Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 968
  • 786
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 126
Дами аз да питам имам 2 поръчки на едната пише Dispatched а другата е в процес, без писмо на мейла това значи ли че 1 е изпратена
Тази която е Dispatched би трябвало да е доставена на адреса,а другата се подготвя,което означава,че и двете са успешни  Peace

Dispatched е изпратена, delivered е доставена. Peace

# 721
  • Мнения: 171
Моята беше около месец със статус Dispatched,но последствие я отказаха и дори днес си получих парите обратно Mr. Green

# 722
  • София
  • Мнения: 424
Дами аз да питам имам 2 поръчки на едната пише Dispatched а другата е в процес, без писмо на мейла това значи ли че 1 е изпратена
Тази която е Dispatched би трябвало да е доставена на адреса,а другата се подготвя,което означава,че и двете са успешни  Peace

Dispatched е изпратена, delivered е доставена. Peace
Така е ,но на моите който са доставени(и отдавна при мен) статуса в профила ми от (в процес на подготовка/разглеждане-Your order is being dealt with)се промени и си стои Dispatched,а вече на страницата на Hermes ,когато е доставена на адреса е Delivered with signature

# 723
# 724
  • Мнения: 26
Момичета , има ли банкови карти които сайта предпочита и изпълнява тези поръчки?  С Виза Виртуал имали ли сте отказани. Чудя се дали да се пробвам с една поръчка тези дни и незная с каква карта да го направя. Явно сайта е непредсказуем по това което сте писали тук. А съм купувала от чужбина тази марка и е страшно качествена, но май е уголемена по мой спомен.

# 725
  • Мнения: 686
Направих поръчка, като на адрес дадох адреса на фирмата, която ще ми ги достави - easy2buy.bg. Не са ми искали телефон.

Не използвах кодове, защото не съм наясно с тях. А и нямах търпение  Embarassed Защото сутринта имаше едно пуловерче, което много харесвах, а вечерта вече нашият номер беше свършил  Sad

Искам да ви питам в какъв срок горе-долу доставят и къде да си следя статуса на поръчката? Благодаря ви предварително!   bouquet

# 726
  • София
  • Мнения: 424
Момичета , има ли банкови карти които сайта предпочита и изпълнява тези поръчки?  С Виза Виртуал имали ли сте отказани. Чудя се дали да се пробвам с една поръчка тези дни и незная с каква карта да го направя. Явно сайта е непредсказуем по това което сте писали тук. А съм купувала от чужбина тази марка и е страшно качествена, но май е уголемена по мой спомен.

Пробвай може и да мине  Peace.Аз плащах с същата Виртуална Виза на ДСК и имам успешни поръчки и след това ме отрязаха.

# 727
  • В мечтите
  • Мнения: 639
Момичета,6-8 това S или M е  newsm78....Уголемени ли са newsm78

# 728
  • Мнения: 146
6-8 e XS-S. Според мен не са уголемени дамските им дрехи. Аз нося XS и размер 6-8 ми е добре. Peace

# 729
  • Мнения: 4
Момичета,6-8 това S или M е  newsm78....Уголемени ли са newsm78

Ако дрехата е разтеглива или плетена, вземи си по-малък номер.

# 730
  • Мнения: 17
50% намаление Laughing

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Да 50% намаление ако ви се пуска че всичко свършва за секунди, и за да не е само потвърждение на горния пост ще кажа, чепуснах поръчка на английски адрес на моя братовчедка но платих с Бг карта да видим дали ще мине поръчката.  Praynig

# 732
  • в града на атомното слънце :)
  • Мнения: 399
Момичета, има ли някоя, на която й предстои да пуска поръчка и да има желание да ми пусне едно пончо?  baby_neutral baby_neutral baby_neutral. Пишете ми, моля ви, защото много го искам, а нямам възможност точно сега по-голяма  поръчка .

# 733
  • Мнения: 1 777
момичета,ако има някоя от вас от Пловдив,която пуска поръчка,може ли да се включа(искам 4-5 неща),още тази вечер ако трябва лично ще й занеса парички.нямам карта с която да мога да платя,а цените са супер в момента!

# 734
  • Мнения: 262
Здравейте , харесах си една жилетка от намалението и докато се регистрирам в сайта и взе , че свърши . Но пък си поръчах едно яке пак от намалението , ползвах кода за 5 паунда намаление - прие ми го , ползвах  и 25-те % намаление , така с доставката якето ми става 10 паунда - ако дойде естествено  Mr. Green

Написах адреса на Емпреса , понеже бързах да пусна поръчката и нямах време да разгледам други сайтове на посредници , а Емпреса като че ли са най-отдавна в този бранш.

Сега остава да стискам палци да не ми откажат поръчката   ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт