Подсъзнанието може всичко 30 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 79 467
  • 722
  •   1
Отговори
# 270
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
Кристофер, честита радост  Hug  Heart Eyes Heart Eyes

Рози, честита да си, все по-здрава, щастлива и обичана! Желая ти достатъчно!  Hug Heart Eyes

На мен днес отново получих знак, че нещо съм зациклила или поне забавила, в някои отношения. С добра мисъл го казвам, сега ще да го мисля, пък утре ще чакам да видим дали съм се досетиле кое куца. Thinking

# 271
  • София
  • Мнения: 38 515
Благодаря на Господ и Вселената за разговора със семейството ми тази вечер!
Най-после се разбрахме за бюджета!
А много ми тежеше!
Но вече ми е леко и ще се заредя с много положителна енергия за богатство!

# 272
  • Мнения: 1 422
Благодаря ви! Аз съм благословен човек! Днес преживях чудеса. Истински чудеса. Много при това. И толкова знаци. Щастлива съм. Аз съм най-обичаният човек на света  Heart Eyes

И ако се интересувате от кино.

# 273
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Моля за енергийна подкрепа за успех на държавния изпит на дъщеря ми - Мануела от Пв  Praynig

Благодаря   Heart Eyes  bouquet

П.П. Нямам време да Ви чета, изпращам Ви много любов и положителна енергия на всички, нуждаещи се! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Кристофър bouquet - орисвам Рая със здраве, хубост и късмет Hug

# 274
  • Мнения: 1 346
Добро утро слънчеви момичета! Е, то вече е добър ден де, аз докато се наканя да вляза в нет-а... Grinning

Deni m много се смях снощи с твоя синковец, и сега още ме държи и се подхилквам.

То и на мен ми изглеждат някои неща налудничави, но да си призная ползвах линкчето на Sweta не за главоболие ами да премахна едни неприятни тикове, които имам по китките и глезените, повторих упражнението няколко пъти, не вярвах че така лесно ще се отърва от нещо, което ме съпътства от дете. След всяко повторение спираха, после пак се връщаха част от тях, днес почти ги няма и ще повторя упражнението до пълното им изчезване.

Sweta ОГРОМНО благодаря  newsm51, чувала бях за ТЕС, но без подробности, попрегледах в съседна подтема това-онова.Ще си го ползвам и за други неща, нито е трудно, нито е философия, но при мен даде резултат!  newsm44

Прекрасен ден, много щастие и любов, хармония, и чудеса пожелавам за всички ни днес!  newsm53 Two Hearts И Мануела да се представи отлично!!!

# 275
  • Мнения: 572
Весел и прекрасен ден от мен   bigdance2   Точно реша да напиша нещо и виждам как темата е отлетяла 1-2 страници и моите писания губят давност  hahaha  Много сбъднати желания да има днес  newsm20

# 276
  • Мнения: 1 422
Момичета, преди известно време това лято една от вас написа формулата

"Благодаря ти за изобилието! Благодаря ти, сила! Благодаря ти за успеха!"

пренесена от някой от руските форуми. Която от вас се познае - това е за тебе от мене (прощавайте, не помня кой беше).

.

Абсолютно съм сигурна, че повтарянето на тази формула по три пъти във всеки миг, в който почувствам, че ми се е случило нещо хубаво независимо от "размера" (което е много пъти всеки ден), промени из корен живота ми по отношение на най-свидното ми желание през последните месеци. Както се казва (защо ли някои изречения стават като мотив) "Размерът няма значение, само честотата има."

Това долното една приятелка го написа в друг форум вчера на моя рожден ден....

Има една дума, която притежава безкрайна сила да промени живота ни.
Щом я произнесеш, тя ще ти донесе абсолютна радост и истинско щастие.
Една дума, която ще сътвори чудеса в живота ти, ще измете навън отрицателната енергия и ще ти донесе изобилие от всичко.
Тази дума изречена искрено, ще съсредоточи всички сили във Вселената, за да преместят планини заради теб.

Има само една дума, която стои между теб, щастието и мечтания живот...

БЛАГОДАРЯ!

# 277
  • Мнения: 613
 Рози,чудесно казано,много ми хареса поста ти. БЛАГОДАРЯ!
   bouquet
!Diva!,и при мен подейства веднага.Аз го направих за емоционално състояние, есенна тъга или нещо подобно и веднага почувствах прилив на енергия.Досега съм правила ТЕС от първа страница за здраве щастие и благополучие и за здраве и любов пуснати от Ленни.Правя си ги редовно и също ми харесват,но тук ефекта е много по бърз.Merilyn33  преди време беше повдигнала въпроса не съм отговорила защото и аз съм начинаеща,но и на мен ми е интересена темата.Интересно ми е също как да си преработим някои отрицателни твърдения в положителни.Знам че има отделни теми прегледах ги,прочетох и две книги ,но повече ме  интересува конкретни твърдения които някой е използвал и са му помогнали и конкретни примери като твоя-много ме вдъхнови Hug.Между впрочем ТЕС много добре се съчетава с упражнение за повишаване на енергията.Вчера ми хрумна да направя и двете и цял ден се чувствах прекрасно-  БЛАГОДАРЯ !

Последна редакция: чт, 30 сеп 2010, 14:34 от Sweta

# 278
  • Мнения: 13
Рози и рози, желая ти много щастие и сбъдване на всички мечти bdbaloni
Кристофер, живи и здрави честито за новото попълнение  smile3522
Весел и слънчев ден на всички Hug

# 279
  • Мнения: 73
Момичета мили, вижте на какви прекрасни страници попаднах чрез фейсбук приятели - да са ми живи и здрави! Heart Eyes
Мисля, че Лени ги знае, надявам се на всички ни да са полезни и обогатяващи! Усмихнаха ми деня. Заповядайте -


http://www.facebook.com/pages/Sluziteli-na-Svetlinata-PROBUZDANE … 9402832429?v=wall

http://www.positivespirit.net/

 Hug


Щастлив и сбъднат ден, творци на живота си любими! Heart Eyes

# 280
  • София
  • Мнения: 0
 
Моля за енергийна подкрепа за успех на държавния изпит на дъщеря ми - Мануела от Пв  Praynig


Успех на Мануела от Пв Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover



"Благодаря ти за изобилието! Благодаря ти, сила! Благодаря ти за успеха!"


Това е формулата за БЛАГОДАРНОСТ!  Има я на 1-ва страница!
Аз също благодаря на всички във форума  ,които публикуват ценна информация в различни насоки.Така всеки намира нещо за себе си. newsm51

# 281
  • Мнения: 73
Една мъдра книга - ''На висотите на духа'' от Сергей Болшаков:

http://www.sveta-gora-zograph-stpaisii.com/books/Na_visotite_na_duha/book.html

 Heart Eyes

# 282
  • София
  • Мнения: 0
Картина на Сергей Панин - ИЗПЪЛНИТЕЛ НА ЖЕЛАНИЯ

Чудесна картина! Желанията реално се изпълняват! ПРОВЕРЕНО! / малките - почти мигновенно/
Погледнете картината и помислете за своите желания от прости до сложни.




http://magicwish.ru/publ/bojtes_svoikh_zhelanij/5-1-0-541

# 283
  • Мнения: 287


Споделям с вас едно филмче, което преди известно време промени живота ми като ми даде смелост да постигам мечтаното и ви каня на започнете деня си с мене


Ето и едно от мен  http://www.youtube.com/watch?v=dAfaM_CBvP8

# 284
  • Мнения: 32
Здравейте вълшебници! Hug
Първо искам да Ви изкажа едно голямо БЛАГОДАРЯ,че Ви има и съм много щастлива от факта ,че ви открих!
Започнах скоро да Ви чета.Сега съм още в началните теми.Открих Ви като търсих техники за направа на карта на желанията.
Изчетох и някои книжки.Нещата лека полека ми се избистриха в детайли как трябва да се направи,но...не ми стана  ясно само, какво да правя със снимките от картата след като се изпълни някое желание и дали мога да слагам снимки на децата и съпруга.Някъде чета,че може,а другаде,че не може.
Ще съм много благодарна ако ми отговорите!Че следващото новолуние наближава..............
Пожелавам на всички лека вечер!


Общи условия

Активация на акаунт