
  • Мнения: 4




THANK YOU,MIKI !!   Hug Hug Hug

# 695
  • Мнения: 13 635
Fresh13, благодаря за снимките на Берги - прекрасни са - толкова е сладка и толкова пластично лице, БРАВО!

bab4i, много те обичам!   love001  love001  love001 Отивам да си доглеждам четвърти епизод!

# 696
  • Мнения: 11 116
Фрешче, благодаря за всички споделени снимки! Hug

MIKI,  Hug Hug Hug!

# 697
  • В центъра на България
  • Мнения: 273
Fresh13, благодаря за снимките. Много си бърза с информацията. Браво. newsm10
Miki, thank you!
Благодаря и на всички момичета за коментарите по последната серия.
Доста цветисти обяснения има, които ме накараха да се смея от сърце. smile3532
Обичам ви.
newsm51

# 698
  • Мнения: 4
Бабчи,колажът е прелестен,миличка!! Hug Hug Hug

# 699
  • Мнения: 132
Здравейте! Само за малко.

Превода на трейлъра

Яман---Ти подиграваш ли се с мен ?  Ти мен за дете ли ме мислиш ?

Ферайе---Аз какво още  да ти кажа ? Отначало ми беше хубаво...романтични разходки с файтон и чаените  градинки ... но вече  ми доскуча...Аз съм си на мястото ,на което принадлежа,синко...
Хайде и ти си върви на мястото ,на което принадлежиш...Хайде !

Хасан---Ако още веднъж се появи на тази врата ,знай ,че ще наредя да стрелят по него.

Ферайе---Повече не би дошъл.

Яман---Ти даже и това не заслужаваш.       /не била достойна за шамара му/

Месут---Отсега нататъка Селма за мен е само годеницата на брат ми .

Неджиб---Значи оставяш момичето ,което обичаш на нашия Яман ага ?

Ферайе--- Проблема ти беше само загубата на твоята работа ли ?

Яман---Взех решението да се оженя за Селма .

# 700
  • Варна
  • Мнения: 1 078
Дали ще се стигне наистина до женитба! Може съдбата отново да срещнееЯман и Ферайе. Според мен Ферайе побърза да му прости още след унижението в хотела. Той трябваше да потича след нея, да й се помоли! Влюбен съм в теб, ожени се и...така ставало то. Беше прекалено лесно, за да е истина! Кой знае и тя какви неща му наговори пред нощния клуб и после в нейната къща, че го предизвика така. Не съм сигурна, че той научава за сина й от самата нея, може и някой да му е казал и окончателно да се е разубедил...Ще видим!
      Не ми се вярва и тази женитба да я докарат до края!  newsm78 Ама и мнооого прибързано беше това: - Ще се оженя за Селма!  Rolling Eyes Това не е поведение на сериозен, отговорен мъж!  И ако се осуети женитбата - Селма пак ще е наранена!  Weary Дали пак ще си посегне?  newsm78 Но този път и Яман ще има основание да се чувства виновен.
      Еее, никой от нас не е мислил че ще плеснат с ръце, ще се прегърнат и ще ги гледаме как живеят щастливо и безметежно цели два сезона. Но не понасям мъжете, които не знаят какво искат! А Яман много лесно си сменя позициите.  Че те и да се оженят с Ферайе, тя не може да е сигурна в него! Ще се случи нещо, и той пак ще реагира необмислено!  #2gunfire

# 701
  • Варна
  • Мнения: 1 078
      СЕВИ  МНОГО, МНОГО ТИ БЛАГОДАРЯ!  newsm51 newsm51 newsm51

      НО КАКВО ТОЛКОВА Й КАЗА ЗАХИДЕ, ЧЕ ПРЕДИЗВИКА ТОВА ПОВЕДЕНИЕ НА ФЕРАЙЕ?  newsm78

       Като чета превода на трейлъра, сигурно й е казала че трябва да си знае мястото!  newsm78
       Но едва ли е само това?! Rolling Eyes

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 01:30 от Planet

# 702
  • Мнения: 161
Севи,благодаря за превода  Hug
На мен също не ми се вярва да се стигне до женитба,но знаем ли какво са ни подготвили сценаристите  Thinking

# 703
  • Мнения: 11 116
СЕВИ, благодаря ти, миличка! Hug Hug Hug Не бива да прибързваме с догадките! Чух думата "дете" и помислих, че му казва за сина си, а то било със съвсем друг смисъл. Севи, благодаря ти за включването!   bouquet  bouquet  bouquet
Явно Ферайе не му казва, че Захиде е идвала при нея. А може би е предпочела втората кауза - да се бори за сина си./след разговора й с Гюлбин, точно след него за капак се появи и майката на Яман/.

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 01:41 от Mydream

# 704
  • Варна
  • Мнения: 1 078
      А значи Яман не е научил още за детето!  Еее, като научи - това ще е следващият му срив! newsm09

      Но за съжаление - май красивата приказка за Ферайе свърши?! newsm78

      Тъкмо беше започнала да вярва в чудеса!  Weary

      Много бързо я свалиха на земята!

Общи условия

Активация на акаунт