Перник-22

  • 81 887
  • 746
  •   1
Отговори
# 675
  • Марс
  • Мнения: 439
Дай мило, едно телефонче на лични, и къде се намира, днес не се е оплакала да чукна на дърво, но трябва да взимаме някакви мерки, не става с нищо, нито с подкупи, нито с убеждения, ще откача направо.

# 676
  • Мнения: 35
аз хич не съм доволна от детския зъболекър от еодент. Кики като го водих миналата година го наплашиха с едни торбалани и баба яги ,а на мен ми казаха ,че е моя вината,че го е страх от зъболекъри и т.н. ,защото не сме си играли в къщи на чичо зеболекър  Shocked Shocked Shocked
повече кръка ми няма да стъпи там  Naughty
но за добър не знам. Ще следя отзивите да съм подготвенна като имам нужда

# 677
  • Мнения: 22
Момичета препоръчайте ми маникюристка, но да работи и в неделя по възможност и да е в квартала  Rolling Eyes
Моята сестричка,взема малко и е добра!Ако се интересуваш давам номер.
МЕЖДУ ДРУГОТО,КОЙТО СЕ ИНТЕРЕСУВА ЦЕНИТЕ СА УНИКАЛНО НИСКИ...ДАВАМ КОРДИНАТИ НА САЛОНЧЕТО
Намира се срещу магазин липненски в постройките в Мошино.Или на гърба на кафе Лъки.Телефонният и номер само на лични
Само загатвам,че нова ноктопластика с лак -25лв и декорацията е подарък Simple Smile

# 678
  • Мнения: 91
Ир дай телефон моляте на лични   bouquet

# 679
  • Мнения: 75
здр.мамаи.и аз да се вкл.знаете травматолозите в перник кой са,кога работят за 2м.бебе става съпрос,за първият преглед при ортопед?мерси

# 680
  • Мнения: 162
здр.мамаи.и аз да се вкл.знаете травматолозите в перник кой са,кога работят за 2м.бебе става съпрос,за първият преглед при ортопед?мерси
Д-р Милков, работи във втора поликлиника. Открай време той преглежда бебетата, много е внимателен с тях, ще ти хареса. Освен това когато ти дават направлението, педиатърката сама ще ти каже къде да я заведеш.

# 681
  • Мнения: 97
здравейте всички Mr. Green предстои ми да запишем детето на ясла /ако има места ,че вече май  е късно/ или детска градина, та в тази връзка дайте повече инфо, отзиви и също дали има частни такива мерсииииии   bouquet

# 682
  • Мнения: 3 372
здравейте всички Mr. Green предстои ми да запишем детето на ясла /ако има места ,че вече май  е късно/ или детска градина, та в тази връзка дайте повече инфо, отзиви и също дали има частни такива мерсииииии   bouquet
Ами май ще те разочаровам, обаче си закъсняла Sad Аз през януари подадох молба в яслата на Пашов и незнам дали ще е приет моя син. Попадох и срещу болницата ама за там ме отрязаха направо. Другата ясла е Миньорче, която предполагам вече е препълнена....и от септември отварят Люба Ивошевич - за там незнам как стоят нещата. Частна ясла незнам дали има.. Ти си подай докуминти за всеки случай навсякъде, че  не се знае, току виж изведнъж изскочило свободно място Mr. Green

# 683
  • Мнения: 75
здр.мамаи.и аз да се вкл.знаете травматолозите в перник кой са,кога работят за 2м.бебе става съпрос,за първият преглед при ортопед?мерси
Д-р Милков, работи във втора поликлиника. Открай време той преглежда бебетата, много е внимателен с тях, ще ти хареса. Освен това когато ти дават направлението, педиатърката сама ще ти каже къде да я заведеш.
мерси много

# 684
  • Мнения: 97
здравейте всички Mr. Green предстои ми да запишем детето на ясла /ако има места ,че вече май  е късно/ или детска градина, та в тази връзка дайте повече инфо, отзиви и също дали има частни такива мерсииииии   bouquet
Ами май ще те разочаровам, обаче си закъсняла Sad Аз през януари подадох молба в яслата на Пашов и незнам дали ще е приет моя син. Попадох и срещу болницата ама за там ме отрязаха направо. Другата ясла е Миньорче, която предполагам вече е препълнена....и от септември отварят Люба Ивошевич - за там незнам как стоят нещата. Частна ясла незнам дали има.. Ти си подай докуминти за всеки случай навсякъде, че  не се знае, току виж изведнъж изскочило свободно място Mr. Green

 Sad лошооо..какви документи? освен заявление и коя е Люба Ивошевич

# 685
  • Мнения: 126
Alexk, освен молба в свободен текст /в някои градини дават готов екземпляр направо да се попълни/, трябва да носиш и ксерокопие на акта за раждане на детето. А при постъпване на детето в градина, освен нужните изследвания за градината, изискват и документ, че не дължиш данъци за територията на гр. Перник. Peace

# 686
  • Мнения: 109
Здравейте дружина Hug как е живота? Най- сетне изгря слънце и над нас и почна народа да щъка. Grinning Е, някои сме затворени в офисите, ама други се радват на хубавия ден. Дерзайте  bouquet
Имам една молба към вас- в къщата ни се заселиха стършели  newsm50и нямат намерение да си ходят, та може ли някой да ми каже към кого трябва да се обърна за помощ. Казаха ми за някаква санитарна станция, ама има ли такава в Перник newsm78
Много благодаря

# 687
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Боби, аз първо бих напръскала стършелите с РАИД и ако още мърдат, бих търсила специализирана фирма, от тези, които пръскат против хлебарки, кърлежи и т.н. За съжаление не знам длаи в Перник има такава - не ми се е налагало да търся.

Я кажете сега омесихте ли козунаците, боядисахте ли яйцата?  Mr. Green
Аз боядисах няколко червени яйца тази сутрин, колкото да спазя традицията. Останалите ще боядисвам в събота, тогава ще меся и козунаците, дано се получат тази година, че миналата беше провал  Embarassed

# 688
  • Перник
  • Мнения: 277
Боби,доколкото знам трябва да отидеш в Риокоз,те вършат тези неща с пръскане и т.н.Намира се срещу жп гарата в Перник отвъд магистралата... една бяла сграда.
Аз в момента ще боядисвам и сега треперя дали няма да се спукат яйцата...хихи.А междудругото знаете ли някои трикове при варененто как най-малко да се спукват яйцата.
После отивам за козунаци... Simple Smile

# 689
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Аз в момента ще боядисвам и сега треперя дали няма да се спукат яйцата...хихи.А междудругото знаете ли някои трикове при варененто как най-малко да се спукват яйцата.

Аз знам,че яйцата трябва да се извадят по-рано от хладилника, или ако ги вадиш веднага преди варене, да се измият със студена вода, да се сложат да се варят в студена вода, да не врят много силно. И, разбира се, да се сложи сол във водата. Тази сутрин спазих всичко това и от 5 яйца имам 0 пукнати  bowuu Дано и в събота успея да не ги напукам  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт