Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 74

  • 29 435
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 417
Ееее,Виви много хубави снимки Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 40

Oооох, слабост ми е Дженго с Джан, забравям за всичките му грешки,меко казано

# 692
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055

# 693
# 694
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Късмет,и аз така го видях вуйче в тази сцена Mr. Green Mr. Greenмаз,маз течеше от него....да ви кажа на фона на тия двамата(Рамиз и Кенан) Сердар ми се вижда ,като чавдарче милинкия Laughing Laughing Laughing Laughing

Ох,Секизчоооо ,Секизчооо ooooh!Това момче що гледа все едно страда от неизлечим запек.

# 695
  • Мнения: 417
[quote author=lacunababe  Сердар ми се вижда ,като чавдарче милинкия Laughing Laughing Laughing Laughing

Ох,Секизчоооо ,Секизчооо ooooh!Това момче що гледа все едно страда от неизлечим запек.
[/quote]


 rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImao
Секиз според мен ще направи голям обрат в играта.

# 696
  • Мнения: 40
Късмет,и аз така го видях вуйче в тази сцена Mr. Green Mr. Greenмаз,маз течеше от него....да ви кажа на фона на тия двамата(Рамиз и Кенан) Сердар ми се вижда ,като чавдарче милинкия Laughing Laughing Laughing Laughing

Ох,Секизчоооо ,Секизчооо ooooh!Това момче що гледа все едно страда от неизлечим запек.


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 697
  • Мнения: 417
Дъщеря ми днес се е снимала с Али Ръза и е видяла буса на снимачния екип на Езел.Казах и да снима всичко свързано с Езел иначе не и признавам ходенето в Истанбул Mr. Green
Ето какво ми пише

[22:39:30] vaLnicHKa: vikam na ananeto iskam da vida i ezel mama vednaga she hukne kato razbere Grinning
и
[22:24:55] vaLnicHKa: mamo znaesh lı 4e tyka nqkade snımat ezel (happy) vidqhme mikrobys i pisheshe ezel kato hodihme kam kashtata na listopad[22:38:08]


# 698
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Дъщеря ми днес се е снимала с Али Ръза и е видяла буса на снимачния екип на Езел.Казах и да снима всичко свързано с Езел иначе не и признавам ходенето в Истанбул Mr. Green

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedлелеее!!!!кога си идва дтето да го чакам на автогарата ?

# 699
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


ма не....вижте и тук.....има леко разкритие но явно няма контракции...и не става,и не става..... Sick
днес гледах и 35-та серия....то ми е смешно чак Laughing Laughing Laughing Laughingкато му видя "зверския" look Mr. Green

# 700
  • Мнения: 417
Дъщеря ми днес се е снимала с Али Ръза и е видяла буса на снимачния екип на Езел.Казах и да снима всичко свързано с Езел иначе не и признавам ходенето в Истанбул Mr. Green

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedлелеее!!!!кога си идва дтето да го чакам на автогарата ?
В неделя се прибират Laughing
Братовчедка ми живее близо до къщата на Листопад и са отишли до там.Вътре са снимали и не са ги пуснали.Отвън бил  Али Ръза и нещо се суетели,и той казал на щерка ми "Гел,къзъм.Гел" LaughingЗа съжаление снимки ще видим чак в неделя.

# 701
  • Мнения: 417


ма не....вижте и тук.....има леко разкритие но явно няма контракции...и не става,и не става..... Sick
днес гледах и 35-та серия....то ми е смешно чак Laughing Laughing Laughing Laughingкато му видя "зверския" look Mr. Green

На мен ми стана много смешно като го видях в този вид първия път
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
За визията ми е трудно да свикна,макар,че  признавам много добре са се справили и той и гримьорите и учителите,но като проговори
веднага ми напомня за слабохарактерния и романтичен Бехлюл от
Забранена любов

# 702
  • СТАНДАРТНО.
  • Мнения: 30


ма не....вижте и тук.....има леко разкритие но явно няма контракции...и не става,и не става..... Sick
днес гледах и 35-та серия....то ми е смешно чак Laughing Laughing Laughing Laughingкато му видя "зверския" look Mr. Green

На мен ми стана много смешно като го видях в този вид
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Така изглежда бившия ми шеф, кога се напъне да измисли за какво да се раззяпа  Mr. Green

# 703
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Темуз цял първи сезон мълча и не изпиняше вратни жили като види враг,но определено беше доста по-убедителен,ако че не е Брад Пит на Босфора

# 704
  • Мнения: 472
 smile3532 smile3532 smile3532Лакунче,това със запека беше много добро PeaceПредлагам да направим едно дарение на човека:ред смекта,ред ентерол,ред хидрасек Hug Wink

Общи условия

Активация на акаунт