Любов и наказание /Aşk ve Ceza/ - тема 23

  • 40 524
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0

А тия двечките, като ги гледа човек  в тази поза, се чуди - да се смее ли или да плаче! #Crazy #CrazyСилно се надявам и го вярвам да им дойде акълът и оттам и просветлението! Praynig Praynig Peace Peace
И двете са ми симпатични,но от акъла си патят  и двете.Гони,дано сценаристите чуят молитвите ни!

# 31
  • Мнения: 10
Привет!ЛиНки  bouquet  bouquet  bouquet

Аз си мисля, Thinking Thinking Thinking че Мехмет сигурно ще залитне и ще стане дясната ръка на мама Корлеоне.Имам съмнение,че ще започнат пак да изнасят наркотика с камионите на фирмата.А пък и мисля,че той ще каже на Шахнур за детето на Ясенин ,че е на Саваш newsm78 newsm78 newsm78

# 32
  • Мнения: 23

AŞK VE CEZA 26. BÖLÜM TÜYOLAR:

Eğer yaparlarsa bu bölüm bir flashback var.Flashback’te Ahmet Moran,Yavuz ve Nazan’ın kocası...
Çiçeğin kardeşlerinden Yavuz’u biliyoruz. İkisiyle daha tanışacağız.
Pala kaçamak yapıp evden uzaklaşır.
Yasemin’in işleri çoğalınca Savaş, Ömer’e bakıcılık yapar.
Çiçek ve ailesi Van’a Yavuz’u görmeye giderler.
Mehmet, Yasemin’i tehdit etmeye devam eder.
Sonunda Yavuz ve Savaş karşılaşırlar. Nerede mi? Baldarlar’ın evinde...

Yasemin: Aşkım, daha çok zamanımız olacak bilmediklerimizi öğrenmek için...
Savaş: Yasemin, lütfen ama. Bir hafta boyunca ne istersen onu yaparım, ben beceremem ki biliyorsun..
.


Ако направят,тази серия ще имаме flashback.Във flashback са Ахмет Моран,Явуз и съпруга на Назан...
От братята на Чичек,знаем Явуз,ще се запознаем с още двама от тях.
Пала ще излезе от къщи(ще се отдалечи).
С нарастването на работата на Ясемин,Саваш ще гледа Йомер.
Чичек и семейството и ще отидат до Ван да видят Явуз.
Мехмет продължава да изнудва Ясемин.
Най-накрая Саваш и Явуз ще се срещнат.Къде ли?В къщата на Балдар...

Ясемин:Любов моя,ще имаме още много време, за да научим,нещата които не знаем...
Саваш:Ясемин,моля те.Една седмица бих правил всичко,което искаш,знаеш,че не бих могъл(не бих се справил)...

# 33
АЛИ КАКТО ВИНАГИ НА ЛИНИЯ БЛАГОДАРЯ txtloves

# 34

Да не би и това да е брат на Чичек newsm78

# 35
  • Мнения: 0
Али,благодаря за превода! newsm51
В следващата серия ще има от всичко което си поръчах.
Само за Чичек трябва да почакам малко,докато се появи новия актьор.
Ох, само дано не го влюбят в Яси! newsm78

# 36
  • Мнения: 0

Да не би и това да е брат на Чичек newsm78
Е стига пък  ти!Чичек докрая ли ще е влюбена във Саваш?
Голяма любов,голямо чудо! baby_neutral
Той ще се появи на 28 септември,а те ще ни представят братята още този вторник.

# 37
  • Мнения: 630
АЛИ КАКТО ВИНАГИ НА ЛИНИЯ БЛАГОДАРЯ txtloves

И аз ! Hug Hug  bouquet  bouquet  love001  love001

Само ми е чудно как Пала ще излезе от къщата? Може би, защото няма да е съгласен със сестра си и че ще иска да застане зад Саваш, ще напусне домът на Шахнур. Ако така се подредят нещата, той ще страда много, докато го направи, /все пак връзката със сестра му е много голяма/ , но със сигурност е осъзнал, че по такъв начин ще запази уважението си в собственото си семейство!В проивен случай, ако той продължава да слуша и изпълнява заръките на Шахнур - не ми се мисли Фидан, какви ще ги забърка, между впрочем тя се и закани много остро в тази насока! Peace Peace

# 38
  • Мнения: 23
26.Bölüm Özeti

Nazan, kocasının katilinin hapisten çıkacağı haberiyle sarsılır. Yavuz'un, Van'da aşiret ağası gibi karşılanması Ahmet Moran'ı huzursuz eder. Özgürlüğüne kavuşan Yavuz ise geçmişte yarım kalan hesaplarla birlikte geri dönmüştür. Mehmet şirkette Savaş'ın her geçen gün gözüne girmektedir. Mehmet'in tehditleriyle köşeye sıkışan Yasemin Şahnur'un, Ömer'in Savaş'ın oğlu olduğunu öğrenmesinden endişe etmektedir. Mustafa, Haldun'un başının belada olduğunu anlar ve ona yardım eli uzatır. Gülay tarafından dolandırılan Bora artık tek kurtuluş yolu olarak Nazan'ı görmektedir. Yasemin'in evine sürpriz bir misafir ziyarete gelir.

Sürpriz misafir, Savaş ve Yasemin'in sırrını açığa mı çıkaracak?
Abisinin özgürlüğü, Çiçek'in Nazan'ın dostluğunu kaybetmesine mi sebep olacak?
Bora'ya olan güvenini tamamen kaybeden Sevgi, Yasemin'e gördüklerini anlatabilecek mi?



Назан е покрусена от новината,че убиецът на съпруга и излиза от затвора.Ахмет Моран е притеснен,че Явуз е посрещнат във Ван,като ага на аширета.Пуснат на свобода,Явуз се завръща със недовършените сметки от миналото.Във фирмата Мехмет с всеки изминал ден се издига в очите на Саваш.Ясемин е притисната в ъгъла от изнудването на Мехмет и в страх,че Шахнур ще научи,че Йомер е син на Саваш.Мустафа разбира,че Халдун е забъркан в нещо и му подава ръка за помощ."Изпързалян"(Пенда Hug)от Гюляй,Бора вижда единствено спасение в Назан.В къщата на Ясемин идва един изненадваш гост.

Изненадващият гост ще каже ли за тайната на Ясемин и Саваш?
Свободата на Явуз ще бъде ли причина Чичек да загуби приятелството на Назан?
Напълно изгубила доверие в Бора,ще успее ли Севги да разкаже на Ясемин видяното?

# 39
Goni напълно те подкрепям и аз мисля като теб по този въпрос Peace
Цитат
Само ми е чудно как Пала ще излезе от къщата? Може би, защото няма да е съгласен със сестра си и че ще иска да застане зад Саваш, ще напусне домът на Шахнур. Ако така се подредят нещата, той ще страда много, докато го направи, /все пак връзката със сестра му е много голяма/ , но със сигурност е осъзнал, че по такъв начин ще запази уважението си в собственото си семейство!В проивен случай, ако той продължава да слуша и изпълнява заръките на Шахнур - не ми се мисли Фидан, какви ще ги забърка, между впрочем тя се и закани много остро в тази насока! Peace
nikkita_74 само си помислих на клавиатурата тази идея ми дойде от анонса
там пише ,че ще се запознаем с още двама от братята на Чичек, аз не мисля ,че ние познава ме някой от тях

Последна редакция: сб, 18 сеп 2010, 18:19 от alians

# 40
  • Мнения: 31
Али  Hug  bouquet  love001

Цитат
Саваш ще гледа Йомер.
  Grinning Heart Eyes

това със спомените ми харесва, може би най-после ще разберем какво се  е случило (и кой как си го спомня  Mr. Green)

Гони  Peace с това
Цитат
Пала ще излезе от къщи(ще се отдалечи).
мисля имат предвид, че ще излезе за пръв път след инфаркта, а къде ще отиде, вече знаем   WinkFlutter

# 41
  • Мнения: 23
АЛИ КАКТО ВИНАГИ НА ЛИНИЯ БЛАГОДАРЯ txtloves

И аз ! Hug Hug  bouquet  bouquet  love001  love001

Само ми е чудно как Пала ще излезе от къщата? Може би, защото няма да е съгласен със сестра си и че ще иска да застане зад Саваш, ще напусне домът на Шахнур. Ако така се подредят нещата, той ще страда много, докато го направи, /все пак връзката със сестра му е много голяма/ , но със сигурност е осъзнал, че по такъв начин ще запази уважението си в собственото си семейство!В проивен случай, ако той продължава да слуша и изпълнява заръките на Шахнур - не ми се мисли Фидан, какви ще ги забърка, между впрочем тя се и закани много остро в тази насока! Peace Peace
Гони,май не съм го казала както трябва-Пала просто ще излезе извън къщата да се поразходи,нали беше болен и това ще е първото му излизане
 понякога не може да се направи дословен превод,защото се губи смисъла

# 42
АЛИ Превода си е супер аз не мисля, че има проблем с него, а сценаристите така ни го дават,че да се вихрим и да си представяме разни неща ,а в последствие то се окаже друго ,но така е по интересно нали затова е нашия филм newsm10

# 43

майката ага пак е взела бойна позиция няма отказване при тая жена

# 44
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 357
Как Пала ще научи къде живее Ясемин? Защо ще ходи дотам? Освен да е чул някакви заплахи от Шахнур. Дано по-нататък има повече от тези моменти. http://www.youtube.com/watch?v=LTT4gtPvWg4

Общи условия

Активация на акаунт