Февруарчето не може да скучае, иска с мама да играе

  • 21 329
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 157
Lightning, на Деа не е сложена хепатитна ваксина още, както и трети пентаксим и втори синфлорикс. Между другото, ти май спомена, че педката ви не ще да ви дава направление за изследванията, които се полагат по здравна каса при навършването на 6 месеца. Е, нашата вчера обясни, че това направление има срок 1 месец и ние сме го изпуснали. Но пак даде де, предполагам е писала някаква диагноза, за която са необходими такива изследвания  Peace.

Стар, че то аз ако ставам 3 пъти на нощ, ще съм най-наспания човек на света, бе жена  Mr. Green... Айде да мирясва Стас!

Понякога, разбирам те чудесно, трудно е с мрънкащо бебе  Hug! Целувки на Анета!

Мемо, завиждам за молуването, ние си нямаме... Дано си купииш нещо много красиво!

Плами, Константин ми пролази след като се изправи на крака, тъй че, си аПсолютно права, всяко дЯти е различно.

Пф, диването заспа, дано ме остави да сготвя поне днес fingerscrossed...

# 691
  • София
  • Мнения: 246
Ду най-после и от нас !  Hug

Ние онзи ден 'открихме' холокухнята и съм доволна !

Стар,честит рожден ден на Рая ! Жива и здрава да ви е!  bouquet

Светкавичке,ние евентуално днес ще сме на ваксина,но и сме с месец по-малки от вас.Та,де да знам...

Сияна,успех на консултациите !

Ралипо,честити зъбчета на Йо! Crazy

Сушилня нямаме,но имаме миялна ,за което съм много щастлива.

За общата снимка и аз съм навита,но как ще се реализира не знам! Whistling

Хубав ден! Simple Smile

# 692
  • До Балкана
  • Мнения: 100
ДД!
Неви, жив и здрав да е съпруга и да ти се сбъднат пожеланията ти! Hug Сети ли се за подаръка?   
Теди, бързо оздравяване на Али.
dari_geri , добре  сте си дошли.
Мии, бързо да влизаш в кондиция и Преслав да го подмине. 
Ника, честито ви заседяване! Hug
Май пропуснах нещо, ама пуста глава - не ме слуша..... newsm78
Аааа, Любезна, искрено ти съчувствам за падането.  Sad Веднъж така се разчекнах пред банята, че си разтегнах мускулите от вътрешната страна на бедрата -  #Crazy .... Бързо да отшумява травмата ти пожелавам. Hug
Деси, как е Диманка? Hug
Lightning и Бо е без хепатитна ваксина все още

# 693
  • Мнения: 112
За хепатитната ваксина - и ние сме без  Wink Ама и с тия сополи, не знам кога ще я сложим...  newsm78

Ааайде събуди се господарката...

# 694
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
ДУ, мацки!

Аз снощи щях да пиша, но в 23 сахатя ме гътна телевизора, а в 1 часа ме събуди Лъвю и се стреснах, че имам да гоня краен срок... Добре че не работата беше малко.... ooooh!

Та, по ред на номерата:

Честит рожден ден на патерици на Рая, нека расте здрава и щастлива за радост на мама и на тати!! Изключително красиво момиче, а сигурно и толкова умно и талантливо!!

Честит рожден ден на съпружеството на Неви! Да е здрав, як и послушен, друго ти не требе (освен дебелия му... портфейл)!! Я ти кажи за подаръка, че мене ме гложди, кво му спретна?


Любезна ми адашке, мъка ми е да те слушам как се мъчиш, направо ми иде да ѝ извия вратлето на майка ти. Дано скоро се преместите, пък миото за компенсация да те внесе на ръце в собственоръчно излизан апартамент! А, и не на последно място -- майка ти да си изпълни обета... най-после!!

Ето защо е лошо да имаш сестра, на която да си като майка, поне откъм възрастова разлика: щото майка ти пък престава да е баба на внуците си... Ма съдба, вари го, печи го...

Рали, ужасно много ме радват ведрите ти постове и ежедневните ви разходки, може би защото на мен не ми се случват в този порядък.

Пухич, и аз мразя киселите, така че няма как да ѝ давам на Люс да опитва... Но пък ѝ купувам едни каши на Ганчев, в пласмасови кофички, които харесва, а и аз, като никога, мушвам остатъка...

Никич, разби ме с тая гривничка и тая вата. hahaha У нас се случват подобни щуротии, но аз съм къде-къде по-непредпазлива и немарлива от теб (с което не искам да си обидя сватята, де). Пък на Лъвю му дай да се грижи за безопасността и да дава акъли. Онзи ден детето се занимава с една кукленска възглавНА, размери 4 на 4 см. и нашият гордо ме предупреждава да внимавам, викам му, внимавай ти, бе, аз имам мноо работа, пък и туй нещо е голямо... Е да, ама -- не... Кога се обръщам, след около минутка, нашия блее в пецето, а от люсината уста стърчи само крайчеца на възглавката, успяла беше да я набута до гърлото и ме гледа дяволито...

Като цяло, у нас се лапат какви ли не работи, но най-гнъсното и мръсно е... опашката на котарака, след като разбира се хубавичко са опипани мЪдята и подгъзито му, да ме прощават гнЪсливите. Как търпи туй момче, ум не ми го побира, освен да е нещо извратен...

Мемо, аз искам да си похарча майчинските в някой мол (нищо не съм купувала от мол дося), но надали ще ми стигнат за повече от 1 джинси (едни ама убави, както би рекъл някой, убави, ама едни, ще го парирам аз). Пък с тия пари ще ядем 10 деня, както би казал Лъвю. Както и да е, майтапя се, по-скоро имам много работа, а така ми се среща с хораааааа!!!!

Вчера подстригахме Халята, на фризьор, както си му е редът. Надали има по-самоФлюбена мома, след като я офъкаха, не можах да я отлепя от огледалото... Но наистина е освежена! Дано я похвалят днес в ДГ-то, че баща ѝ ме натъжи, като каза, че е очаквала, но са били твърде заети с ревящите!! Laughing Общо взето в тази група по-малко дечица реват, но както миото се изразява, има „майстори“, които добре са се подготвили...

Криси, ти си невероятно добро създание (след като те прочета цъкам поне 2 мин.), аз пък по този повод си поквичах. Cry Как не пропускаш да изпратиш прегръдки, целувки...  Hug

Много ми е мъчно, че твоят бебчо си няма баба, но ти му даваш тооолкова любов... Както и да е, по повод на теб се сещам, че „... ако до всяко добро същество застане поне още едно, тогава, тогава, предвиждам такъв живот, че само си викам, дано!“

Вчера пуснах печката за 20 мин. и ми наду главата, та я изключих и се навлякох и завих, вследствие на което... задрямах пред пецето, но това надали ви учудва...

Аз също съм падала на в банята -- на опашка и на гърбина. При втория случай, 10 мин. не можах дума да издумам. Мноо е гадно! Съчувствам ти, адашо! Дано да няма повече инциденти!! Hug

За общата снимка, трудно постижимо е, но да видим... Трябва някой да се наеме да го организира, което е по-невъзможното от двете!
 

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 11:11 от Мяуче

# 695
  • Мнения: 210
Плами, добре сте ни дошли  Wink
Пеперудке, айде бе  Hug Със здраве да си ползвате куньохола  Wink
Слънчи, като твоя счупен пръст, аз нали си счупих и двата миналата година  Mr. Green имам плавници вместо крака, та все ги засичм нейде по мебелировката из къщи ...
Сватяяя, да ти е жив и здрав Сватът, да го строяваш в три редици и да не те ядосва, ма никак   bouquet

# 696
  • Мнения: 85
Привет,момичета  Heart Eyes
Завърнахме се вкъщи и равносметката е ИЗЦЯЛО липса на режим.Криси беше такова добро бебе,а сега реве постоянно,заспива само на ръце и се буди по 5-6 пъти  #Crazy В БГ се разболя от ларингит и беше на АБ-сега още кашля...абе общо взето никакъв сън и почивка за мен,а и работя ....Свеки е с нас и помага(предимно с домакинството,така че засега се разбираме  Wink )
Като имам повече време ще ви чета...липсвахте ми  Hug
Лек ден от нас  Grinning

# 697
  • Мнения: 219

По тоя повод да попитам Слънчи и РалиПо - вие сушите ли заедно светло и тъмно пране, които иначе пера отделно?  newsm78


Ника, отделно ги суша за всеки случай, че най-мразя да съсипя дреха, а е възможно все някоя да пусне, колкото да направи белята (случвало ми се е) Peace.

Мяу, благодаря за милите думи  Hug!

Вики, добре завърнали се! Бързо пълно оздравяване на Криси и дано скоро влезете пак в релси!

# 698
  • София
  • Мнения: 209
Добро утро Hug

Чела, не дочела.....включвам се.

С малко закъснение искам да честитя рождения ден на Рая. Да е жива и здрава и много да те радва Звездичке!

Честит рожден ден на Невиния мъж. Да е жив и здрав!


Криси, и на мен ми стана много мъчна като прочетох поста ти за бабите Sad Hug...и тъпо, че аз се оплаквам от моите. Накараме да се замисля ако ги нямаше ...

siqna.muk
, пожелавам ти да е много успешно пътуването и да се върнеш с добри новини Hug

iva.vt Hug..

