Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 23

  • 40 532
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 683
Добро утро! Много сте разкрасили темата. Направо ми се повиши настроението от такива хубави колажи  Hug
Явно че докато аз съм спяла и картинките са си взели почивка. Понеже напоследък доста често се случва това с прикачи, днес ще преместя снимките на друг сайт и ще сменя адреса.
Казвайте ако имате предложение за анкета  Peace

# 16
  • Мнения: 630
Добро утро! Много сте разкрасили темата. Направо ми се повиши настроението от такива хубави колажи  Hug
Явно че докато аз съм спяла и картинките са си взели почивка. Понеже напоследък доста често се случва това с прикачи, днес ще преместя снимките на друг сайт и ще сменя адреса.
Казвайте ако имате предложение за анкета  Peace

Аз не съм по анкетите, но ще пусна един въпрос, пък ако се приеме ...... newsm78 newsm78

Сценаристите в кого ще влюбят новата героиня? Joy hahaha Joy hahaha /Много хубава и засукана ми се вижда! Peace Peace

Двама от видните поне до сега плейбои Саваш и  Бора/ооох ooooh!/ имат по две прикачени към тях мацки! Към някой от тях ли ще я прикачат и да стане по-голяма интригата / нали до скоро и Надка беше в кюпа/или може би към някой друг - аз поне съм в шах? newsm78 newsm78
Но ако не се приеме въпросът ми няма да се тръшкам! Peace Peace Peace

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 16:44 от Goni

# 17
  • Мнения: 0
Аз подкрепям въпросчето!Интересно ще е с какво ще ни сюрпризират сценаристите?
Само дано не я влюбят отново в Саваш,че станаха много  маймуните на клона. hahaha hahaha hahaha
В момента сериала се намира в нещо като преходен период между двата сезона и всички сме в очакване на новите герои.Честно да си призная,за разлика от "запленените" на мен ми се гледа малко екшън.Затова  и харесах филма,защото не е толкова хард като " Езел",нито пък е толкова романтичен като"Пленителката".Иска ми се да гледам как Саваш се бори за щастието на любимите си хора,изправен пред дилемите,които непременно ще изникнат при сблъсъка на двата свята, в които живее той.

# 18
  • Мнения: 31
26 епизод..



# 19
  • Мнения: 31


тая гад Мехмет ще изнудва Ясемин  #Cussing out

# 20
# 21
  • Мнения: 31


абито във Ван??

# 22
  • Мнения: 31
любовни страдания?  Sad Sad Cry



Шахнур хнм не се предава  Sick



# 23
  • Мнения: 0
Супер!Ще има сцени от Ван.Направо съм се затъжила за ванските обичаи! hahaha hahaha hahaha

# 24
  • Мнения: 630
Аз подкрепям въпросчето!Интересно ще е с какво ще ни сюрпризират сценаристите?
Само дано не я влюбят отново в Саваш,че станаха много  маймуните на клона. hahaha hahaha hahaha
В момента сериала се намира в нещо като преходен период между двата сезона и всички сме в очакване на новите герои.Честно да си призная,за разлика от "запленените" на мен ми се гледа малко екшън.Затова  и харесах филма,защото не е толкова хард като " Езел",нито пък е толкова романтичен като"Пленителката".Иска ми се да гледам как Саваш се бори за щастието на любимите си хора,изправен пред дилемите,които непременно ще изникнат при сблъсъка на двата свята, в които живее той.

nikkita_74  Hug Много си права! Peace Наистина, нашият сериал се намира в преход от един сезон в друг и всички нови герои и действия са непредсказуеми. Колко ли сценарии са си извъртели в главите през летния период сценаристите, а имаме и нов! newsm78 newsm78 newsm78 #Crazy #Crazy #Crazy
Затова може би чакаме и всяка следваща серия с такъв голям интерес! Peace Peace
Върху "Езел" имам бегъл поглед, и то от първите няколко серии,/но чакам с нетърпение да го дават по Нова - такава беше поне информацията от началото на лятото/,  а върху Пленителката абсолютно никакъв - е някои мацки се постараха за това, че ми направиха и услуга по този начин! Peace Peace Peace

