Листопад (Yaprak dökümü) -ТЕМА 43

  • 27 800
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 265
Абе понякога не е забавно като ми дойдат в главата. защото веднага са ми и на езика в случая на клавиатурата. Ама кога ли ще си изям и аз боя ...  newsm78 newsm78 newsm78
От тази си уста страдам аз  Joy Joy Joy
След 30г. се вуждам една превъплатена Джеврие ! Само не знам дали що ползвам забрадка или ще съм "модерна".

# 736
  • Мнения: 0
На Оуз тръгна да звъни да го пита дали това във вестника не е пиар  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy ама то си е пиар - след като е видял вчерашното  обсъждане  на снимката в пикапа с овцете тук  във форума hahaha

# 737
  • Мнения: 265
Виж за камиона не се бях сетила ... по миризмата ще да го е познала Simple Smile

# 738
  • Мнения: 1 650
Аз пък си мисля, че се е обадила на Лейля да й се присмива. Ахххх, как ме дразни тази Неджля....

# 739
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
 Embarassed Търсех новата тема,ама още я няма  Embarassed

# 740
  • Мнения: 265
Защо тук не ти ли е приятно да пишеш karzz ???
Нова тема не се прави за 10 мин явно никога не си правил/а, че да знаеш как става ....

# 741
  • Бургас
  • Мнения: 16 283
Защо тук не ти ли е приятно да пишеш karzz ???
Нова тема не се прави за 10 мин явно никога не си правил/а, че да знаеш как става ....
Правила съм,но не тук   Peace , така,че знам какво е !
И щом пиша,значи ми е приятно.
Просто нямам търпение да видя новата тема.  Mr. Green
Знам,че момичетата ги правят страхотни   bouquet

# 742
  • Мнения: 339
То забавянето не е толкова от сложността на пускането на темата, ами гледам, че Ванилия, която ни пуска темите я няма. За това вероятно още нямаме нова тема.  newsm78

# 743
  • Мнения: 106
Тук съм тук съм Mr. Green Имах малък технически проблем,но новата тема е факт.
Листопад (Yaprak dökümü) - ТЕМА 44
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт