Банята,15та тема!

  • 111 610
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 112
Здрвейте, след цялостен ремонт на банята се сблъскахме със следния проблем - първия ред плочки попиха вода и стоят по-тъмни. С душ кабина сме и проблема е само там - първия ред от земята, и то само в душ кабината, останали са добре. На какво може да се дължи и какво можем ние да направим,и да очаквам ли скоро и следващите да станат така? От ремонта вече мина месец, проблема си остава.

# 661
  • Мнения: 1 059
Ако ти се рови във форума Направи си сам, там имаше подобна тема като твоя проблем.
Плочките били на Кай и пиели вода. Човекът писа, че си е решил проблема като минал
фугите с някаква течна хидроизолационна течност на Изомакс.

# 662
  • Мнения: 186
В предишния ни апртамент си останаха така (различни) вече няколко години.

# 663
  • Мнения: 42
Хайде пак скачам при вас с въпрос... Чудя се как да измисля разположението в банята, която не е малка, но има някой особености като прозорец 80/80 и пет ъгъла Simple Smile. Споделете ще бъде ли неудобно да направя душ паравана 75 см на 100 или на 120 см?

# 664
  • София
  • Мнения: 458
За какъв параван става въпрос? Не е ли много нисък да е 1м. или 1.20м?

Аз искам да питам дали има някой който е правил проект на баня с Kitchendraw и как по точно се слагат плочките по стените? Confused

# 665
  • Мнения: 42
Не съм пояснила, че става въпрос за ширина, не височина. Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 458
Я най-добре драсни една скица на помещението. Относно паравана-зависи от помещението,но за мен и 90 см е достатъчен(поне такъв имахме в старата баня) Wink Но пак казвам, че всичко зависи от това какво позволява помещението.

# 667
  • София
  • Мнения: 1 330
Не мога да се похваля с готова баня, но поне с проект  Grinning

http://boteva5.snimka.bg/daily/proekt-banya.579594.22864193
Паролата е 1234

Чакам да се затопли и се започва къртенето на старата  #Crazy

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 19:01 от мама Меца

# 668
  • Мнения: 163
quq4o,пуснете един чертеж-поглед отгоре,така ще ви помогнем по-лесно

# 669
  • Мнения: 41
Здравейте,момичета! Изчетох цялата тема от край до край Crazy и тъй като и аз сум на такава вълна искам да споделя със вас каква ми е идеята за моята баня( утре ще ходим живот и здраве за проект) ина4е ето така искам да е или нещо подобно,но с тези плочки
http://baniastil.com/page/фаянс-и-теракота/промоция-плочки-за-ба … -paradyz/104.html  Също така ще си купя аксесоарите от истински бамбук и керамика в  цвят слонова кост,всичко ще е много изчистено и "просто". Как мислите харесва ли ви? На мен лично много,просто събирам мнения и ми е интересно Simple Smile

# 670
  • Мнения: 163
Интересни са плочките от серията бамбук.Има възможност за комбинации.Хубава е и мозайката в зелено и кафяво.Добър избор.

# 671
# 672
  • Мнения: 41
Благодаря! Аксесоарите от ebay са чудесни и на страхотна цена,дано само да им няма нищо ,пише че са нови и в ebay по принцип не лъжат Peace иначе са  newsm74

# 673
  • Мнения: 42
quq4o,пуснете един чертеж-поглед отгоре,така ще ви помогнем по-лесно


Направих една груба скица на банята. Онези кръгчета са канала. Това, което е 80/80 е прозорец, разположен на 160 см височина от пода, сифона е по средата. В банята искам да сложим пералнята 60/60, вц, мивка поне 60 см и да обособим душ пространство със стъклен параван.

http://gug40.snimka.bg/architecture/apartament.572712
Simple Smile

Последна редакция: пн, 28 мар 2011, 16:51 от gug40

# 674
  • Мнения: 163
А къде скицата

Общи условия

Активация на акаунт