19 ЦДГ "Св.София" в Лозенец

  • 3 677
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 186
Здравейте,
това е ДГ където сме приети, но по ред причини тръгването се отлага. Много исках да си тръгнем навреме, защото се притеснявам за адаптацията и ако сме последни ще е по-трудно. Моля, ако има майки с дечица в тази градина, да споделят ако вече са на градина или дори и от горните групи каквото се сетят за там. Например мен ме смущава ужасно малкия двор и това как играят там толкова дечица?

# 1
  • Мнения: 176
И нас ни приеха там, но понеже Ицко става на три на 02,10 казаха да го заведем на 27ми септември.И аз исках да го пусна в началото за да се адаптира, но за съжаление ще е последен с още едно детенце до колкото разбрах.
Да двора наистина е много малък.Едно време аз също бях в тази градина, но тогава двора стигаше до следващата пресечка, където сега има блок, който е построен за сметка на двора.
Мен ме притеснява, че няма да мога да го взимам преди 18:30 часа, а ходихме в понеделник в 18:30 и вече беше заключено, вчера в 18:20 точно затварях,  а днес успях да срещна една от учителките, която ми обясни, че по принцип са до 19 часа, но първа група били до 18часа.
Нека наистина, ако има майки чиито дечица са там или сега тръгват да пишат впечатления.

# 2
  • Мнения: 186
Учудваме, че има работно време за 1-ва група и за останалите. Thinking Може би самите госпожи така са си решили.
EmiliT, вие при кои сте?

# 3
  • Мнения: 276
След 18ч е дежурен учител и според мен са ви го казали, защото децата са нови, не адаптирани и ще е по сложно и за двете страни да остават в сборните групи с дежурен учител. Така си мисля, но може и да греша  Hug
Ние тръгваме на 23.09.2010 - при Бояджиева и Върбанова.
упех на всички дечица и бърза адаптация!!!

# 4
  • Мнения: 176
Ние още не сме тръгнали, защото сме с бронхит от петък.
Иначе ще сме при г-жа Иванова и г-жа Стойчева.
В четвъртък преди да се беше разболял ходихме да си пооиграе в двора и г-жа Иванова каза, че са до 18ч.
Нека майките, които имат наблюдения от градината да пишат подробности.

# 5
  • Мнения: 176
След като не можа да тръгне на 27,09 заради дълговлачещите се сополи, Ицо тръгна миналия понеделник.
Та така.
Наистина първа група са до 18 часа.
Госпожите Иванова и Стойчева явно са готини, защото дребния вчера ме попита дали може да си вземем едната в къщи.
Така наречената лелка в нашия случай е кака Ели, която също е много харесвана.
И изобщо съм много доволна, защото си личи, че на Ицо му е голям кеф да ходи, а това е най-важното.
Само дето от днес пак сме си в къщи, защото сме болни.

# 6
  • Мнения: 7 821
Това не е отчетна! Моля личните разговори на ЛС!

# 7
  • Мнения: 408
Здравейте,

виждам, че в темата не е писано отдавна, но ако някоя от майките, на които децата им посещават 19 ЦДГ могат да споделят опита и впечатленията си от първите дни след приемането, а и след това ще съм благодарна. Интересува ме дали наистина позволяват на майките  първите няколко дена преди датата на приемане да отидат и да стоят с детето, докато свикне? Това е информация от майка, която срещнах лятото на една площадка и, на която детето предстоеше да ходи там. Тя самата каза, че вече един път са били - малчо си играл на двора с другите деца, а тя стояла отстрани. После влезли даже вътре и той хапнал с групата. Не поставям под съмнение разказът на тази майка, а просто ме интересува, дали те са имали късмет, да попаднат при Госпожа, която да разрешава и поощрява това или си е нормална практика за тази детска градина.

Ще се радвам, ако някой може да сподели.

# 8
  • Мнения: 15 379
Доста деца около мен са в тази градина.
Не е позволено майката да присъства в първите дни.
Директорът допуска майката да влезе с детето, за да разгледат помещенията и дотам.

# 9
  • Мнения: 176
Синът ми е в тази градина вече втора година, но за такова нещо не знам.
Иначе аз лично съм много доволна от учителките и от целия персонал.Малкия е от тези дето ходят с голям кеф.

Общи условия

Активация на акаунт