Банята,15та тема!

  • 111 654
  • 747
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 7
Здравейте момичета,
Моля ви да ми препоръчате майстор,който да налепи плочки в банята.Става въпрос за София и да ми кажете колко ви е излязал ремонта на вас.Благодаря предварително

# 646
  • Мнения: 63
Beb4o fb, избрала си много стилни плочки и съм сигурна, че баните ще станат страхотни! Успех!

# 647
  • София
  • Мнения: 1 925
venelina2006, благодаря Hug Иска ми се да кача и проекта, който е много изчистен, но проектантът забрави да ни го изпрати, имам само малко хартиен материал

# 648
  • Мнения: 8
Beb4o fb, на мен също много ми харесаха плочките. Много са стилни и с фриза, който си избрала, сигурна съм, че ще се получи страхотно.
Чакаме снимки след това. Wink

# 649
  • Мнения: 44
Beb4o, плочките са красиви, но аз бих заложила на един акцент, т.е. или фриза, или другата деко плочка и да оставя два цвята плочки.  Hug

# 650
  • София
  • Мнения: 1 925
veni777,  echicata, благодаря ви за мненията.  echicata, права си за акцента, но аз съм ги подредила хоризонтално и доста изчистено. За съжаление проектантът отново не успя да ми изпрати проекта, но се разбрахме утре да се чуем и се надявам  да мога да ви покажа каква ми е идеята

# 651
  • все тук
  • Мнения: 1 717
Момичета, бихте ли ми препоръчали смесител за мивка и душ (комбиниран), тъй като се оказва, че нямам място за два отделни. Помещението ще е основно тоалетна, но ми се ще да го пригодя като втора баня.

# 652
  • Мнения: X
Beb4o, плочките са красиви, но аз бих заложила на един акцент, т.е. или фриза, или другата деко плочка и да оставя два цвята плочки.  Hug

В нашата баня, която вече съм показвала тук, има 3 цвята плочки, фриз и декоративна плочки и изобщо не е натруфено или шарено. Просто всичко зависи от подредбата. 

# 653
  • Мнения: 44
Единствената ми цел с коментара е съфорумката да помисли върху различни варианти докато е на етап проект. Плочките сами по себе си са стилни. Моето предпочитание е ясно, не повече от 2 цвята и деко или фриз.

# 654
  • Мнения: X
Единствената ми цел с коментара е съфорумката да помисли върху различни варианти докато е на етап проект. Плочките сами по себе си са стилни. Моето предпочитание е ясно, не повече от 2 цвята и деко или фриз.

Зависи от големината на помещението, от обособените кътове за душа, умивалника, тоалетната. Зависи и от неободимостта от допълнителни аксесоари. Всяка баня си е сама за себе си и не е добре да се обобщава. Може да е семпло от 2 цвята, а може и от повече цветове и декоративни елементи, но така подредени, че да не е натруфено и да не натоварва помещението.

# 655
  • Мнения: 44
Рал, последният ти коментар повтаря предпоследния, а именно, че си харесваш банята с 5 вида плочки, с което аз съм напълно о кей. Дадох предложение дамата да разгледа няколко варианта. Можеше и ти да дадеш подобно без да се опитваш да ме убедиш колко ненатруфена е банята ти.

# 656
  • Мнения: X
Рал, последният ти коментар повтаря предпоследния, а именно, че си харесваш банята с 5 вида плочки, с което аз съм напълно о кей. Дадох предложение дамата да разгледа няколко варианта. Можеше и ти да дадеш подобно без да се опитваш да ме убедиш колко ненатруфена е банята ти.

Нищо подобно. В сегашния ни апартамент е тази с многото цветове, но в новият е значително по-едноцветна. Просто плочките са различен тип. Единственото, което казах като допълнение на предишния ми пост е, че всичко зависи от помещението и не може да се обобщава. Не съм искала изобщо да те убеждавам в нещо. Просто казах, че е много вероятно използвайки всички видове плочки от серията да се получи много по-хубава баня от семплата и едноцветна. И дадох за пример моята. И защо да давам предложения, като момичето вече си ги е избрала и даже каза, че си ги е подредила. Просто е излишно, а и тя не искаше това, а просто да сподели.

# 657
  • Мнения: 383
Рал, последният ти коментар повтаря предпоследния, а именно, че си харесваш банята с 5 вида плочки, с което аз съм напълно о кей. Дадох предложение дамата да разгледа няколко варианта. Можеше и ти да дадеш подобно без да се опитваш да ме убедиш колко ненатруфена е банята ти.

Нищо подобно. В сегашния ни апартамент е тази с многото цветове, но в новият е значително по-едноцветна. Просто плочките са различен тип. Единственото, което казах като допълнение на предишния ми пост е, че всичко зависи от помещението и не може да се обобщава. Не съм искала изобщо да те убеждавам в нещо. Просто казах, че е много вероятно използвайки всички видове плочки от серията да се получи много по-хубава баня от семплата и едноцветна. И дадох за пример моята. И защо да давам предложения, като момичето вече си ги е избрала и даже каза, че си ги е подредила. Просто е излишно, а и тя не искаше това, а просто да сподели.

Ral_p, може ли да пуснеш отново снимки (не ги намирам в по-старите теми), че ми стана интересно как изглежда банята ти  Blush Hug

# 658
  • Мнения: X
В тази тема на стр. 35.   bouquet

# 659
  • Мнения: 44
Споделяйки тук се предполага, че човек ще погледне после и коментарите. Хипотетично може да се даде нова идея, нов поглед над нещата и докато е на фаза проект да  се правят промени. Затова тези теми са полезни и се пише в тях. И въпреки това не използвам обобщения като много по-хубаво от еди кое си, а пиша просто да се разгледат вариантите. Дамата пише, че идеята й изглежда семпло въпреки няколкото вида плочки и аз не съм писала веднага след нея да я разубеждавам в нещо. Напротив, чакам да видя идеята й и да ме изненада приятно.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт