Есенен ФОТОШОП (Тема 75)

  • 38 444
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 95
Момичета много сте мили, радвам че ви харесват рамките ми!  Embarassed
Роси, никога не съм ползвала такова нещо, даже и идея си нямам как се използва  Mr. Green Виждала съм, има много и на фриибий, но...  Mr. Green дотам! И наистина много секси рамка. Браво! Simple Smile
Благовеста, аз съм ти фен отдавна, така да се каже  Hug, тъй че и да си ги пускала, пак е удоволствие да ги видим! Страхотни са и трите! Simple Smile

Ето и моите, този път не толкова шарени Laughing








# 46
  • Мнения: 7
Поздравления за новата тема, страхотна е!
Рамките и колажите са невероятни !
Желая много усмивки и положителни емоции в новата тема Hug!

# 47
  • Мнения: 169
Момичета, ще съм ви ужасно благодарна, ако ми окажете малко помощ.
Как се постига ефекта от снимката по долу, образа да прелива във фона, като не се губи наситеността на цвета в мястото, където няма снимка?

# 48
  • Мнения: 84
Tina&Bo, предполагам че снимката която е прелята с фона е изрязана. Изрязани са тези части, които са искали да се виждат. Останалото е да си сложиш снимката на отделен layer и да настроиш Opacity в режим и стойност, които ти допадат.
Аз ще правя постер за Хелуин парти  Mr. Green
След всичките чудесии дето ги избълвах през последните дни, все на икономическа тематика, това направо ми идва като да правя scrap страничка  Crazy Пък дано и за хобито остане време.
Ivelina_K, Иве, това ти ли си че не мога да те разпозная на снимката?  ooooh!
Лек ден на всички!

# 49
  • Мнения: 169
Tina&Bo, предполагам че снимката която е прелята с фона е изрязана. Изрязани са тези части, които са искали да се виждат. Останалото е да си сложиш снимката на отделен layer и да настроиш Opacity в режим и стойност, които ти допадат.
...

Благодаря за съветите! Сега се ровя из нета за някакъв подобен урок, че не съм много на ТИ с фотошопа  Mr. Green.
Успех с постера и спорна работа!

# 50
  • Мнения: 5 173
Хера, честито и от мен  bouquet!
Момичета, имам 1 въпрос. Как да превърна векторни изображения (отварят се в корел дроу) в псд или пнг? Имам и двете програми. Мн ми е важно! Благодаря!

Шушулче, от Corel-a File/Export и по нататък следвай инструкциите.


Благодаря ти мнооооооооооого  bouquet!

# 51
  • Мнения: 39
Аз отново с въпросче : Когато правите рамките си  ползвате ли елементи от друго кит-че?
Tina&Bo урок не ти е нужен. Благовеста го е обяснила чудесно. Вярвам че ще се справиш.

# 52
  • Мнения: 5 173
Да, ползвам, стига да ми харесва съчетанието.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 893
почти никога не използвам само един кит за рамка...имам някаква идея в главата и ровя из папките за подходящи елементи  Peace
Tina&Bo вече са ти казали-слагаш снимката фърху фона, намаляваш opacity и минаваш с меека гума по края за да е плавно  Peace

# 54
  • Мнения: 388
Oblak, не е задължително да правиш рамки само с елементи от един кит. Ако правиш начални опити това определено помага, защото елементите обикновено са съчетани добре и е по-лесно.
Tina&Bo, момичетата са ти обяснили добре. Има и други начини (напр. с маска), но е по-сложно за обяснение  Simple Smile
Дима и Ивето, честити нови никове  Wink
Карамелче, всички ми харесват с изключение на черната с розовото бебе - много ми е мрачен този фон, иначе е хубаво да има контраст, ама...  Hug
Херче, а честито! Чудесна новина! Лека да е!  Hug

И една от мен:

# 55
  • Варна
  • Мнения: 893
leni само една поправка THE whole world Peace
5 на пръв поглед ми прилича на голямо Б...може би да го мръднеш или смалиш,да се вижда цялото  Thinking

# 56
  • Мнения: 84
Аз никаква не я свърших днес. Спряха ни наобед тока за профилактика, та допреди малко. Явно пак ще си нося работа за домашно.
Ето една шарения и една буболечка от мен:


В надписа има грешка, но не ми се занимава да го преправям  Crazy



# 57
  • Мнения: 510
Карамелче, 2-та ти рамка е много креативна!  Heart Eyes Хубава идея Simple Smile Последната също е много симпатична, отдавна обмислям да направя нещо подобно със снимки на малкия и да си го разпечатам, но за сега отлежава ...
От мен една розовела...

# 58
  • Мнения: 39
Срам не срам ще пусна една рамка и от мен. Старичка е , но...

# 59
  • Варна
  • Мнения: 893
отдавна обмислям да направя нещо подобно със снимки на малкия и да си го разпечатам, но за сега отлежава ...

Peace и аз така  Mr. Green много ме радват такива "дневничета" и все не стигам до тях  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт