АВГУСТинчета добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 25 239
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 144
Димяни, какъв е този преглед, на малките или на теб ?

# 61
  • Видин
  • Мнения: 685
Запис

# 62
  • София
  • Мнения: 5 753
НА малките очен първо после ни чакт още много други....  Rolling Eyes
Пък и аз също трябва да ходя на гинеколог след операцията не съм!

# 63
  • Мнения: 144
Добро утро  Grinning,

Димяни
, дано ни донесеш само добри новини  Praynig Ти си забелязала някакъв проблем ли, или е превантивно ?

Станах като кукувица и днес, моите се излюпиха в 6 и 15  ooooh! Това ранно ставане ми е отвъртително, толкова обичам да си поспивам...

# 64
  • София
  • Мнения: 5 753
Не нищо не забелязвам аз! Това всичко е задължително защото са родени много малки! Confused

# 65
# 66
  • София
  • Мнения: 5 753

Нямам думи Shocked
Шокирана ссъм  и нашия е от партида 452,,, и сега какво дали е вярно това?
После ще мина тук през аптеката до нас познавам шефовете и ще попитам Rolling Eyes знаят ли нещо?

# 67
  • Мнения: 361
Истина е,изтеглен е от аптечната мрежа Peace

# 68
  • Мнения: 79
Съвсем забравих, че и Розичка е Тони, та цапнах въпроса като го сметнах за подразбиращ се... Flushed

Очният преглед е, за да се изключи версията - ретинопатия, която понякога съпътства родените толкова мънички.
Аз просто чакам прегледа да потвърди нещо, което знам със сигурност - че нашите момиченца я нямат! Heart Eyes Hug

# 69
  • Мнения: 144
Няма нищо, Кърли. Аз питам за всеки случай, нали моите момци си недовиждат  Rolling Eyes Иначе името ми е Виолета и така грешка не може да има  Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 5 753
Дано!  Praynig Praynig

# 71
  • Мнения: 564
Къде сте всички  Rolling Eyes

Тук едно циганско лято настана, голям пек и жега, но поне се разхождаме яко  Grinning Мен ми се доприбира в БГ яде ми лютеница, кисело мляко, сирене и БАНИЧКИ  Laughing Laughing а да и луканчица....Основно за това ми се прибира  Rolling Eyes Ама май няма да е скоро, ще видим де, то моята лакомия може и да ме накара да изсипя маса пари за билет до София  Mr. Green

Оздравяха ли болните? Дано да са здрави вече  Praynig

Друго при нас интересно май няма, поздрави   bouquet

# 72
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Фета, при вас поне български магазини бол - възползвай се  Peace при нас няма нито един  Confused

# 73
  • Мнения: 564
Фета, при вас поне български магазини бол - възползвай се  Peace при нас няма нито един  Confused

Дезитка, злато си  Hug Уж знам за магазина, а съм забравила. Сега погледнах сайта, мога и онлайн да поръчам  Party Party Party Ей страхотно!  chef

# 74
  • Видин
  • Мнения: 685
Ей да не мислите че ние сме здрави Whistling
Отложихме ваденето на 3тата сливица за другия понеделник, защото е с вирусна инфекция. Утре сутрин сме пак на изследвания и дано да са по-добри от тези в понеделник, поне да се види подобрение.
А аз си мислих, че само ние сме толкова кекави, ама не би. Като гледам и седмица не изкарват децата на градина. Оффффф ooooh! Направо не знам вече какво ще правим, дано бързо да си изградят имунитет.
Бобче, днес се губиш. Разпиши се поне да знаем дали не е дошъл момента Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт