Юлските бебоци по-големи стават, първите ни дрешки вече омаляват

  • 23 566
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 361
Тамън да се оплача,че Алекс не е спал и 1 ч сорно днес и гледам,то всички са така Crazy
И нощем се върти като шугав,какво е това чудо,не знам Tired

Вече ходя по спомени.Нощем се будя на 2 ч да си проверявам гърдите,че с тея буци ми призлява  вече ooooh!,денем дЗвера не спи,каката и тя не може да се наспи покрай него и е кисела,иска на вън,ама как да я изкарам,като за него е студено....лудница.

# 736
  • Мнения: 2
Един тъп въпрос, какво пречи времето като е студено че не излизате? Тук при нас сутрин е към 7-8 градуса през деня около 12-тина най-много, е пък не си стоим вкъщи цял ден, че то детето ще се побърка пък и аз още повече. Просто го обличам хубаво, една дебела завивка и шапка и навън. Че то сега идва тепърва зима, няма ли да излизате? Дано някой не ме разбере погрешно, не е това целта  Simple Smile

# 737
  • Burgas,Bulgaria/Crawley, England
  • Мнения: 1 998
Да разкажа на бързо и за прегледа при Димитрова. За месец и 10 дни сме наддали 1200гр и вече сме 5540 което означава, че или мерилките им се разминават с тази на джи пи-то или за 10 дни е наддал 500гр  newsm78, но по-сигурното е, че за 10 дни е порастнал с 3 см... при такива ниски родители това дете ме изумява направо  Shocked
При Димитрова освен мерилки и теглилки му прави и едни "тестове" с играчки - дали се заглежда, фокусира, заслушва, после за мускулите - обръща го  и казва каква гимнастика да се прави за следващия месец, за продължителността на разходките и ако имаш въпроси. И като педиатър е много добра - като имахме пъпките ни изписа един спирт ръчно правен в една аптека за нула време се оправихме. Много съм доволна от нея Simple Smile И винаги като отида си ни спомня. Помни още от неонатологията на какво лечение е бил, нали беше на кислородна палатка и там още неща му слагаха.... ooooh! Като и се обадя и й казвам "бебе Борис" (така му викаха в неонатология) и се сеща веднага, а на джи пи то като и кажа Борис и "кой Борис? Знаете ли колко деца с това име имам записани". Thinking

# 738
  • Мнения: 69
ние излизаме стига да не вали и да не духа силен вятър,зимата също ще излизаме

# 739
  • Мнения: 2
Simple Smile аз някой път като видя зор и в дъжда излизам, в едната ръка чадъра с другата тикам количката.

# 740
  • Мнения: 2 369
аз мисля да си купя дъждобран за мен.за количката имам. тук където съм е особено дъждовно и ако неискам да стана на патица някой път ще ми е нужно:)
моето голямо дете е декемврийче,а го извеждах кажи-речи ежедневно от 20-ия му ден нататък.е сига да не е някакви супер минусови температури.иначе -вън.
ето днес беше облачно,канещо се да вали (слава-богу ме пощади) и максимума беше 15 градуса (в момента).ние излязохме сутринта и тогава си беше доста по-студено,ама детето не усети.

# 741
  • Мнения: 723
Здравейте от мен  Hug

Я да се разпиша и аз, че напоследък само прелитам около компютъра. Ние се върнахме от Троян миналата седмица. Беше супер! Починах си много добре, ама то е така като не ти се налага да се занимаваш с домакинска работа  Sick
Като се върнахме обаче голямото ми дете, или по-известен като таткото, се сдоби с цирей, които се спука. Леле колко гной изтече. Ужас ви казвам! За късмет, майка ми и тя болна та го лекувахме по телефона, колкото да закрепим положението. Аз го играх мед. сестра - промивки и превръзки правих Twisted Evil Обаче няма да му се размине рязането на човека, защото трябва да се почисти добре мястото. Та другата седмица и таткото ще трябва да гледам. А покрай цялата тази работа колко неща ми се събраха за гладене ... Купища дрехи, бельо, чаршафи, хавлии... Майкоу Simple Smile

Вчера пък цял ден нямахме вода. Ставам аз, детето тамън се е изакало, ама акало като за последно. Папмерсът аха, аха да прелее  Shocked Пускам чешмата и йок вода. Оказа се, че имало някакъв планов ремонт и от 9.00 до 21.00 ч. няма да има вода. Стоплих колкото минерална вода имахме в микровълновата позамих го малко, аз си измих  зъбите и беш в "Младост" при наш'те -  на СПА на Младоските острови  Joy  Абе рахат си е при мама, ей Simple Smile На връщане в колата детето така заспа, че не можах да го събудя по никакъв начин  ooooh! Храних го към 19.30  и после към 00 без нещо. Сучеше си докато спи. Само отваряше очички за малко, за да види какво му слагам в устата и пак заспиваше  Joy В 3.00 се събуди, смених му папмерса, нахраних го и пак заспа. Така до 8.00 ч. Какво беше това чудо не знам.

Ми това е от нас. В петък ще имаме ли срещичка пак?! Simple Smile  

    

# 742
  • Мнения: 925
Момичета, ще правя нова тема. Ако някой ме е изпреварил и още не я е пуснал, да си каже Simple Smile  Peace

# 743
  • Мнения: 361
Ивон си спеше в количката с часове и сме излизали и на -20 градуса.Малкият обаче не е фен на количката.Придремва по 20-30 мин и иска да го гушкам.Е,как да го изведа Tired

# 744
  • Мнения: 925
Е, много съм бърза  Laughing Хайде в НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт