Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 942
  • 786
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 2 921
ketito, кой код въвеждаш-българския ли  Wink

 Confused ooooh! Еми да  Embarassed
Сега загрях, чак , че го пращате първо да адрес в Англия  Embarassed
Добре, моля ви кажете какво се пише, защото аз още не съм поръчвала с посредници  Rolling Eyes

# 61
  • София
  • Мнения: 1 335
Ами пише се адреса в Англия, който посредника е посочил на сайта си Peace
Пощенския код трябва да се въведе без интервал, щото иначе маха последния символ и дава грешка.

# 62
  • Мнения: 10
Страшно много харесвам тази марка. И за да не е само запис ето този код -1304-ми се хвана-за намаление от 5 евро,но не стигнах до края да пусна поръчката и не знам дали ще превалутира 5-те във паунди,но важното е,че работи.

# 63
  • Мнения: 228
Coridda, благодарности за кода! И на мен се хвана - 5 лири дискаунт.

# 64
  • София
  • Мнения: 1 335
Мерси за кода  bouquet

Добре, този код като е едно число как се въвежда в общо двете полета за кода за намаление? Grinning Аз пробвах няколко кода, въвеждайки ги само в първото поле, а след това то добавяше това число, разделено на две с тире по средата, към листа с продуктите и ми разправяше, че нямало такъв артикул Simple Smile Не сработиха де, затова и не съм ги пуснала тук.

Към момичетата, които са направили поръчка - не чакайте да ви дръпне пари от картата, защото на сайта пише, че картите няма да се чарджват преди да са диспачнати продуктите. Т.е. края на септември, ако изобщо ги изпратят:)

# 65
  • Мнения: 228
Към момичетата, които са направили поръчка - не чакайте да ви дръпне пари от картата, защото на сайта пише, че картите няма да се чарджват преди да са диспачнати продуктите. Т.е. края на септември, ако изобщо ги изпратят:)
И аз си мисля, че вероятността да ни ги изпратят е малка Wink. Нищо... пуснах поръчка, кодът се хвана и наистина от дължимата сума ми приспадна 5 лири, а прибави 3.90 за доставка (попълних го изцяло в първото поле). Адресът е на Емпреса. Сега ще чакам...

# 66
  • София
  • Мнения: 285
Страшно много харесвам тази марка. И за да не е само запис ето този код -1304-ми се хвана-за намаление от 5 евро,но не стигнах до края да пусна поръчката и не знам дали ще превалутира 5-те във паунди,но важното е,че работи.

Здравей, Corrida!

Моля те, кажи от къде се сдоби с този код?

Хубаво е да знаем и ние, за да се възползваме сега, а и в бъдеще от други такива!


 Peace

# 67
  • Варна
  • Мнения: 208
Здравейте  Hug

Зарибих се и аз покрай вас  Wink Ама то с тия цени, няма как иначе. И моето дете има няколко неща на тази марка, които са действително са качествени.

На път съм да пусна 1-та поръка. Даже съм на 4-та стъпка  Mr. Green
Обаче сега се сетих и прочетох че при регистрация давали код за отстъпка, а аз нямам  newsm78 От всички регестрирали се никой ли не е получил  Thinking
Иначе използвах горния - за сега ми го приема.  Wink

# 68
  • Мнения: 10
Здравей,Shivani !
Ето от тук го "изнамерих" на случаен принцип,а той взе,че проработи,а е пуснат преди около 2 години:
http://www.retailmenot.com/view/hm.com
Тук също има някакви кодове,но и на мен като по-горния пост  не ми дава да ги въведа и незнам дали работят:
http://deallocker.com/coupon/hm.com/

# 69
  • Мнения: 0
моля някой да ме включи в обща поръчка.

# 70
  • Мнения: 745
Мнооого ми харесват цените в сайта  Mr. Green Искам да ви питам за размерите на детските дрешки. За дете на 16 месеца, 12-18 ли да поръчвам? Отговарят ли си размерите?

# 71
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Мнооого ми харесват цените в сайта  Mr. Green Искам да ви питам за размерите на детските дрешки. За дете на 16 месеца, 12-18 ли да поръчвам? Отговарят ли си размерите?
Според мен са уголемени

# 72
  • Мнения: 84
Айде, и аз се зарибих и поръчах! И на мен ми взеха 0,10 GBP при пускането на поръчката, и на мен ми изписва доставка "end of sept", дано да има с какво да се похвалим след две седмици  Heart Eyes

# 73
  • Мнения: 2 122
и това, което имаме ние е уголемено
едно долнище Хелоу Кити 12-18 ставаше до миналата зима на Стефания, тя не че е снага, но и дрехите ми се струват уголемени

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Уголемени са,в момента малкия е 98 см., размер 92 все още му стават.

Общи условия

Активация на акаунт