На добър час, скъпи Първокласници, Набор 2003г., уч. 2010/11г.!!! - 10

  • 33 290
  • 747
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Добро утро! Ехеее, един де остана до заветния 15.09. Голяма тръпка.  Laughing
След два часа ще го водя да му правят манту, надявам се да се излюпи скоро от леглото. Страх ме е повече от него.
Ееее, отидох на втора страница. Петя, защо ме изпревари, моме?  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 687
Добро утро и от мен.
Мамо Цоцоланке, благодаря за темата.   bouquet
Честит имен ден на малки и големи.
Клото посмях се с Криси.  Laughing
Ирка много интересно това с луната.
Говорите за съотнощение момчета- момичета. Нашите миналаат година бяха по равно, но сега първолаците не са. Има само две момичета и другото е момчета.
Вчера Вики каза, че са правили калинки. Изрязвали и рисували. Крилцата им се местят и като ги отворят и излиза снимката на по голямот  дете. Това ще е помощника на малкото.  Laughing Дано не съм писала и да се повтарям, че вече и аз луднах. Снощи ходихме за тетрадки. Беше някаква лудница в магазина. Вие цяло лято тръпнете, а ние снощи всички бяхме там. Купих й необходимите неща за 11 евро. С това ще изкара цяла година. Имаме още 15 евро за немски и математика. Тях ги дадох днес. Ако има нещо то ще са дреболии.
Лек ден на всички. И успех на всички първолаци утре.   bouquet

# 17
  • Мнения: 206
Леле ,вие сте неспасяеми,кога успяхте да напишете толкова много. Hug
Честита ни нова темичка.
Аз да споделя-вчера взехме униформите-сладурански са,девойката снощи искаше да спи с нея.Ще кача снимки по нататък.
Аз днес пътувам.Очератва се бая път ,но дано всичко е наред и вчерашните прогнози за 17-19градуса да отстъпят на днешните 22-23 Praynig.

Искам да пожелая в аванс успешен първи учебен ден на всички наборчета,спокойствие и удволетвореност на техните родители,усмивки ,щастие и попътен вятър през цялата учебна година.  bouquet

# 18
  • Мнения: 7 821
Мама Цоцоланка, заглавието е супер   bouquet !

# 19
  • Мнения: 390
Клото бързах да се запиша, нали и мен сън не ме хваща последните дни, а тази вечер изобщо не знам дали ще заспя Mr. Green

Вчера мина и нашата родителска среща-запознахме се с госпожата, много всеотдайна и загрижена за децата, сигурна съм че и на първокласничката ще и` хареса, утре ще се видят за пръв път Grinning
Дадоха ни програмата, разбрахме се по колко пари ще се събират за учебни помагала по БЕЛ и английски език, малка част и за топки по физическо.
Класната стая е с чисто нови чинове и столчета, нов ламинат на пода, изобщо изглежда много добре.
Сутрин започват от 8ч., но ги искат да са там в 7.45ч. Имат по 4 или 5 часа на ден.
Тържеството за цялата страна е обявено за 9ч., времето го дават да е много хубаво, та може и без връхни дрешки да са децата.
Вчера питах в една книжарница за лични карти на учениците, и ми казаха ,че вървят само с бележник.
Наистина ли е така newsm78

elyam  успешно и безпроблемно пътуване.
Спорна учебна година и на твоята първокласничка.

# 20
  • Мнения: 27
Клото бързах да се запиша, нали и мен сън не ме хваща последните дни, а тази вечер изобщо не знам дали ще заспя Mr. Green

Вчера мина и нашата родителска среща-запознахме се с госпожата, много всеотдайна и загрижена за децата, сигурна съм че и на първокласничката ще и` хареса, утре ще се видят за пръв път Grinning
Дадоха ни програмата, разбрахме се по колко пари ще се събират за учебни помагала по БЕЛ и английски език, малка част и за топки по физическо.
Класната стая е с чисто нови чинове и столчета, нов ламинат на пода, изобщо изглежда много добре.
Сутрин започват от 8ч., но ги искат да са там в 7.45ч. Имат по 4 или 5 часа на ден.
Тържеството за цялата страна е обявено за 9ч., времето го дават да е много хубаво, та може и без връхни дрешки да са децата.
Вчера питах в една книжарница за лични карти на учениците, и ми казаха ,че вървят само с бележник.
Наистина ли е така newsm78

elyam  успешно и безпроблемно пътуване.
Спорна учебна година и на твоята първокласничка.


Може да се купи само лична карта.

# 21
  • Мнения: 2 466
Добро утро! Peace
Честит празник на всички именници!Бъдете здрави,усмихнати и успешни!Весел празник!    bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
Мама Цоцоланка,благодаря за новата 10-та юбилейна темичка!  bouquet
Защо подозирам,че на 16-ти,когато ще се включа пак ще пиша в най-добрият случай в 11-тата ни темичка. Wink
Morgana,много се смях с твоята госпожица! Joy Joy Joy
Amber,твоето мъниче е неизчерпаем извор на положителни емоции!Една прегръдка от мен! Hug
Кламерче,защо махна снимките?Не успях да видя твоята хубавица с първолашки тоалет. Sad
Клото,Петьо ползва от години парфюмите на баща си.Да не говорим,че ги беше подарил и после си ги прибирахме обратно.Много щедро това моето наборче. Whistling
aunt Ogg,не е дебело детето,нещо повече-с перфектни размери е.Да е жив и здрав да расте още по-бързо! Peace
dianak,що се отнася до ремонта в нашият се включиха също няколко родители,като основната тежест падна върху мен,т.к съм в "родителската тройка" и още две майки,които се включиха с голям ентусиазъм.Сигурно ще има и критикари,които нямат и грам принос,но не ми пука,аз го правя за детето си.Ние сме заедно от 5 години и много се радвам,че се разбираме и успяваме да се организираме бързо.Много от родителите са били също съученици едно време и почти всички се познават от деца.Аз съм доволна от постигнатият резултат,за 750лв направихме страхотна стаята на децата.
Днес ще купувам МР4 Плейър на Петьо.Дано му хареса.И букети ще взема днес-за двете учителки и директорката. Peace
Приятен ден! PeaceСлед като наборчето е готово за утре аз се замислих с какъв тоалет да се издокарам утре? Thinking

# 22
  • Русе
  • Мнения: 11 919
 Мамо Цоци  Hug

elyam, лек път и накрая да те прегърне щасливо първокласниче.

Каня се към 10:30, да отида да помогна за приготовленията в училището. Дано нещо не се обърка, въпреки че съм отпуска, ако стане фал някъде трябва да се включа  Cry

deyzi , Петьо сигурно ще пощурее от радост.

И утре всички в албума!!!

# 23
  • софия
  • Мнения: 2 543
Страхотно заглавие, да не я изпишем до утре  Laughing

# 24
  • Мнения: 1 744
Включвам се и аз.
Ех Цоци, като прочетох заглавието още повече ме стегна под лъжичката! Hug
Всичко съм купила, само тефтер не знам какъв точно да взема - със залепени листчета ли, или може и със спирала. А защо не може просто бележник? Смисъл от лична карта в нашия случай не виждам - сутрин ще я водим, вечер ще я прибираме пак с колата.
В нашия клас си поразпределихме задълженията - няколко ще украсяват днес стаята, няколко си разделихме входящите тестове да ги копираме, и така.

# 25
  • София
  • Мнения: 2 296
Влизам и аз,въпреки,че напоследък и аз чета по диагонал-нямате изчитане....
Благодаря на Мама  Цоци за новата тема!   bouquet

В класа са 6 момчета и 13 момичета!  Laughing

Аз вчера бях на РС,никой не иска да правим ремонт в класната стая! Cry
Децата щели да бъдат в тази стая "само" 1 година-нямало смисъл...А аз търсих майстори и изгодни оферти,за да
ни излезе най-евтино и качествено,поне паркета да бяхме изциклили...ама какво да се прави сам срещу мнозинството
е трудно да вървиш! Още 1-2 майки са съгласни с мен,ама някак си не особено ентусиазирани...
Много съм разочарована!

elyam,успешно пътуване,и пак да те питам-в коя паралелка сте?


Успех на всички първолачета!
  Hug   bouquet

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Тук и ние. С нагласена униформа и раница, само букета остана да взема. Желание за училище все още няма  Mr. Green

Мама Цоци, благодарско за темата  Hug

Подарък не съм купувала ама с това поведение не заслужава. Раната место да се затвори съвсем е цъфнала  ooooh!

# 27
  • Мнения: 390
няколко си разделихме входящите тестове да ги копираме, и така.

Какви входящи тестове,за пръв път чувам  newsm78

# 28
  • Мнения: 224
И аз да се включа Peace Направо такава предучилищна треска ме тресе. Днес ще приготвим раницата сега излизаме за букет, ще гладим тоалета Simple Smile

# 29
  • Мнения: 871
Здравейте  Hug Ние бяхме малко по почивки и сега събирам сили за утре  Laughing Искат ни с униформа, а се оказа, че униформите не са ушити  Crazy
Моето дете нещо хич не се вълнува за утре. Настоява си да си ходи на градина и това си е ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт