Февруарчето не може да скучае, иска с мама да играе

  • 21 298
  • 737
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 157
Теди, Деа връща подобни количества по няколко пъти след хранене и това хич не ме притеснява... Така че, малко по-лежерно го давай...

Любезна, мноо мъ кефиш, направо като те чета и си прецвилвам от смях!   bouquet

 smile3521 и аз, и аз ... Mr. Green

Бръмби, яяяя недей точно ти, дето винаги си била над всичко подобно  Hug. Като го гледам на снимки ми супер си е детето... Той е по-голям, ама е роден по ранко все пак...

Като се има предвид, че момчетата се развивали по-бавно, отказвам повече да взимам присърце напредъците/изостатъците на дечурлигата... Joy
Точно така...Само дето Деа физически се развива с по-спокойни темпове от батко си... Peace

Мяуче, предлагам да се демотивираш да работиш днес и да си починеш  Hug. Халята е чудна!

Съни,  Hug!

# 736
  • Мнения: 163
Отивам да готвя. chef
Заповядайте в ТЕМА № 20.
lalalala

# 737
  • Мнения: 70
Днес Марти е осмата месечинка на Марти и послучая го почерпих с половин кубче заешко месо Laughing
Честита месечинка на всички дечица!
Разбира се лудата му майка не пропусна да го изведе в дъжда,само рамеше,ама безспирно.По време на разходката ни един черен помияр,всъщност беше женска се залепи за нас.Без малко да я сгазят и то нарочно,а аз се разкрещях като луда след колата,имах си доста публика,че бях близо до спирка пълна с хора. Crazy
Честит Рожден Ден на мъжа на Неви и на Рая на Стар на патерици! bdbaloni
Теди,според мен не е толкова много,но ако се притесняваш най-добре отидете в Токуда! Hug
Бела,дано аулина те отпусне.
Мяуче честита прическа на Калина 4470
Съни,Ива браво за чудестните мерки! Peace
Бръмби и Марти е дребосъчко,на 15-ти беше 7кг и 70см,ама пък много си хапва и все е недоволен и иска още.
В този дух,колко пюре давате на обяд,аз давам към 250г,а следобяд 150г каша и половин бурканче плодово пюре и пак иска още newsm78
И аз искам сушилня,уж щяхме да вземем,ама дойде пролетта,надявам се скоро да ме огрее,чудя се ако я сложим на остъклената тераса дали ще се сдуха  newsm78
Любезна,аз бих дала чехлите на свекито,като дойде следващия път на гости,банята задължително ще е мокра,не че съм гаднярка ама нека види какво ти е подарила Crazy

Общи условия

Активация на акаунт