Езел / Иийт Озшенер***Ezel / Yiğit Özşener - тема 74

  • 29 437
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 472
Темуз?Ким бу чоджук?

# 706
  • Мнения: 417
Темуз е кеца.Определено вдъхва страх този.Особенно погледа му е смразяващ ShockedТой не играеше ли във Вярна на себе си  ,като приятел на доктора? ooooh!

# 707
  • Мнения: 472
Така сравнен с Кеца,Къванч наистина изглежда сякаш преиграва,но според мен има качества и той просто още не сме видяли достатъчно май...

# 708
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Да се надяваме,че няма да видим Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНищо против момчето.Даже го харесвам,нооооо просто това не е неговата чаша чай Joy Joy Joy Joyкакто обича да казва един мой приятел

емка,играе да Peaceма там пък е такъв блаааг,да му се неначуди човек Shocked

# 709
  • Мнения: 417
Да се надяваме,че няма да видим Mr. Green Mr. Green Mr. GreenНищо против момчето.Даже го харесвам,нооооо просто това не е неговата чаша чай Joy Joy Joy Joyкакто обича да казва един мой приятел

емка,играе да Peaceма там пък е такъв блаааг,да му се неначуди човек Shocked
В началото си мислех,че е обратен Mr. Green

# 710
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 tooth tooth tooth tooth и аз така

Емка,сега покрай детето се размечтах... Wink Crazy
представям си как срещам Ийит в някой МОЛ докато се разхожда с мама търсейки нови гобленчета......Поглежда ме и ми казва:Гел джанъм беним,гел!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Последна редакция: ср, 22 сеп 2010, 23:51 от lacunababe

# 711
  • Мнения: 12



            Момичета , сега изгледах преведения 34 епизод... Сигурно и ще го повторя като първолак...Помагайте в размишленията ми - от къде Кенан Биркан знае кое е Езел...
           Знаят Али,Дженгиз,вуйчо, Тевфо, Шебнем и Селма... Не съм сигурна за дъщерята на вуйчо...Кой играе двойната роля...Във вуйчо ли да се съмнявам отново - неговите игрички ли са !?
           Помагайте с предположения !!!

# 712
  • Мнения: 472
Кенан живее за да отмъсти на Рамиз,съответно знае всяка негова стъпка посредством хората си HugПрез целия първи сезон хората на Кенан знаеха всяка стъпка на рамиз,а Езел е направо крачка..

# 713
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Ами има го и тоя момент,но аз мисля че просто знае...все пак е биг бос Peace....всъщност като се замисля не влагам толкова размисъл върху този проблем,и смятам че така и няма да стане ясно.То даже и Езел не се изненада толкова много newsm78 като го нарече Омер Учар

# 714
  • Мнения: 472
То сигурно е трябвало да изглежда по-изненадан ама нашето момче не е загряло гуми в бокса още за втория сезон ...към 5-та серия ще е неотразим:))))))))))))))))

# 715
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Цитат
нашето момче не е загряло гуми в бокса още за втория сезон ...към 5-та серия ще е неотразим:))))))))))))))))

# 716
  • Мнения: 417
tooth tooth tooth tooth и аз така

Емка,сега покрай детето се размечтах... Wink Crazy
представям си как срещам Ийит в някой МОЛ докато се разхожда с мама търсейки нови гобленчета......Поглежда ме и ми казва:Гел джанъм беним,гел!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
smile3532 smile3532 smile3532
Само да не вземеш да му викаш "Абииии"
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 717
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Дъщеря ми днес се е снимала с Али Ръза и е видяла буса на снимачния екип на Езел.Казах и да снима всичко свързано с Езел иначе не и признавам ходенето в Истанбул Mr. Green
tooth tooth tooth tooth и аз така

Емка,сега покрай детето се размечтах... Wink Crazy
представям си как срещам Ийит в някой МОЛ докато се разхожда с мама търсейки нови гобленчета......Поглежда ме и ми казва:Гел джанъм беним,гел!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shockedлелеее!!!!кога си идва дтето да го чакам на автогарата ?
В неделя се прибират Laughing
Братовчедка ми живее близо до къщата на Листопад и са отишли до там.Вътре са снимали и не са ги пуснали.Отвън бил  Али Ръза и нещо се суетели,и той казал на щерка ми "Гел,къзъм.Гел" LaughingЗа съжаление снимки ще видим чак в неделя.

А задължително искам и  аз да видя тея снимки smile3508 smile3508 smile3508,не може да се отхвърли Али Лъза Mr. Green и къщата,те между другото още снимат нали Thinking Rolling Eyes Joy Joy Joy Joy

Лакунче,отвличане ли готвиш  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Whistling Whistling Whistling Whistling Mr. Green


Емка,сега покрай детето се размечтах... Wink Crazy
представям си как срещам Ийит в някой МОЛ докато се разхожда с мама търсейки нови гобленчета......Поглежда ме и ми казва:Гел джанъм беним,гел!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 718
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


много хубава снимка Heart Eyes

# 719
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
tooth tooth tooth tooth и аз така

Емка,сега покрай детето се размечтах... Wink Crazy
представям си как срещам Ийит в някой МОЛ докато се разхожда с мама търсейки нови гобленчета......Поглежда ме и ми казва:Гел джанъм беним,гел!!!! Joy Joy Joy Joy Joy Joy
rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImao rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Общи условия

Активация на акаунт