Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 679
Честит рожден ден на Павката! Безгрижно детство и много игри!

# 721
  • Мнения: 199
Честит Рожден ден на Павката! Здраве, много усмивки и игри Hug! Дианка,  Hug  bouquet Hug!

Креми, и Деян ходи отново за ръка, въпреки че си проходи много стабилно съвсем сам и си прекосяваше апартамента. Някаква нова мода  Laughing. Хубаво е, че сте намерили време за себе си Grinning.
Ели, тази игра я хвалят много, имам и правилата на български:

http://www.mytoys.de/Haba-Obstgarten/Holzspiele/Kinderspiele/KID … a02.01.03/1006392

тази и е "по-малката сестра":

http://www.mytoys.de/Haba-Obstg%C3%A4rtchen/3-bis-5-Jahre/KID/de … 04/1430654#rating

http://www.mytoys.de/Ravensburger-Aquarium/3-bis-5-Jahre/KID/de- … l.sl03.04/1690193
 
http://www.mytoys.de/Haba-Magnetspiel-Fantasia/Holzspiele/Holzsp … a02.06.12/1613602

На Плеймобил комплектите ги хвалят много. Всичко друго, което съм си запазила е момчешко Crazy.

Аз пък купих ботушки на Васко току що от дайхман. Бях поръчала от тойса, но точно преди поръчката свършил неговият номер. Само се чудя къде да ходим да потрошим пари, откакто завзех колата от мъжа съм неудържима, не ми стига интернет пазаруването Mr. Green. И в тази връзка Арабелка, много съм ти благодарна, че спомена за Биг Шоп, снабдих децата с прекрасна маса с рибки с две столчета, даже хванах и промоция Simple Smile.

 Hug

Последна редакция: пт, 29 окт 2010, 14:16 от Lilcho

# 722
  • София
  • Мнения: 63
Дианка, честит празник, мила моя Hug
Да ти е жив и здрав малкия сладур Павка
и още повече да те радва!
Абе, да са ти живи и здрави и тримата мъже
и само да те глезят и обичат!
Хубаво изкарване!





Аз днес съм взела засилка и отмятам работа колкото за 5 нормални хора  Crazy /много си харесвам такива дни, нищо че файда няма  Mr. Green/.Пуснала съм си силно музиката, ама нещо мрънкат другите.Ей, да убият ентусиазма на човек  newsm47

Лилчо
Hug.Кога пък е споменала Арабелка  newsm78 newsm78 /то това остана-тя да се е изказала, а аз да изпусна  Crazy, сега ще се връщам да търся/
Аз точно поръчах на мъжа на едната колежка /дърводелец е/ столче за Алекс, за да си рисува, пише, играе.Чудех се и за масичка, но нали ни е малко теснотия, та засега се отказах, ще ползва холната.Вчера ми донесоха столчето и е много сладко, дано му се радва.

# 723
  • Мнения: 199
Лилчо[/b],  Hug.Кога пък е споменала Арабелка  newsm78 newsm78 /то това остана-тя да се е изказала, а аз да изпусна  Crazy, сега ще се връщам да търся/
Аз точно поръчах на мъжа на едната колежка /дърводелец е/ столче за Алекс, за да си рисува, пише, играе.Чудех се и за масичка, но нали ни е малко теснотия, та засега се отказах, ще ползва холната.Вчера ми донесоха столчето и е много сладко, дано му се радва.
Ами Арабелка ги спомена тези магазини във връзка с гумените ботушки и дъждобраните, но в момента нямат.  (Аз щом е за магазини и под лупа чета  Laughing). Иначе ето да се изфукам с масичката Laughing. Ние пък нямаме холна маса, че ще ми отеснее много, иначе сигурно и аз бих взела само столчета.

# 724
  • Хасково
  • Мнения: 79
Лили, масичката е ста-хот-на! супер. Много искам да взема на Стела такава (само масичка, че имаме около 3 столчета вече Crazy). Някъде в нета мога ли да я намеря и да поръчам?
За рождения ден на Стела вече купих няколко неща - една бебешка кошара на Грако, за нейните кукли Mr. Green и едно голямо бебе с разни аксесоари за баня. Купих и една много сладка рокличка, която в последствие може да се носи като туника, но за нея сега ще ми трябва чорапогащник newsm78...


