Листопад (Yaprak dökümü) -ТЕМА 43

  • 27 810
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 19
Наистина много ще ми липсва този филм, като свърши. Толкова хубав сериал не помня от кога не бях гледала (то не че гледам кой знае колко де). Реалистични, земни персонажи,  отлична актьорска игра, режисура, диалози (понякога казвак такива дълбоки неща, че те хващат за сърцето), сценарий (е, леко сапунка пуска, ама карай, иначе щеше да свърши много бързо). Направо имам усещането че със скрита камера снимат живота на истински хора.
И ... страхотни съфорумки-листопадки!  Hug Ей, после ще се абонираме за някой друг сериал,  Party да не се изгубим, ей! Flutter
А ... абе с толкова снимки как я мислите вий тая работа  Crossing Arms да нося един самар снимки в Истанбул. Нали ще ме заподозрат в трафик на ... мъже? Mr. Green  Laughing

Каква ще ни е новата анкета?  Crazy
Тази "Защо продължавате да гледате Листопад?" ли? newsm78

Идеята на Алабала ли? Аз съм за.

" Кое е това, което ме кара да продължа да гледам сериала"
Отговори:
1. Новите серии
2. Форума и съфорумците
3. Сюжета на филма
4. Любим актьор/актриса
5. Друго

Бих прибавила в отговорите  "Защото третира актуални и общочовешки проблеми".

Последна редакция: пт, 24 сеп 2010, 14:05 от soya-fen

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 3
На коя турска серия сме в момента? Довечера ли свършва 3-ти сезон?  newsm78 #Crazy
Точно така - довечера ще гледаме остатъка от 118 оригинален епизод, което е и края на Сезон 3 Peace

Липсват феновете на Ферхунде,които да кажат-ето сега тя иска да се омъжи за Митхат,защото иска да е щастлива, не защото водещият мотив е отмъщението-според мене две в едно като преобладава второто.Стараейки се да види хубавото в съпруг номер три,тя опитва сама да убеди себе си,че този брак няма да е катастрофа,а дори и може да излезе нещо добро от цялата работа.Но имаш ли нужда от аргументи,за да се омъжиш за някого,значи въобще не трябва да го правиш.
Ако има някой, който мисли, че този път Ферхи се омъжва по любов, а не заради пари, изгода и/или поредната интрига за отмъщение, то явно не гледаме един и същи филм Wink Още повече, че в снощната серия майка и я упрекна точно в това - че сключва брак не заради чувства, а за да се добере до къщата и по този начин да си отмъсти на Текин задето позорно я изгониха, а тя потвърди това... Ще я видим колко обича и Митхат Mr. Green - ББ: като тръгне да му слага рога със съпруг номер 2 (Шевкет) Twisted Evil Да не мислите, че онези снимки, на които Митхат я души, са направени в момент на силна и изпепеляваща сексуална сцена помежду им  Party Sunglasses Laughing

Да държанието им беше типично по Текинови - несдържано и махленско.Да речем,че почувствала носталгия ,дошла и гледа отстрани.На кой попречи толкова,че се развикаха в хор.Можеха да говорят един по един.Ама къде ти .То и в къщата им, на един като звънне телефона и докато се води разговора още поне двама души питат - кой е ooooh!
Ферхунде и носталгия по къщата, която била стара, разбита и миришела на мухъл; гробницата, от която искаше да се оттърве още първия ден, в който прекрачи прага и?!! newsm78 Да бе, да... И аз да съм, и аз ще я изгоня - ква е тя, че да се натриса неканена на празника на приятелите ми. Освен това миналото и постъпките и още повече карат хората да странят от нея и да не желаят присъствието и. Освен това тя не гледаше с умиление и жал по едно отминало време, а със злоба и завист стрелкаше Седеф и Шевкет, както и останалите веселящи се... При нея действа принципа "Я не сакам аз да съм добре, я сакам Вуте да е зле". Просто водещият и мотив в живота е да отмъщава, вместо да им тегли на всички по една майна, да затвори окончателно тази страница от миналото си и да гледа само напред - апартамент има, основа фирма, млада и красива е, с образование.... Ако впрегне всичкия си потенциал в правилната посока, може да надмине дори "Тунджелер Холдинг", ама не би - и тя е като поредната дребнава селска кифла, тръгнала да раздава 'правосъдие' и да отмъщава на всеки, погледнал я накриво ooooh!

# 722
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
ББ: като тръгне да му слага рога със съпруг номер 2 (Шевкет) Twisted Evil


Малииииииии, Кралице, изби рибата днес с бели букви!!! Що чудо имало да става, брях!  ooooh!

# 723
  • Мнения: 0

            АКО СТЕ  ГЛЕДАЛИ И ЧЕЛИ ВЕЧЕ, МОЛЯ ЗА ИЗВИНЕНИЕ !   След отварянето, снимката се маха и има интервю с Халил Ергюн.

http://www.google.bg/imgres?imgurl=http://listopad.blog.bg/photo … 1t:429,r:11,s:106

# 724
  • Мнения: 342
Най-големият враг на Ферхунде си е самата тя.  ooooh!

[ Ако впрегне всичкия си потенциал в правилната посока, може да надмине дори "Тунджелер Холдинг", ама не би - и тя е като поредната дребнава селска кифла, тръгнала да раздава 'правосъдие' и да отмъщава на всеки, погледнал я накриво ooooh!

Напълно съм съгласна, че тя има потенциал, ама не го използва в правилната посока.  Peace
ББ: Тази изневяра с Шефкет, ще е капан от негова страна, за да й отмъсти. Реално не се стига до нищо, ама Митхат я намира в хотелската стая, която му посочва Шефкет и после едвам го удържат да не удуши Ферхунде. То не, че, ако бе поискал Шефкет нямаше да стане нещо между него и Ферхунде, ама не беше това целта на мероприятието.  Mr. Green

# 725
  • Мнения: 19
Ферхунде и носталгия по къщата, която била стара, разбита и миришела на мухъл; гробницата, от която искаше да се оттърве още първия ден, в който прекрачи прага и?!! newsm78 Да бе, да...
Много хитър ход беше това! Знаеше как ще реагират Текинови на появата й, и така щеше да се поднесе на живо "доказателство" на Митхат колко са "лоши" към нея! Ама и Митхат ептен заслепен. Толкоз хора му казаха "пази се от нея", не им хвана вяра, а Яман, който е кой - интересчия бизнес-партньор и на двамата - как ще каже лошо за Ферхи, нали ще се отрази на имидж и отношения - та Митхат го слушаше със зяпнала уста. Как не се чукна тоя човек, че има крушка опашка, че за да се отнасят Текинови с такава ненавист към нея, сигурно си има причина.  Whistling

# 726
  • Мнения: 342
soya-fen то мъж като се влюби става по-зле от малко дете. Вижда само това, което иска да види и не толкова другите го заблуждават, колкото той сам заблуждава себе си. За пример ти посочвам Неджля и Джем. Той също беше така заслепен от Неджля, ама като се ожени за нея и я погледна и през призмата на разума и се разочарова.   Flutter

Наистина много ще ми липсва този филм, като свърши. Толкова хубав сериал не помня от кога не бях гледала (то не че гледам кой знае колко де). Реалистични, земни персонажи,  отлична актьорска игра, режисура, диалози (понякога казвак такива дълбоки неща, че те хващат за сърцето), сценарий (е, леко сапунка пуска, ама карай, иначе щеше да свърши много бързо). Направо имам усещането че със скрита камера снимат живота на истински хора.
И ... страхотни съфорумки-листопадки!  Hug Ей, после ще се абонираме за някой друг сериал,  Party да не се изгубим, ей! Flutter
А ... абе с толкова снимки как я мислите вий тая работа  Crossing Arms да нося един самар снимки в Истанбул. Нали ще ме заподозрат в трафик на ... мъже? Mr. Green  Laughing

Като свърши този сериал, само казвате накъде пътува след това влака с листопадките и веднага се мятам и аз на него, за да си продължим сладкото общуване в друга тема.  Hug
Е ти пък соя-фен сега трафик на мъже. Пък нека ни видят тези турци какви сме хубавици. Ние имаме и по-хубави от техните Неджля, Лейля и ферхунде.  Crazy

# 727
  • Мнения: 6 697
Соя фен,Кралице-страхотни сте!Соя-с хумора,кралицата-с разбиващия коментар-  bouquet   bouquet   bouquet

Соичка-ако  ти натежат снимките ги изхвърли-без моята,разбира се.........  Mr. Green

Де я новата тема,бре............  newsm78

# 728
  • Мнения: 342
Аз ще подаря на соя-фен някоя симпатична флашка, за да си качи снимките, да не й тежат.  Mr. Green
Например такава.  Flutter

# 729
  • Мнения: 265
Ама то дошло време за нова тем али? Тази много бързо я изписахме .. ама , че сме  ... Соя имам вече над 1500 снимки приготвени от фенки да ги занесеш на Босфора и ще десетина до Адапазаръ и до там ще трябва да отскочиш ... няма как! Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 650
На рекламата гледах, че всички са я нападнали Лейля и я критикуват заради Оуз!
Интересно ще е тая вечер. На мен ми е любопитно вчера на финала Неджля на кого тръгна да звъни.
Моля някой да напише с ББ.

# 731
  • Мнения: 342
Аз залагам на Фикрет, макар, че не съм гледала напред.  Peace

# 732
  • Бургас
  • Мнения: 16 486
Аз залагам на Фикрет, макар, че не съм гледала напред.  Peace
Или на майка си.

# 733
  • Мнения: 265
На Оуз тръгна да звъни да го пита дали това във вестника не е пиар  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 734
  • Мнения: 113
Божке  Shocked, алабала & ники, няма да спре да ме удивлява, какви идеи ти идват в главата   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт