АВГУСТинчета добрички гушкат братчета или сестрички!

  • 25 230
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ментина, да ти е жив и здрав племенника и само радост да носи на цялата родА!

# 721
  • Мнения: 389

да се похваля с моето произведение.... купона тепърва предстои
Ментина,честит племеник!!!

# 722
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Валеске, страхотна е, браво Peace!

# 723
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Ментина, да ти е честит племенника! Само радости да носи на мама и тате, и на леля естествено. Hug

Валеске, страшна красота!   bouquet Къде казваше, че живееш? eat
Лони,  Hug

# 724
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Ментина, честита ви нова радост в семейството, да разсте много здрав  Hug

Еххх как ми се иска да запиша Йована на народни танциии. Иначе тук една от приятелките ми е бивша гимнастичка и работи като инструктор по художествена гимнастика точно с дечица. та, живот и здраве, при нея ще запиша Йована като стане на 5.  Peace

Валеске, браво  Peace

# 725
  • Мнения: 324
Валеске, честит рожден ден (на патерица)! Обичана, способна, ценена и успяла бъди! Много светлина в света около теб и в теб и щастие, щастие, щастие!   bouquet  bouquet  bouquet  Супер торта, браво!  Grinning
Mentina, здрав и щастлив да е племенникът ти! Да расте в един по-добър свят и да е радост и гордост за всички вас!
Момичета, забравих да ви се похваля - майката, дето ме беше нарочила за крадла, ми се обади миналата вечер и ми се извини  Sunglasses Обясни защо е станала грешката и покани Мая на рождения ден на дъщеря й след две седмици. Всъщност отговорничката за връзката родители-училище е говорила с нея и тогава явно се е сетила да се извини, но...доволна съм  Peace

Последна редакция: чт, 28 окт 2010, 22:09 от Слънчогледка

# 726
  • Мнения: 243
Вале, Честит Рожден Ден, мила! Много здраве ти желая, безкрайно щастие и луда любов!
Ментина, честит ви племенник! Живо и здраво да расте детенце!

  bouquet  bouquet  bouquet

# 727
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
Слънчо, браво! Макар и поднесено късно, това е много добре.  Peace

# 728
  • София
  • Мнения: 1 385
Бобче, да ти кажа не знам колко ще научи да танцува народни танци на тая възраст, но пък да изгради някаква любов към тази музика и българските танци. Иначе е впечатлена, щото някакъв чичко свири на акордеон, както тя казва - "един такъв голям инструмент" мамо, а леличката дето ги учи ги представя под формата на игри, щото като ми покзва вечер какво са учили все ми разказва "как са тропали като мечета". Но пък е доволна и очарована, което за мен е най-важното. Уж в края на годината щяло да има концерт на това, което са научили. Да видим какво ще е. Simple Smile

# 729
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Лонита именно, ама тук няма къде да я запиша  Rolling Eyes. Иначе пускам в къщи на компютъра народна музика и тя се хваща с мен да играем хора. Аз само хора мога да играя няколко вида и малко ръченица, ама не всеки път успявам да вляза в ритъм с ръченицата  ooooh!. На мен на стари години ми дойде мерака да записвам народно пеене (иначе 7 години пях в църковен хор) и народни танци, ноо точно тогава се преместих тук и нищо не направих.  Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 660
Добро утро,я да се плъзна наново в темата Crazy
Ментина,Честит племемнник,да е здрав и корав мъж Peace
Слънчо,хубаво,че поне се е сетила да се извини,много са нагли италианците и французите също,винаги са ме дразнили Twisted Evil
Ди не се обвинявай,че още не си почнала работа още а Стилиянчо ходи на градина,и аз съм така:) Нямам никакви притеснения,миналата година пусках СВ-та и хпдих на няколко интервюта,но направо ме смаяха с условията си,използват кризата за оправдания за всичко работодателите сега.Пък и аз съм се променила,вече не ми се работи за някой да ме действа  и крещи постоянно.
Затова сега съм замислила нещо,което ако стане до пролетта ,ще почна самостоятелно развитие,ще рискувам където се вика със собствен бизнес,дано само се случат нещата и да дойде сумата с която да инвестирам Praynig Praynig
Сега безделнича  Crazy Laughing
Валеске ммммммм много хубава тортичка,да идвам с една виличка така леко само да я накуся  Joy
Ади голям юнак тоя адаш бре,ще стане Крали Марко като гледам как се развива bowuu
Димяни как са принцесите и баткото?
Бобченка и Лонита хубаво  е да танцуват народни танци и аз исках моя да го запиша,да съхранява българската музика и традиции,но той не пожела,бил момче и искал да рита футбол Whistling
Айде стига,че се отплеснах,което не ми е присъщо Mr. Green

# 731
  • Мнения: 144
Анаморф, отнасяй се по-честичко така, на нас ни липстваш когато не пишеш  Hug Напълно споделям мнението ти за работата, изпитвам подобна непоносимост когато някой се опитва да ме командири. Дано ти се сбъдне мечтата за собствен бизнес или каквото и да се нарича там и да потръгне аферата.  Heart Eyes

Рада
, току-що разгледах последните ти творения във Фейсбука и какво да ти кажа ...прияде ми се  Joy Хем красиво, хем вкусно изглежда, златни ръце имаш.  Heart Eyes

Като сте заговорили на танци да си кажа, че в първи клас (мнооого отдавна  Whistling) се бях записала на такива. Харесваше ми, но явно много балетни стъпки правех и ми казаха, че е по-добре да сменя спорта  Laughing След това се записах на художествена и така стигнах до спортното училище, докато майка ми не ме отписа, понеже започнах да и нося четворки  Outta Joint Сега с моите момчетии все още мисля и се двоумя, би ми се искало да се увлекат по класически балет или поне лека атлетика, но за момента не са способни да разберат какво се иска от тях и ще почакам до догодина.

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ментина честит ви племенник.Да расте здраво и усмихнато дете,за радост на всички.
Валеске голяма красота си направила.Браво!
Слънчо много хубаво,че неприятната случка е с добър край.
Анаморф права си,че всички работодатели се оправдават с кризата.И аз не искам да ме навикват,но за сега нямам друг избор,освен да робувам на някой,поне на този етап.Иначе и ние с мъжо мислим да "завъртим" нещо.Трябва да се рискува,за да се успее,няма как.Но по-натам.В близко бъдеще,живи и здрави да сме.
Като говорите за танци,аз съм завършила Български Народни Танци  Grinning
По цял ден тропкахме в училище.Беше много весело,но нещо вече хич не ми е мерак да танцувам,а и ги позабравих.Отдавна завършихме.
В градината на Стили има народни танци,но не го записах,макар,че майка сега ми разправя,че днес като дошъл учителя и Стилиян се наредил да танцува.Но за сега само ще плува.
Весел ден на всички.

# 733
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Здравейте,
Оживях, бе. Чудно, но мърдам още  Mr. Green

Менти, Честит ти племенник! Готино е да си леля   Laughing - ходиш, гушкаш, мачкаш, пък родителите да им берат грижите  Crazy

Емма е записана само на латино  Crazy танци. Латино са, ама друг път. Да друса дупе два пъти седмично, че голямо дупе, голямо нещо. Щеше ми се и на плуване, но може би догодина.

# 734
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 933
И аз съм играла народни танци едно време.  Grinning Всъщност в продължение на бая години беше. В ансамбъл "Средец", където тогава ансамбълът го ръководеше покойният шеф на хореографското, по-точно на частта му за народни танци. Той е създател на някои от най-атрактивните комбинации в народните танци. Ди, вероятно си ги тропкала. "Гергьовден" ден например, както и доста от шопските. Много бях запалена тогава. Ех, спомени... Blush

Общи условия

Активация на акаунт