Жената ЛЪВ-37 част!

  • 14 969
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 11 496
Добра вечер виртуални приятелки  Hug

Мойте от вчера не се понасят един друг, бият се, карат се, викат, реват не мога да ги трая вече  smile3511

Оффф и времето се разваля дават го , че утре ще вали, но ще е топло, още ми се сговни настроението  smile3516

Бенджи на теб мина ли ти нервното, че май при мен започва  smile3506

Кипре,
твоята с проблем с кг-те, на Вени и Камче мн слаби младежите, а мойте деца много високи, големи за възраста си  Crossing Arms ама кво да правиш................ако можехме квото искаме да става.............ехей хубав и лесен живот шяхме да имаме  Peace

Охххх понеже изтрих без да искам предишното побликуване, вече не помня кво шях да пиша  Crazy

# 706
  • София
  • Мнения: 6 210
Може да организираме обмен на децата  hahaha! Аз съм в състояние да отуча от ядене всяко дете (и изобщо всеки човек), или поне да го уморИм от глад  Joy!

# 707
  • Мнения: 9 776
Хелоу и от мен Hug!

Бе какво им дирите кусури на децата Crazy? Ние да не сме идеални я? Оставете ги да си растат, пък с времето и пубертета колко има да се променят, охооо Peace.

Камче, снимах разрез днес, но не очаквай кой знае какво. Бяха ни я разрязали в ресторанта на квадратни парчета, та шахматното се разчлени тъй да се каже. Казвай какво искаш да обяснявам. Може да потърсим линк да видиш как се прави. Аз съм виждала на кръгли блатове, но реших да експериментирам с квадратните и ако бяха разрязани на по-дълги парчета, щеше да си личи шахматното по-добре.

Чакам Жу да дойде да ни види Flutter.

Норче, сигурно съставяте много актове Mr. Green. Ама нека. Хубаво е да има проверки и всички предписания да се изпълняват точно Naughty.

Вени, ко викаш Crazy?

# 708
  • Мнения: 11 496
Мале Вени мойте неможеш ги изхраниш да знаИш  Flutter

Пол нищо неразбрах за тортата, ама явно "те" са виновни, че не са я разрязали както трябва  Wink Joy

# 709
  • Мнения: 9 776
...Пол нищо неразбрах за тортата, ама явно "те" са виновни, че не са я разрязали както трябва  Wink Joy

Мчи те са виновни, как Twisted Evil. hahaha
Исках да кажа, че нарязаха тортата на по-малки квадратни парчета и по тази причина шахматното се позагуби. Ако бяха по-дълги парчетата, щеше да си личи по-добре. Дано да обясних правилно. Търсих нещо по въпроса, но нищо, което и аз да разбера, та да обясня на вас Rolling Eyes. Става много ефектно иначе.
После ще пиша пак.

# 710
  • Мнения: 11 496
Разбрах Пол, шегувах се  Grinning

Тези реалити много ме дразнят бе.............що така.............

# 711
  • Мнения: 668
Тези реалити много ме дразнят бе.............що така.............
И мен, беее Twisted Evil Голяма снобария!  Crossing Arms
Аз гледам "Господари на ефира".  Laughing
Пол , ако наистина можеш дай линк. Искам всичко да знам стъпка по стъпка.  Flutter Защото ще ми е за първи път.  Mr. Green

# 712
  • Мнения: 11 496
Аз гледам "Господари на ефира".  Laughing

Аз пък гледам в компа, ама и тука много сухо и скучно  Crossing Arms Къде сте всички, толкова много искаха да се запишат на 1-ва страница лъвици, а сега нЕма никой  ooooh!

# 713
  • Мнения: 668
Аз гледам "Господари на ефира".  Laughing

Аз пък гледам в компа, ама и тука много сухо и скучно  Crossing Arms Къде сте всички, толкова много искаха да се запишат на 1-ва страница лъвици, а сега нЕма никой  ooooh!


Ми то вече, останахме десетина лъвички на 1стр.  Rolling Eyes

# 714
# 715
  • София
  • Мнения: 6 210
Тра ла ла ла ла ла http://www.youtube.com/watch?v=hFZjRwmr8fg dance newsm19 smile3539!

Аз наритвам дребния да се мие и да лягаме, че утре пак трябва да ставаме рано  Crazy.

# 716
  • Мнения: 11 496
Благодаря за музиката.

Синеоч ти пусна ли снимка бре?

Вени и аз се мъча душа, ама нищо нестава  ooooh!

# 717
  • София
  • Мнения: 6 210
Ммм, Реа, аз успях... до някъде. Взела съм го да спи при мен, че сме само двамата, ама сега ми брои на испански до пет и наднича в лаптопа  Laughing. Ся ше му дрънна един по кратуната и ще го приспя  Mr. Green.

# 718
  • Мнения: 11 496
Ммм, Реа, аз успях... до някъде. Взела съм го да спи при мен, че сме само двамата, ама сега ми брои на испански до пет и наднича в лаптопа  Laughing. Ся ше му дрънна един по кратуната и ще го приспя  Mr. Green.

Само така нЕма да се даваш. Накарай го да се преспи с броенето на испански  1countingsheep . Мойте и те надничат в лаптопа ми и хич необичам така  Mr. Green.........


Тедко, Кали иска да я записвам на занималня  Tired не съм сигурна, че ще издържи там  Tired

# 719
  • Мнения: 9 776
...Тедко, Кали иска да я записвам на занималня  Tired не съм сигурна, че ще издържи там  Tired

Кое те притеснява? Thinking Аз съм "за" занималнята. Дъщеря ми ходеше и бях доволна.

Вени, сакън, не удряй детето Twisted Evil. Аз по моите съм забелязала, че като стоя край тях, съня не ги хваща. По-добре сами да заспиват. И става по-бързо.

Камче, не намерих нищо, не знам що тъй newsm78. Но ще ти обясня. Шахматното ли те интересува по-точно?

Сега ще кача няколко снимки.

Общи условия

Активация на акаунт