Перник-22

  • 81 691
  • 746
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 3 372
ЛЕЛЕЕЕЕЕ имало ли е среща  #Cussing out #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out.Хубава работа. Много ме е яд.  Banghead
Ако може да се нарече така...имаше Crazy

# 721
  • Мнения: 35
чак се очудвам ,че сте били само две мами.  Thinking.Явно няколко дни хубаво време и никой не е надниквал да чете.

# 722
  • Мнения: 35
Сега погледнах ,че от септември сме захванали тази тема -8 месеца  ThinkingПреди си пишехме по често и за всичко ,а сега влизаме само с някой въпрос за нещо и това е . Важно е че като ни интересува нещо винаги си откликваме.
А кой пуска темите,че сме на 49-та страничка?

    Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички  bouquet

# 723
  • Перник
  • Мнения: 4 863
А такааа! И аз не съм разбрала за срещата  Embarassed Не че ако знаех щяхме да успеем да дойдем - Калоян стана в 11:45 в неделя, и то с моя помощ  Crazy
Ама бях отпуска миналата седмица и не го карах да си ляга рано, та спокойно си изкарваше до 1- 1:30, иначе заспива към полунощ  Crazy  Tired

# 724
  • от Луната
  • Мнения: 1 752
Аз поработвам точно събота и неделя и дори и да бях прочела нямаше как да дойда Mr. Green

# 725
  • Мнения: 21
Да споделя с вас, че днес се замъкнахме до единствения детски център в центъра (или поне аз друг незнам) - въпросния Зайо Байо до подлеза при гарата. Незнам дали някой от вас е ходил ама това НЕ е никакъв детски център. Една зала, която едновременно с това е и кафе, покрай едната стена има нахвърляни някакви играчки, отгоре на всичкото един господин (собственик или барман, незнам) с още двама така бяха задимили вътре, че грабнах детето и бегом обратно навън. Искрено завиждам на мамите от квартала за детските центрове!!! Скоро пак ще ви посетим  Grinning

# 726
  • Мнения: 3 372
Знаете ли къде се намира детската площадка на БЕЛА? Онзи ден чух, че има, но не намерих адрес

# 727
  • Мнения: 162
Здравейте! Ние често ходим в кафето на Зайо Байо. На Биси много му харесва там. На мен също, точно защото е непретенциозно. В детските центрове в квартала иска да влизам с него, така аз нищо не разбирам от кафе и изобщо не мога да си поговоря. В този център децата си играят, ние си седим на масата и от време на време се намесваме да си ги пазим. За задимяването, да вътре се пуши, но ние ходим след като вземем кухнята при лошо време и обикновено няма други посетители.
А площадката на Бела е на ул.Тунджа, перпендикулярна на Кракра, точно срещу бл.16, където се плащаше парното и водата преди. Но не си заслужава да се разкарваш дотук. Площадката е под всякаква критика. Мека настилка има само под съоръженията, отстрани е кал до колене. Има две много неудобни за малки деца люлки, едната вече е скъсана. Пързалката е трудна за изкачване по стълбичките от малко дете, а като се изкачи горе по-голямо дете, обикновено си удря главата в някаква тръба, поставена твърде ниско. Пързалката е широка, Биси не може да се хване от двете страни, за да се спусне сам, а пък е твърде ниска и безинтересна за Габи. Има две люлеещи се патета на пружина, но толкова стегната, че Биси не е достатъчно тежък за да я залюлее. Пясъчникът е пълен със строителен пясък, който се лепи навсякъде. И е страшна мърсотия, навсякъде фунийки от по-големите деца. Ако искате ще снимам и ще пусна снимки.
Пък Биско е със запек, затова и не дойдохме на срещата, не че ако не беше мога да стигна преди 11 ч. да изляза. Растат му вторите кътници, може би затова. Затова и бях гласувала за 13 ч. Хайде, успешен ден на всички

# 728
  • Мнения: 91
Ние бяхме гласували за детския център в квартала, че ни е трудно придвижването до центъра  Simple Smile
Хайде следващата среща да е в квартала  Laughing

# 729
  • Мнения: 35
Виктоалиа T къде ПОработваш. И аз искам нещо за събота и неделя Mr. Green има ли нещо като за мен?

# 730
  • Мнения: 162
Доктор Стефанова ще работи от следващия месец. Добре е.

# 731
  • Марс
  • Мнения: 439
Доктор Стефанова ще работи от следващия месец. Добре е.

Кой ти го каза мила?

# 732
  • Мнения: 162


Кой ти го каза мила?
[/quote]
Близък до нея човек. Не мога да коментирам името, разбира се.

# 733
  • Мнения: 84
Здравейте,момичета днеска моето момченце има рожден ден става на 5 год.

# 734
  • Мнения: 162
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КРИСКО!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ, ДА РАСТЕ СИЛНО И УМНО МОМЧЕНЦЕ, ВЕЧНО УСМИХНАТО И ЩАСТЛИВО!
 nbirthday  Gift  party023 Tada

Общи условия

Активация на акаунт