Хайде пристигна момата ми Laughing доскоро

# 725
  • София
  • Мнения: 63
Тъй като днес съвсем заслужавам, сега си поръчах някаква намалена кислородна терапия:
http://grabo.bg/sofia

Не ми е съвсем ясна идеята на тези сайтове за групово пазаруване, нито кой печели и защо го прави, но сега ще разбера  Laughing.Като гледам основно услуги се предлагат, а не стоки, та може надценката да им е 500% и сега с намалението, пак да са на сметка  newsm78.Нищо, де, вие стискайте палци да стана още по-хубава  newsm03

Лилчо, честити столчета и масичка-страхотни са, наистина, да им се радват момчетата и да си играят.Аз някакви подобни гледах в началото, но бяха с много синьо  Laughing.
Нашето е от този тип, само че без дамаска /ще ушия допълнително/:


# 726
  • Мнения: 3 416
Дианче честит ти рожденик! Желая ви здраве,а на него безоблачно детство!  bouquet

# 727
  • Мнения: 528
Честит рожден ден на Павчето!
Дианче, да ти е живо и здраво оправното дететнце! Много радост и весело настроение да внася в дома ви!

# 728
  • Мнения: 199
Направихме си прекрасна разходка в Борисовата градина днес четиримката, много ми харесва там Heart Eyes.

Таш, значи ви е страхотно столчето, знаеш ли колко много се чудих между тези, които взех и тези, които ти си показала. А като знам какви красоти създаваш съм сигурна, че и по-хубаво ще го измайсториш Heart Eyes.
Весе, на биг шоп са само комплекти с по 2 столчета, а и мисля, че не доставят. Но от тук можеш да си вземеш само масичка. Поръчваш на телефона и ти доставят, за Сф доставката е безплатна, за другаде незнам обаче. Можеш да си поискаш и отстъпчица Simple Smile.

Приятна неделя Hug

# 729
  • Мнения: 44
 newsm59 Честит рожден ден на Павката!
Да бъде здрав, щастливо детство и весели игри!


  bouquet     bouquet     bouquet     bouquet     bouquet

# 730
  • София
  • Мнения: 614
Само Лилчо гледам се е престрашила да пише в почивните дни. При нас нищо особено, повече в къщи си бяхме, аз нещо съм се разготвила като никога и два дни само слагам и раздигам масата   chef  Василия стана голям фен на шкембе чорбата, яде, та й плющят ушите  Joy

Тия дни мисля да взема едно гардеробче, че вече няма къде да й побирам дрехите. Да сте виждали нещо интересно на прилична цена? Хич не обичам да обикалям магазини за такива неща  Crossing Arms

Дианче, май само аз не съм честитила на Павката третата годинка Blush Да ти е жив и здрав!!!   bouquet  bouquet  bouquet Много красиво и щастливо детство му пожелавам!

Как са при вас нещата, върви ли работата??

Лека вечер и успешна седмица!  bouquet

# 731
  • Мнения: 3 416
Е,браво! Никой не е писал newsm78 Хелоуин ли празнувате? Аз реших в последния момент да правя тиквен фенер,естествено и тиквеник,та досега съм се вихрила,ама Ивчето е супер щастлива! И знае,че днеска е празник на тиквените чудовища,черпя ви с нашето


И една снимка на Ивчето от следобеда,днес я намерих за ужасно пораснала Rolling Eyes

# 732
  • София
  • Мнения: 2 348
Да, тя е ужасно пораснала  Laughing ! Направо не ми прилича на набор на Митко. Тя от сладка се превръща в красива  Grinning

# 733
  • Мнения: 528
Честит Рожден Ден на малката пораснала принцеса Християна!
Дес, честит ви празник! Желая ви здраве и много сплотени и мили мигове у дома!

# 734
  • София
  • Мнения: 63
Добро утро, мили мои  Hug

Я да видим нашите малки будителчета  Heart Eyes

Дес, честит рожден ден на малката кукла Християна-
да ви е жива, здрава, да стане голяма хубавица и умница!



За другите /ако прочетат  Hug/:

Билба, честит рожден ден на Никола-
да расте голям и силен, много да ви слуша и радва!



Софче, честит рожден ден на Танечка-
много здраве, късмет и усмивки!



Честит празник на Дес и Дитка

Сладурка, Иви е голяма хубавица, то и няма как с тая майка  Hug.Мен ме домързя с тиквата, а и не знаех дали ще му е интересно на Али.

Той се очертава да не е на детска на рождения си ден.Още не е захранен, а 5 дни не яде почти нищо, станал е един клечо, направо ми е жал да го гледам голичък  Heart Eyes.След малко ще ходим до педката да го види.

Тазя смяна на времето ме депресира, вечер тъкмо ще усещам, че е време да си тръгвам от работа, а ще трябва да стоя още час /съответно и Алекс в детската  Sad/.Сутрин не ми тежи да ставам и 3 часа по-рано, ама как си ги връткат тия часовници на кой когато му скимне  newsm47

Изсъхна ми лакчето, та спирам  Laughing
Целувки засега, прекрасен и усмихнат ден на всички  lovekiss lovekiss lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт