Анатомията на Грей - Тема 10

  • 45 194
  • 735
  •   2
Отговори
# 75
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 833
Да де  Embarassed Сетих се, че ако имаше повече, щях да съм ги дръпнала сега в БГ Mr. Green Да видим дали ги има в арената, че да си ги дърпам и тях Laughing То е ясно, че заради тея комбинираните епизоди ще ги гледам отново Grinning

# 76
  • Мнения: 2 908
Мередит не е най-важната, но е достатъчно важна за сериала, за да не я премахнат.  Сериала е такъв какъвто е благодарение на нея, Дерек, Кристина, Изи, Джордж, Алекс. Всичко друго и всеки друг е просто допълнение и разкрасяване. Дори и Марк и Лекси не бяха в началото тук, после дойдоха. Сериала ми допада точно заради мислите и разсъжденията, които текат в началото и края на всяка серия и не представляват точно мислите на Мередит, а едно общо цяло-мисли на всеки един от нас в един момент от живота. И това е красивото на сериала, а не Мередит каква била, или кой  кой харесва.  Stop Аз съм на мнение,че който е искал да гледа само докторски сериал може да си тегли по-добре Спешно отделение, а защо не-доктор Хаус...Аз съм тук заради драматичната и романтична нотка на филма.

# 77
  • Мнения: 229
В очакване съм и аз!

# 78
  • Мнения: 0
Ще подивея вече! Нямам търпение да мине днес премиерата и да можем утре вече да теглим  Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 20
Здравейте,

Аз не съм от най-очакващите, тъй като гледам сериала от скоро и съм едва на 3-ти сезон, но в сайта за субтитри, който е в първия пост субтитри за 3-ти сезон има само за послените серии (от 19 до 23-24 серия). Някой ако може да помогне със субтитри ще съм благодарна Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 80
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 833
Здравейте,

Аз не съм от най-очакващите, тъй като гледам сериала от скоро и съм едва на 3-ти сезон, но в сайта за субтитри, който е в първия пост субтитри за 3-ти сезон има само за послените серии (от 19 до 23-24 серия). Някой ако може да помогне със субтитри ще съм благодарна Simple SmileSimple SmileSimple Smile

http://DMCA-removal-from-Google/index.php?act=search&movie=G … sort=nd&st=75
Тук има 17 и 18ти епизод
http://DMCA-removal-from-Google/search.php?p=2&t=1&m=Gre … ;a=&d=&g=
А тук са от първи епизод до края

# 81
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 726
За малко да ви изпусна Simple Smile

# 82
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Нали някой ще ни зарадва и с бели редчета?
Мерси предварително   bouquet

# 83
  • Мнения: 20
Благодарско Geia    bouquet

# 84
  • Мнения: 2 185
Нали някой ще ни зарадва и с бели редчета?


Ако не ми мине котка път, ще гледам довечера и ще пиша  Peace .

# 85
  • София
  • Мнения: 672
Хайде и аз в новата темичка и сред нетърпеливо чакащите.   bouquet

Мисля този сезон да гледам по 2 - 3 серии наведнъж, но се чудя дали ще имам търпение да ги чакам да се съберат  Thinking , че иначе са ми много малко някакви си 40 минути Анатомия. Grinning

# 86
  • Мнения: 2 908
Вече и трейлъра излезе, ама не е нищо особено, за това не го слагам тук-нищо не се казва какво ще става, освен,че Дерек издава поста.

# 87
  • Мнения: 1 666
Айде, не остана!
Утре сутрин много ще се зарадвам на бели букви от някоя презокеанска съфорумка!  bouquet

# 88
  • Мнения: 0
guuu,
ако има още някоя серия, за която нямаш субтитри от 3-ти сезон, пиши и ще ти ги пратя на мейл. Аз лично много трудно ги намерих и не мисля, че бяха само от тези сайтове, но може и да са ги добавили там. Не знам, ако имаш проблеми, пиши. Аз ги имам всички.

# 89
  • Мнения: 2 185
В момента гледам серията, ще преразказвам каквото мога  Wink . ББ:
Общо взето всички са изтрещели покрай стрелбата. Редуват се да ходят при психолога, който трябва да им даде разрешение да оперират. Поради някаква причина (май превишена скорост) Дерек беше арестуван и Мередит отиде да го освобождава (стана ясно, че е за пореден път), после той обяви, че сдава шефския пост, иска същевременно да оперира някакъв много сложен мозъчен тумор.
При психолога всички се правят на ударени все едно нищо не е станало, само Лекси се опитва да говори за случилото се.
Всички получават разрешение да оперират с изключение на Кристина и Мередит.
кристина ще се жени за Оуен, през цялото време разглежда някакви сватбени списания, дори не гледа операциите. Мередит крие за аборта от Дерек.


Съжалявам, но не можах да гледам до края, че имах грижи около малчо  Peace . Общо взето малко скучен епизод  Rolling Eyes според мен.

Общи условия

Активация на акаунт