Перник-22

  • 81 749
  • 746
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 109
Благодаря ви момичета  bouquet то се оказа, че не са стършели, а са земни пчели Mr. Green и ще се оравиме, няма страшно Grinning Сори за тревогата.
Омесих козунак, стана супер, а свекърва ми боядиса яйцата- и те станаха много хубави.
Ааа, да ви се похваля  bowuu- докато месех козунака, междувременно перях, простирах и по съвместителство бъреш прозорците, а котката ми започна да ражда и се сдобихме за Великден и с четири малки пухчета Heart Eyes 3 рижавки и едно сиво като мишле.

# 691
  • Перник
  • Мнения: 4 866
Еее, Боби, то бива мултифункционалност, бива, ама ти ме разби  Shocked  Mr. Green Честити ви котета!

# 692
  • Мнения: 97
[qизискват и документ, че не дължиш данъци за територията на гр. Перник. Peace
[/quote]

леле, леле какво измислиха в тая криза  ooooh!
мерси за инфото...

имам и друго питане  Mr. Green скоро ще празнуваме 2рия рожд.ден на детето иска торта с Мики Маус- питах тук там в някои сладкарници но нещо не съм много впечатлена, дайте идеи /май обсъждахме някъде из темите но неможах да намеря/
а също се чудя и къде да направим празненството- в центъра освен "Зайо Байо" и сладкарницата на Търговска други май няма  newsm78 вие какво ще кажете????????

# 693
# 694
  • Мнения: 35
Mомичета днес ходих в новия детски център Мскс и Мориц и много беше весело .Имаше и клуон и Кики беше на 7-то небе.Хич не му се тръгваше ..........Хайде да си спретнем срещичка там.
.

# 695
  • Марс
  • Мнения: 439
Mомичета днес ходих в новия детски център Мскс и Мориц и много беше весело .Имаше и клуон и Кики беше на 7-то небе.Хич не му се тръгваше ..........Хайде да си спретнем срещичка там.
.


Къде това, и аз искам?

# 696
  • Мнения: 97
Fairy  мерси - фигуралния ми хареса, дано не е скъпа че повече от 40-50 лв не ми се дават

за срещата и аз съм за

# 697
  • Мнения: 50
Момичета, помагайте! Търся си жена от Перник, за гледане на  синът ми, който е на 9м. Трябва ми предимно за почивните дни и мн. рядко за през седмицата. Желая да го гледа в тях. Мога да си позволя не повече от 20 лв. заплащане дневно, като не зная точно колко ще продължи отсъствието ми.
Някой ако познава  подходяща, която има желание, да пише на лични.
                                                                                       Благодаря ви предварително!

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 10:35 от cherri

# 698
  • Мнения: 201
Здравейте момичета правихме прощъпулник на Стефи хвана се за четката за зъби ще става зъболекарка.Момичета ще ходя на сватба дайте ми идей от къде да си купя някакъв тоалет ама да не е строго официален а да мога да си го нося след това и да не много скъп.

# 699
  • Мнения: 105
Здравейте! Някой да има телефона на д-р Стефанова - алерголожката?
Благодаря предварително!
Мексито, в Перник всичко е скъпо, дори в моловете в Сф е по-евтино....

# 700
  • Марс
  • Мнения: 439
Здравейте! Някой да има телефона на д-р Стефанова - алерголожката?
Благодаря предварително!
Мексито, в Перник всичко е скъпо, дори в моловете в Сф е по-евтино....

Д-р Стефанова, не е на работа, не зная дали скоро ще се върне  Sad

# 701
  • Мнения: 105
Ev4o, много лошо. А друг алерголог в прекрасния ни град има ли?
А на д-р Стоицева - ушната лекарка да има някой координати?
Май месец от някаква алергия ми тръгват секрети и през нощта ми се стичат в ухото и ме боли.

# 702
  • Мнения: 162
Мексито, честита зъболекарка! Аколкото до сватбата, разходи се по магазините по търговска, в Палма или ГУМ на втория етаж, може да си харесаш нещо. Иначе по София.

# 703
  • Мнения: 418
shushi_13 ще ти пратя телефона на д-р Стефанова на ЛС. Алерголог идва в Евриката Доц. Соня   Стоянова – Генова, чувала съм добри неща за нея, но нямам лични впечатления.
д-р Стоицева преглежда в бившата поликлиника "Иван Рилски" на първия етаж, мисля че раб. време и беше всеки ден от 08:30 до 16:00, но не съм сигурна, телефон нямам.

# 704
  • Марс
  • Мнения: 439
Радост, д-р Стефанова, няма да е много удачно да се притеснява по телефона, както казах е много болна. Алерголожката в Евриката също е добра, но ако става въпрос за детенце и е алергична астма или нещоот този род най добре е да си ходиш в София в Медицинска академия.

На д-р Стоицева нямам телефон за съжаление, имам на Александров, но той нали стана шеф и не знм кога преглежда и дали преглежда още.

Общи условия

Активация на акаунт