Блокират партиди Вигантол в аптечната мрежа

  • 50 353
  • 452
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 141
И ние сме със парт№ 129! Ужас! Докторката ни каза, да започнем сега септември пак по една капка. Ще се консултираме с доки. Дано да няма проблеми!

# 76
  • Мнения: 28
Работя в аптека. Действително в писмото пише точно както е казала по нагоре една потребителка , че гумения аспиратор взаимодейства със самото вещество. Не се споменава за окисление или променен цвят. Повече информация никой не дава. Изтеглиха всички партиди, изобщо вече нямаме вигантол, очаква се в края на октомври да доставят.

# 77
  • Мнения: 1 059
И ние сме със парт№ 129!  #2gunfire

# 78
  • Мнения: 334
Аз съм давала цялата минала зима, но от пролетта го спрях и не пазя шишенцата. Сигурно и те са от тези партиди. Моят го съхранявах само в хладилник и беше прозрачна течността.  Praynig

# 79
  • Мнения: 1 165
И нашият е от партида 802.Не съм давала скоро и няма и да давам.На 30-ти сме на консултация и ще видя какво ще каже педи.А за безотговорното отношение просто нямам думи

# 80
  • Мнения: 24
Олелеееееее #2gunfire #Cussing out
Дано да не е нещо сериозно  Praynig
И моя син е изпил половин шишенце от кофти партида Rolling Eyes Sad ....

# 81
  • Мнения: 95
Канцерогенен ефект #Crazy #Crazy #Crazy #2gunfire #2gunfire нямам думи!Тези думи не би трябвало изобщо да се споменават когато става дума за новородени!А ние се чудим да даваме ли пюрета със захар,без захар и т.н. УЖАС!

# 82
  • Мнения: 1 420
Момичета, Вигантола не е нищо повече от Вит. Д. Ние живеем в Англия и тук никой педиатър не предписва такова нещо на бебетата, а времето е доста по-мрачно от това в България. Аз и на двете ми деца не съм давала Вигантол. Извеждайте децата си навън - дори и да не е слънчево времето, от самата дневна светлина навън детето си набавя вит. Д, така че спокойно  Wink

Дано наистина да няма проблеми с дечицата! Кога ли ще спрат тези идиотии...  #Cussing out

# 83
  • Мнения: 6
Е гаси тъпнята и моя е 452 ама втора опаковка, добре че още не съм я започнала, предната я изхвърлих, защото започна лятото, кой знае какъв номер е била  Confused, ама лошото е, че все пак сме пили малко има няма 1-2 месеца  #Cussing out  #2gunfire  ooooh!
Ама наистина сме за убиване, щом в Англия не дават вит.Д при условие, че я имат слънце я не, ние дето сме къде къде по-слънчева страна даваме, чудничко.  #Crazy

# 84
  • Мнения: 234
хайде и ние 129

не двах редовно първите 4 месеца, но от 20 дни почнах по-редовно да давам, че малкия бил с голяма фонтанела- сега преустанових даването му, ще изчакам консултацията  след 10 дни и дотогава без чадърче навън Simple Smile

дано няма последствия за малките човечета  Praynig

# 85
  • Мнения: 616
Момичета, Вигантола не е нищо повече от Вит. Д. Ние живеем в Англия и тук никой педиатър не предписва такова нещо на бебетата, а времето е доста по-мрачно от това в България. Аз и на двете ми деца не съм давала Вигантол. Извеждайте децата си навън - дори и да не е слънчево времето, от самата дневна светлина навън детето си набавя вит. Д, така че спокойно  Wink

Дано наистина да няма проблеми с дечицата! Кога ли ще спрат тези идиотии...  #Cussing out

Никой няма да те чуе. Тук лекарите им набиват в главите, че е жизненоважно.  newsm78

# 86
  • София
  • Мнения: 388
Момичета, недейте така за даването на Вигантола, в Англия не давали, та и ние да не даваме. За моето бебе е задължителен, тъй като поради многото й килограми е с увеличен риск за рахит. Лекарят решава дали да се дава, а не форума. Тъпото е, че тази информация я научаваме от тук, а не от новините. Сега привършвам второ шишенце от лоша партида, дано няма проблем с бебето.  Cry

# 87
  • Мнения: 366
И нашият е 452 - ще следя темата!

# 88
  • Мнения: 69
и нашия е от проблемната партида.вчера ходихме на консултация и педиатърката каза да заместим с деавит.аз деавит съм давала на големия си син и не съм имала проблеми

# 89
  • Мнения: 11
а защ0 пр0ст0 не изп0лзвате друг капк0мер а т0зи да се п0лзва сам0 за капачка.казва се,че взаим0действа с гумата к0ят0 е чак г0ре на капачката,така че сп0ред мен нищ0 не пречи пр0ст0 да се дава с друг капк0мер.и действителн0 100% н0в0т0 лекарств0 на тази фирма ще е п0-скъп0.

Общи условия

Активация на акаунт