Хип-хип! Най-после и HM онлайн магазин с доставки до UK!

  • 51 969
  • 786
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 305
Здравейте!
Да питам - пуснах 4 поръчки, от 4 акаунта, 4 различни карти и на всички имам блокирани САМО 1,49 лв. Поръчките са ми приети, имам @ , но нямам обяснение. Има и друг с подобен случай. Да кажа, че банката е ДСК, ако изобщо има значеине  Hug
На много други ни се е случвало Wink Това, че имаш потвърдителен мейл нищо не значи. И от 44 акаунта да направиш, едва ли ще получиш нещо, билинг адресът на картата е важен, а най-вече адреса, на който пращаш. Няма ли съвпадение между тия двата-забрави  Peace

Еми, зраве да е. Няма начин картата ми да е на адреса на транспорта фирма емпреса освен, ако те не ми пуснат поръчката  Hug

# 751
  • Мнения: 288
Здравейте , момичета.
Току що си проверих статута на поръчката пише :
Event                                                 Date        
Your order is being dealt with     30/11/2010
И имам Parcel number.
Това дали значи , че има някакъв шанс да пратят поръчката ?  Thinking
hris80 , от твоите уста в Божиите уши   Mr. Green
Ще докладвам ако има развитие.
Добре де това нали значи че е изпратена поръчката??
Това означава, Вили, че поръчката се обработва. След 3-5 дни ще имаш трак № и Dispatched и след още 2-3 дни се доставя на адрес.  Изглежда бавничко, но поне можеш да знаеш кога да я очакваш в Бг после.
Правилно е казала Августа ... няма смисъл от 3-4-5 акаунта ... то и в една друга тема има момичета с по няколко, за да ползват отстъпка, но невинаги резултатът е положителен  Wink  Имам един-единствен акаунт, всичко съм си получила, нещата които поръчах от намаленията пон към 7 ч  Crazy  следобяда вече се обработваха.  Досега не съм пускала поръчка с код за намаление, но може да опитам в някоя от следващите ... още не съм ви изчела до тук ... така че има много какво да науча. Благодаря за темичката   bouquet

# 752
  • Мнения: 449
Иве, ти си изключителна късметлийка тогава. И аз имам само един акаунт, получих първите две поръчки, после писмо, после ми смениха датите няколко пъти, аз си канселирах поръчката и дотам беше. После същото се случи на много момичета след мен, затова написах така. Дано пък да има изключения  Peace

# 753
  • Мнения: 262
ivasl , от кои дати са ти успешните поръчки , ако не е тайна ?

И на какъв адрес ти ги пращат ?

# 754
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Да, аз просто пуснах коментара, който беше направен вчера и исках да разбера как точно стоят нещата, аз също съм новатор и понеделник направих своята първа поръчка на английски адрес на моя близка,  платих с бг карта и все още нямам никакво развитие, единствено имам имейла, който пускат за датите на доставката. Следя темата за развитие по въпросите с поръчването с бг карти дали все пак някои минават.


ППн Като чета долния пост май ние с Бг картите няма да ни огрее  Whistling

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 16:58 от Villy_st

# 755
  • Мнения: 288
ivasl , от кои дати са ти успешните поръчки , ако не е тайна ?
И на какъв адрес ти ги пращат ?
Успешни са ми всички поръчки, нямам нещо поръчано и неполучено. Вярно е, че имам едно яке със срок първата седмица от януари  Joy но за 7.45 ще го изчакам, още повече че е размер за следващия сезон. Първата поръчка съм направила на 18.09, последната сутринта. Имам 4-5 по-големи от намаленията, обикновено поръчвам по 4-5 неща за децата или подарък на приятелски дечица.
Поръчките плащам с УК карта на УК адрес, домашен не е на доставчик. Неудобно ми е, че ангажирам хора с поръчките си, но пък като чета в началото на темата ... има отказани поръчки ... никак не е приятно ... точно си издебнал каквото ти трябва, пуснал си поръчка и чакаш с надежда ... а после поръчката отказана  Sick  По повод на "издебването", ако ще помогна на някой с инфо, пускайте поръчки от намаленията рано сутрин, много добре е заредено и с артикули и с размери  Peace

# 756
  • Мнения: 449
Ооо, Иве, мама каза само с тебе да играя Wink Така може, ама иначе - трудна работа.
Голям съм им фен и аз и така ме е яд, че не напоръчвах яко в първите две поръчки...особено като видях вчера цените в нашите магазини, за какви китайски боклуци какви пари се искат...и се вземат  Blush

# 757
  • Мнения: 305
Аз най-нагло им отпердаших въпрос  Mr. Green то така и така, няма какво да губя. Не проумявам защо тогава са ми блокирали 1,49лв. Сайта и постъпките им са си мистерия Joy Имам приятелка, която е пуснала с Бг карта и поръчката и е шипната до УК адрес. Да и е честито!

# 758
  • Мнения: 228
Аз пазарувам с БГ карта средно по веднъж седмично и нямам отказана поръчка. Това го споделям само за статистиката... Първата ми поръчка също е от 18.09.2010г. Картата е Виза на Пиреос.
Винаги блокират 1.49 в момента на пускане на поръчката; остатъка от сумата я изтеглят, след като поръчката е подготвена за изпращане.
VK, нагло е...

Последна редакция: ср, 01 дек 2010, 19:58 от Sve_dim

# 759
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Къде гледате за статуса на поръчката?

# 760
  • Мнения: 22
В My page - горе в дясно.
Аз пък след 2 опита може би ще имам успех с третата...с мейла и картата на мъжо smile3503

# 761
  • Мнения: 4
Аз най-нагло им отпердаших въпрос  Mr. Green то така и така, няма какво да губя. Не проумявам защо тогава са ми блокирали 1,49лв. Сайта и постъпките им са си мистерия Joy Имам приятелка, която е пуснала с Бг карта и поръчката и е шипната до УК адрес. Да и е честито!

Ох... не искам да съм черна станция, но имаше преди на форума отзиви, че като им се пише мейл, привлича внимание и разглеждат акаунта и отказват поръчката заради адресите Sad

# 762
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Нищо няма.
Отказали са я Peace

# 763
  • Мнения: 0
дали това означава че са ме отрязали There are no purchases waiting for delivery

# 764
  • Мнения: 92
и аз вчера пуснах една малка поръчка да пробвам , за доставка ми пише 20-24 декември
на мен са ми блокирали 3,92 лв
ще видим дали ще ме огрее  Rolling Eyes newsm78

Общи условия

Активация на акаунт