Наистина борбата на Саваш с двата свята, които са над главата му ще бъде много натоварваща за самия него. Но силно се надявам до него да застанат истински предани хора, които да му помогнат, новото му виждане за света и заради собственото му щастие да успее да се пребори със старите и закостенели порядки във рода му. Peace Peace Peace

Единият, вече за когото гласувам с две ръце ще бъде Пала! Peace Peace Peace

# 25
  • Мнения: 630
пендеHugкакто винаги и ти си на поста си! Благодаря за новия снимков материал!  bouquet  bouquet  bouquetПак интересни неща ще се завихрят! Peace Peace

# 26
  • Мнения: 630
Е, тоя вече ще премине всякакви граници, но си мисля, че Ясето е човека, който трябва да го сложи на мястото му! Praynig Praynig Praynig

# 27
  • Мнения: 31
26.Bölüm Özeti

Nazan, kocasının katilinin hapisten çıkacağı haberiyle sarsılır. Yavuz'un, Van'da aşiret ağası gibi karşılanması Ahmet Moran'ı huzursuz eder. Özgürlüğüne kavuşan Yavuz ise geçmişte yarım kalan hesaplarla birlikte geri dönmüştür. Mehmet şirkette Savaş'ın her geçen gün gözüne girmektedir. Mehmet'in tehditleriyle köşeye sıkışan Yasemin Şahnur'un, Ömer'in Savaş'ın oğlu olduğunu öğrenmesinden endişe etmektedir. Mustafa, Haldun'un başının belada olduğunu anlar ve ona yardım eli uzatır. Gülay tarafından dolandırılan Bora artık tek kurtuluş yolu olarak Nazan'ı görmektedir. Yasemin'in evine sürpriz bir misafir ziyarete gelir.

Sürpriz misafir, Savaş ve Yasemin'in sırrını açığa mı çıkaracak?
Abisinin özgürlüğü, Çiçek'in Nazan'ın dostluğunu kaybetmesine mi sebep olacak?
Bora'ya olan güvenini tamamen kaybeden Sevgi, Yasemin'e gördüklerini anlatabilecek mi?


 Praynig Praynig  bouquet

какво казва гугъл по въпроса  Crazy Mr. Green
значи Мехмет ще разбере, че Йомер е син на Саваш и с това ще изнудва  newsm78 #2gunfire
Мустафа ще помогне на Халдун? /може би да се отърве от тормоза в училище/ newsm78
банкерката ще изпързаля Бора  Mr. Green и Назан ще остане единственото му спасение  Thinking
от трейлъра вече видяхме кой ще изненада Ясемин и Саваш
Wink
а може и да е обратното  hahaha

# 28
  • Мнения: 630

А тия двечките, като ги гледа човек  в тази поза, се чуди - да се смее ли или да плаче! #Crazy #CrazyСилно се надявам и го вярвам да им дойде акълът и оттам и просветлението! Praynig Praynig Peace Peace

# 29
  • Мнения: 0
Трябва да дават сцени и от двата свята,за да се вижда разликата и точно  с какво трябва да се пребори Саваш.
До момента той се бори за  любовта на Ясемин,но оттук нататък искам да ги виждам заедно да се борят с препятствията,които ще им се изпречат по пътя на общото им щастие.
Дано сценаристите да помислят и за Чичек,защото ако тя се влюби вдруг, а не в Саваш, тя ще му бъде по-полезна като приятелка,отколкото като влюбена  и вярна съпруга.
Въобще има много хляб в сериала,въпроса е сценаристите какви ще ги забъркат.
При тази жестока конкуренция за рейтинги очаквам смели и интересни решения от тяхна страна.
А що се отнася до Мехмед,той е  все още е дребна риба и играе на дребно.Проблемен ще стане,ако почне да разиграва парите на Балдар,а като финансов директор това е твърде вероятно!

Общи условия

Активация на акаунт