Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 458
  • 722
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 3 576
Да, моля ви обяснете за ритуала, че аз винаги изпускам точния момент  Praynig

# 166
  • Мнения: 1 422
Този не е "онзи" ритуал с новолунието. Тук просто няколко човека ни е обхванала едновременно спонтанната идея да си напишем нещо свидно на сърцето на листче и да вярваме, че на пълнолуние по равноденствие в тази красива слънчева есен стават чудеса. На мен днес ми се случи едно  Embarassed Дали ще му кажете (на листчето това) "Хайде ти вече си реализирано желание." и ще го приберете в кутията за реализирани желания, дали ще му накапете етерично масло (като мене), дали ще го изгорите, дали ще рисувате, дали ще му пеете.... зависи изцяло от усещането ви. Няма правилно или грешно. Нека този път всяко е правилното  Heart Eyes Вярвайте в себе си и в чудодейната сила на собственото си съзнание.

# 167
  • Мнения: 287
Дали ще му кажете (на листчето това) "Хайде ти вече си реализирано желание." и ще го приберете в кутията за реализирани желания, дали ще му накапете етерично масло (като мене), дали ще го изгорите, дали ще рисувате, дали ще му пеете.... зависи изцяло от усещането ви. Няма правилно или грешно. Нека този път всяко е правилното  Heart Eyes Вярвайте в себе си и в чудодейната сила на собственото си съзнание.

Абсолютно.Даже не е необходимо да се пише на лист.Достатъчно е да се иска силно, да  се вярва ,че ще стане и всяка клетка от вашето същество да вибрира с това.Важно е чувството в нас  а не ритуала.Важно е съдържанието а не формата. Темата от "Подсъзнанието може всичко" започва все повече да се превръща в справочник по бяла магия.Няма лошо, стига човек да не се отклонява от най-важното а именно- Силата на своето намерение.

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 19:18 от nikolexa

# 168
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Момичета,помогнете ми,че се обърках от толкова ритуали Praynig
Купих си червено портмоне днес,нали е пълнолуние...какво е най-подходящо да направя?
Не нося снимки,но и пари не съм сложила все още....колебая се с кое заклинание да го напълня.

Подреди парите с любов в новият им дом , копюрите да са във възходящ ред  Hug

За късмет и благополучие може да си сложиш в портмонето  -  малко цитринче , сплитък от три китайски монети , еднодоларова банкнота или пък нова банкнота от 5 лв. ( те не се харчат)



Цитат
Темата от "Подсъзнанието може всичко" започва все повече да се превръща в справочник по бяла магия.Няма лошо, стига човек да не се отклонява от най-важното а именно- Силата на своето намерение.
  Peace

То  не само тая тема Rolling Eyes



Хубава вечер  Hug



Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 19:55 от Desss

# 169
  • Мнения: 1 346
Здравейте на всички!
В една друга темичка от форума получих духовен "ритник" от Маргалчето /както тя самата се изрази/, за да мога да полетя и след това открих и тази темичка. Благодаря ви, че споделяте вижданията и насърченията си, те ме зареждат с достатъчно желание да се рея в необятното небе на чудесата. Вярвам че Господ има за нас щастие, неограничено, че нашите мечти са реалност, стига да имаме смелост да се протягаме към тях.
Отново повярвах, че съм една щастлива жена и не спират да ми се случват само прекрасни неща, не спирам да се усмихвам, а и има за какво  Grinning
Прекрасни сте. Толкова много доброта излъчват постовете ви.

Ще следя темата с удоволствие!
Благодаря ви от сърце!

# 170
  • Мнения: 613
Цитат
Абсолютно.Даже не е необходимо да се пише на лист.Достатъчно е да се иска силно, да  се вярва ,че ще стане и всяка клетка от вашето същество да вибрира с това.Важно е чувството в нас  а не ритуала.Важно е съдържанието а не формата. 
nikolexa HugНапълно вярно. В подкрепа на твоите думи нещо което прочетох,леко видоизменено от мен: 
Не техниките работят. Работи човекът и онова, което е вътре в него - убежденията и вярата му. Необходимо е да отговаряш вътрешно на определения статут. Ако искаш богатство, бъди съответен на него,ако искаш любов-обичай. А какво ще използваш - не е важно. Светът е наше огледало. Той отразява истинските ни желания, а не изявленията ни на глас.

# 171
  • Мнения: 1 568
!Diva!  Hug
Радвам се че си в тази тема, не ми допадат ония които са пълни с болка!!!
Това е царството на високите вибрации в бг-мама  Hug
Момичетата са страхотни и момчетата!
 Hug

Последна редакция: чт, 23 сеп 2010, 22:02 от Маргало

# 172
# 173
  • Мнения: 287

nikolexa HugНапълно вярно. В подкрепа на твоите думи нещо което прочетох,леко видоизменено от мен: 
Не техниките работят. Работи човекът и онова, което е вътре в него - убежденията и вярата му. Необходимо е да отговаряш вътрешно на определения статут. Ако искаш богатство, бъди съответен на него,ако искаш любов-обичай. А какво ще използваш - не е важно. Светът е наше огледало. Той отразява истинските ни желания, а не изявленията ни на глас.

Аз пишех преди по-честичко, преди година и нещо като намерих темата се втурнах да правя всякакви ритуали и ритуалчета и след поредната булимична криза от ритуалчета си дадох сметка, че едно време като не знаех такива, желанията ми се сбъдваха по-лесно,че вместо да слушам интуицията си аз съм се средотичила върху детайли от ритуалите.Това което виждам ,че и тук много хора правят.Затова съм си взела решение- никакви ритуали, само ежедненвна среща с подсъзнанието Simple Smile за около 20 мин под форма на медитация,слушане на съблиминални послания, избягване на негативни хора и негативни новини и нещата са просто прелестни. Simple Smile

А на теб искам да ти благодаря,че спомена за симорон.Не го познавах,руския ми е твърде ръждясал и не го ползвам като средство на информация, но от това което прочетох мисля,че това е идеалната техника.Всъщност харесва ми философията в нея, връща ме в детсвото.Мисля,че тя е най-лесния начин за повишаване на вибрациите.И най-вече няма строги ритуали пълни с ненужни детайли. Simple Smile

# 174
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Нещо, което ми направи впечатление:

Цитат

ЖИВОТЪТ Е ДАР – ПРИЕМИ ГО.

ЖИВОТЪТ Е ПРИКЛЮЧЕНИЕ – ОСЪЩЕСТВИ ГО.

ЖИВОТЪТ Е МЪКА -- НАДМОГНИ Я.

ЖИВОТЪТ Е ДЪЛГ -- ИЗПЪЛНИ ГО.

ЖИВОТЪТ Е ИГРА -- ИЗИГРАЙ Я.
 
ЖИВОТЪТ Е ТАЙНСТВО – ОТКРИЙ ГО.

ЖИВОТЪТ Е ПЕСЕН – ИЗПЕЙ Я.

ЖИВОТЪТ Е ВЪЗМОЖНОСТ – ИЗПОЛЗВАЙ Я.

ЖИВОТЪТ Е ПЪТЕШЕСТВИЕ – ИЗВЪРШИ ГО.

ЖИВОТЪТ Е ОБЕЩАНИЕ – СПАЗИ ГО.

ЖИВОТЪТ Е ЛЮБОВ – ОТРИЙ Я.

ЖИВОТЪТ Е КРАСОТА – ВЪЗХВАЛИ Я.

ЖИВОТЪТ Е ИСТИНА – ОСЪЗНАЙ Я.

ЖИВОТЪТ Е БИТКА – ПРИЕМИ Я.

ЖИВОТЪТ Е ЗАГАДКА – РАЗРЕШИ Я.

ЖИВОТЪТ Е ЦЕЛ – ПОСТИГНИ Я.


От тук

# 175
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
A m b e r,  Hug

# 176
  • Мнения: 1 652
Вела, много у хубаво това за живота!  bouquet

nikolexa, допада ми начинът по който мислиш.  bouquet

Един въпрос-
Счупено огледало- тъй като огледалото е магически предмет- някой чувал ли е какво  може да се направи , като ритуал ако си счупил огледало, за да предотвратиш еветуалните неприятни събития.Четох,че е член на семейството огледалото и .... Счупило ми се е малкото огледалце, което носех в чантата- дори не знам кога и как.

 Grinning слънчев ден на всички!

# 177
  • Мнения: 3 576
И аз реших, че е по-добре да се концентрирам върху желанието, отколкото да правя ритуали, които така или иначе не разбирам.

Исках да ви споделя 6 годишния ми син до какво прозрение е стигнал. Преди няколко дни ми казва:
"Мамо, знаеш ли, че каквото си помисля - това става. Ако си мисля, че ми е лошо - ми става лошо. Ако си мисля, че ме боли главата - започва да ме боли. Ако си мисля, че ми е добре - ми е много добре"

Направо не можах да повярвам, никога не сме говорили за такива неща и много ме зарадва. Казах му да продължава да си мисли за хубави неща и те ще се случват  Peace

# 178
  • Мнения: 1 520
Очевидно 'зареждането' на листчета, предмети и прочее такива носители, както и повтарянето на утвърждения имат само една цел - да ни служат за стимул за нещо, което можем да постигнем и без тях. Иначе те просто не са ни нужни, те са помощни средства и нищо повече.
Важната работа се извършва на духовно и подсъзнателно ниво, а това трябва да се тренира и усъвършенства - което с пълна сила важи за ТЕС, НЛП, Метода Силва, Симорон, Седона ... аз самата все повече откривам много общи неща, може би просто казани с различни думи.

Но когато тези неща човек не ги знае, тогава си чака неопределено време листчето автоматично да му изпълнява желанията като вълшебна пръчица и съответно всяко разочарование рефлектира в/у ритуала с листчето Grinning

darena, аз много не вярвам в поверието че счупеното огледало носи нещастие, но за всеки случай е добре да се съберат парченцата и да се изхвърлят в течаща вода /река/.

# 179
  • Русе
  • Мнения: 11 918
  Nadia, колко имаме да учим от тях. Моят първокласник на първия учебен ден ми каза - Спокойство мамо и мисли положително !

Общи условия

Активация на акаунт