Професионални серии за коса - 12

  • 49 824
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Благодаря ти Sourire  Flowers Bouquet

Темата е страхотна специални благодарности на a.l.e.n.a ,че я направи толкова хубава  Flowers Sunflower

# 16
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a, благодаря за старанието с което си оформила и пуснала новата тема!  bouquet

А по въпросът за магазините бях чела, че имало някакъв магазин до НДК в София, в който се продавали професионални продукти, но дали това е тека не знам, но просто не мога да повярвам, че никъде в София няма подобен магазин, а дали е добре зареден, тук вече се съмнявам.
Също от форума разбрах, че имало магазин на улица Алабин, в който имало професионални бои за коса и няма начин да няма и други продукти за коса освен боите.

# 17
  • Мнения: 171
a.l.e.n.a, благодаря и аз за чудесно оформената нова тема   bouquet

Също от форума разбрах, че имало магазин на улица Алабин, в който имало професионални бои за коса и няма начин да няма и други продукти за коса освен боите.

Точно за това магазинче щях да пиша. Намира се на Алабин №40 и е добре заредено, има голям избор на професионални продукти, не само бои. Аз оттам съм си взимала кристалите на Алфапарф, бях доста доволна от тях. Но за консултация... не мисля, че е най-подходящото място, по-добре в салон  Peace

# 18
  • Мнения: 3 675
Но за консултация... не мисля, че е най-подходящото място, по-добре в салон  Peace
И аз това исках да напиша, дори го бях написала, но после се отказах и го изтрих. Mr. Green
Наистина е по-добре консултацията да се извършва във фризьорски салон, но като се има предвид, че и фризьорите са станали търговци, дори и при тях не е много сигурно, но е за предпочитане пред магазина.  Confused

# 19
  • Варна
  • Мнения: 140
Хайде  аз в новата тема, следя ви с интерес въпреки че не се включвам често, но искам да се допитам до вас  за този продукт http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=190&products_id=1150

# 20
  • Мнения: 616
Аленка, мерси за страхотната нова тема!

За да не е гол запис, че много бързо изписвате, видях че в края на предната тема сте обсъждали боядисването. Доколкото знам, последователността е следната: когато се ползва светла боя, се почва отгоре и се върви надолу. КОгато е тъмна боята, се почва от тила и се върви нагоре. Целта е косата да има малко по-естестве вид, а естествената коса винаги е мъничко по-светла отгоре и най-тъмна отдолу.

# 21
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
a.l.e.n.a, благодаря за старанието с което си оформила и пуснала новата тема!  bouquet

...

  bouquet без да съм питала вмъкнах част от твоето разследване за ИНОА -   bouquet - наявам се не си против - защото се очертава да е "тема"  Peace

четейки назад има толкова интетесни дискусии и препоръки, но нямам време да ги систематизирам Wink))) но....поне текущите ще опитам да подготвям в линкове за напред, ако мога Wink))

# 22
  • Мнения: 6 623
a.l.e.n.a страхотно си оформила темата   bouquet
Бях дала линк към този протеин в Ибей Aphogee 2 minute treatment Някой взе ли си го да даде мнение ?

# 23
  • Мнения: 616
Iliana__ ако искаш изчакай една две седмици, че ми свърши другия и без това се канех да пробвам този, като го тествам ще кажа как е. По принцип бих се доверила на марката, въпреки че е не е известна в БГ, протеиновите им неща са много популярни тук, ползвала съм им двукомпонентната терапия и бях доволна от резултата.

# 24
# 25
  • Мнения: 616
Мда, с него третирах косата на майка ми след инцидент с трайно къдрене. МНОГО е силно, ако не ти е сериозно увредена косата, няма смисъл от него.

# 26
  • Мнения: 3 675
a.l.e.n.a , разбира се, че не съм против, стига да е от полза на някого Simple Smile

MissNellie, аз си спомням, че беше споделила, че майка ти се е отказала от къдренето и е започнала да се боядисва само с щадящи бои, но аз тогава така и не те попитах, кои са тези бои? Мен това ме интересува  Simple Smile Знам, че ти самата не се боядисваш, но ще ми бъде интересно да споделиш, ако въобще си чула нещо за боите на Joico.

Аз продукти на ApHogee не съм ползвала и мен лично ще ме е  страх да си ги сложа на косата  Mr. Green За да си поръчам подобни продукти, то трябва косата ми да капе на кичури и само тогава бих се престрашила. В Америка са много разпространени сред афроамериканките, но аз нито съм в Америка, нито съм афроамериканка и си ме е страх.  След като, MissNellie беше написала, че били най-силните продукти, ги изключих веднага от списъка си за покупки. Simple Smile

По въпросът за боядисването - При мен долният пласт на косата е по-тъмен от най-горният и съответно той се изрусява доста по-трудно в сравнение с най-горният и за това аз се мажа веднъж отзад напред и веднъж отпред назад. Simple Smile По този начин се старая да не се получава разлика в цвета, а и ако се маже човек бързо, то едва ли ще се получи някаква съществена разлика. За това аз съм за това, човек да се маже така, както му е най-удобно. Не начинът на мазане е важен, а крайният резултат.

# 27
  • Мнения: 616
B & C  Ако не се лъжа, мина на Лореал Кастинг. Казва, че е доволна и вижда разлика в състоянието на косата. За съжаление живее в малък град и избор - никакъв.
Не се боядисвам, но наскоро докато си ровех за инфо за нещо друго попаднах на Redken Shades EQ. Води се семи или деми, нещо такова, и била изключително щадяща, покривала добре и давала уникален блясък. Погледни дали ще ти върши работа..Иначе, от бои много не разбирам Blush Но тази ме заинтересува, може и само безцветния вариант да се ползва за блясък само...изкушавам се Rolling Eyes
Инфо, надолу като скролнеш    Цветове

# 28
  • Мнения: 636
Но те май са само за тониране, не и за изрусяване

# 29
  • Мнения: 2 414
може ли да ми препоръччате маска за суха и изтощена коса?
Досега използвах Маскитернс на Керастаз и се чудя с коя да  я сменя.

Общи условия

Активация на акаунт