Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 983
  • 786
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 1 335
Малко не на място да попитам - някой от тук пишещите дали ползва Габко за посредник? Било то само за транспорт или пазаруване с тяхна карта? Питам, защото за пратки до 3кг биха ми били по-изгодни от настоящия ми посредник...
Преди бях чела добри неща за тях, обаче от едно подозрително доста време стои надписа "от еди каква си дата (авотматично генерира датата на предния ден) се преустановява приемането на поръчки, което обаче по никакъв начин няма да засегне транспортната ни услуга". И после долу "промоция - еди колко си пари на кг за доставка". Тази промоция вече от месец я гледам, а кой знае от кога седи на сайта им.

Да не стане като с МаринаТранс? Rolling Eyes

Последна редакция: нд, 19 сеп 2010, 15:30 от Stelfy

# 76
  • Мнения: 2 122
аз ги ползвам постоянно, откакто са на пазара за такива услуги
прекрасно ми е мнението за тях

# 77
  • София
  • Мнения: 1 335
И в последно време ли всичко е ОК?

# 78
  • София
  • Мнения: 1 371
Аз в момента ползвам Гъбко и цената им още е промоционална.За 1 кг. ми взеха вчера 2.2лв. Само където очаквах и още една пратка да е пристигнало, но най-верочтно е в пристигащия утре бус.

# 79
  • Sofia
  • Мнения: 9 782
Ще пробвам и аз с една поръчка, цените са екстра.

# 80
  • Мнения: 2 122
e, имало е недоразумения, но никога фатални

# 81
  • Мнения: 169
здравейте,
сигурно аз невлизам както трябва , но ми изписва цената без валута. та да питам в каква валута са цените? Embarassed Embarassed Embarassed

Последна редакция: пн, 20 сеп 2010, 15:12 от kika_86

# 82
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
здравейте,
сигурно аз навлизам както трябва , но ми изписва цената без валута. та да питам в каква валута са цените? Embarassed Embarassed Embarassed
и при мен е така

# 83
  • Мнения: 131
Предполагам ,че в паунди.Сайта все пак  е за UK.

# 84
  • София
  • Мнения: 285
ако влизате тук  http://shop.hm.com/gb/ukopeningstart, то долу в дясно е английскито знаме!

Цените са в паунди!




  bouquet

# 85
  • Мнения: 169
мерси за отговорите,
предполагах, но понеже не сам много наясно с чуждите саитова и затова реших да питам. харесах греика на малката , но сега няма парички но тъкмо ще поизчакам да дадете отзиви за получени поръчки.

# 86
  • Мнения: 22
Чак не мога да повярвам, че ще може да се пазарува онлайн....поне мъжът ми ще е доволен, че няма половината от времето в чужбина да го влача по H&M магазини newsm47

# 87
  • Мнения: 49
И аз във вашите редици  Heart Eyes
Харесала съм си 1 яке, но се чудя 8 или 10 /зависи от модела и от 2-та номера имам/. Ако някой може да помогне - ръст 162, талия -74, гр. обиколка- 90. Според тяхната таблица мисля, че е 10-ката, ама да попитам ако някой е със същите размери.
Смятам да рискувам с поръчка, пък каквото излезе...само  дето якето ми го дава уж налично, пък ще го доставят ноември  Shocked
какво ли значи това...

# 88
  • софия
  • Мнения: 25 977
Със сигурност номерата са уголемени с около номер. Повечето дрехи на детето са H&M и има блузи 98, които още й стават, а е 110 см. С нормално телосложение е - нито кльоща, нито дебела.

# 89
  • Мнения: 169
момичета , а колко е доставката до UK адрес?

Общи условия

Активация на акаунт