Memoria, наминавай по-често деее Hug Целувки на Матю Heart Eyes

Miss_Butterfly, как е студентстването с бебе. Пожелавам ти успех през новата учебна година Hug

 Та по темите....В нас е около 20 градуса и на мен ми е студено. Пускам си климатик.
Моята пералня е с сушилня и както Рали каза, за нищо не става. Ползвала съм я 2-3 пъти. Много е неудобна!
Вчера на Ясен хич не му беше ден. Та покрай него ми побеляха още повече косите. Проби му втория горен зъб и явно доста го сърбеше. Както си играеше с една пластмасова играчка проточи кървава лига Shocked Отваря му устата, пълна с кръв, преди това си тресна главата доста силно в леглото. Видях, че е от зъбчето. След няколко часа - ядене, игра, баня. тъкмо го обличам за сън и повърна малко. Тръгвам да го преобличам и гледам в повръщаното кръв #Crazy..направо ми спря сърцето. Скочих да се оправяме да го водим на лекар, но после се сетих, че днес се нагълта с кръв. Мъжо беше обеден,че е от това а и нищо друго ми нямаше. И днес си е ок слава Богу Praynig обаче забелязвам някаква нервност в него. Когато нещо не му се даде не стане това което иска започва да удря с ръце, да крещи и до рев стига понякога. Та си мисля, аз съм много изнервена понякога и като съм ядосана блъскам и си показвам нервност. Дали това е причината да се държи така newsm78

# 699
  • София
  • Мнения: 6 011
Благодаря ви за съветите относно сушенето!  Hug
Слънчи, кошница има, да.  Peace Ама кашмирени пуловери нямам.  Mr. Green Всички други пуловери ги слагам на общо основание и зася засечки няма, че дори и щампите са си наред /дрехите на Борко са все с някой герой/.
victorita, и ти липсваш, душко!  Hug Дано бързо влезнете в ритъм.  Peace Максо след ларингита още не може да си възвърне гласа милия.  Rolling Eyes
Мяу, честита ви официална подстрижка на Халята!  Crazy Дано вече лесно да се дава.  Laughing

Как заспа туй дете не знам - над нас правят изолация.  Mr. Green Лошо ми стана като ги видях, на тях трижди лошо им стана като ме видяха мен.  Mr. Green Mr. Green Преди време правиха още няколко апартамента от входа и им покъсах нервичките да ми пазят тихо от 2 до 4.  Mr. Green Бетер пенсионерка, ама с две неспящи ревящи деца ич не ми беше до любезности.

Пеперудке, щастливи дас и живеете в ремонтираното жилище!  Hug
el_P, Ясен просто си има характер.  Crazy Hug Няма лошо да е буйничък, мисля аз.  Hug Моите двамата са много различни също - Макси веднага тръгва да се бие, да драска, мрънка, иска си своето... Този път няма да правя грешката да парирам агресивността /като при Борис/, а ще я стимулирам.  Peace

# 700
  • Мнения: 157
Хей, момичета, благодаря за "съчувствието" относно РД на съпружето!
В тази връзка, няма да си получи подаръка днес, защото 1. Не съм се сетила кой беше най-великия подарък, 2. Не мога да измисля нищо подходящо без да обиколя магазините, 3. Не ми се отбива номера, 4. Ще получи подарък, когато го измисля и 5. Днес ще го изненадам с няколко готвени блюда, щот иначе е на сухоежбина и тук таме нещо ядливо  Mr. Green...

Мяуче, ми тя тъз възглавка си е точно по мярка за устата...Ама весело ми стана, много  Mr. Green... Честита прическа на Халята, чакаме снимков матр'ял!

Пеперудке, как ви завиждам за холокухнята, а бе, за новото жилище въобще... Да ви е уютно, спокойно и щастливо в него  Peace!

Вики, добре завърнала се у форОма и аз гледам снимки, ли гледам...

Ел, и аз така я усещам Деа, колкото съм по-нервна видимо, толкова и тя е по-кисела...

Тъкмо се нагласих да излизам, пък то зарося, а аз незнам де е другия кош, та да го сменя, дда мога да сложа и чувала...

# 701
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
Вики, друго си е у дома, но ще трябва да изтърпиш известен период на аклиматизация. И Люсил беше тъй след морето, няма начин, всяко пътуване си казва думата. Любопитно само защо не забелязах подобно нещо по време на „почивката“?! Rolling Eyes

Пеперудке, айде честито -- дай да видим снимки на обновения интериор! Друго си е на новичко и чистичко. Ние зася си оставаме в кочинката...

Ел, каръшки ден е било и за теб, и за красивия Яско! А иначе, недей се тревожи! Поведението му е съвсем в релси. Просто децата до 5 години, мисля, нямат задръжки като нас и реагират според характера си, доколкото и за такъв е уместно да се говори, но така или иначе, удряне, рев, вой, всичко това е по БДС, дет сЪ вика. Mr. Green

Аз забелязвам обаче нещо друго донякъде смутително, а именно ревност от страна на Люс към мен, когато се занимавам с кака ѝ, както и когато Халята яде, играе с конкретна играчка и пр. (във втория случай ревността е насочена към храната или предмета). Особено силно е това нещо, когато давам на големия двер да суче... Въобще не бях мислила за тая страна на медала... Thinking

Ники, не ти заблазявам, както и на тези отгоре, де. Тук около нас непрекъснато бутат съборетини и строят нови кооперации, при това без почивка -- от сутрин до вечер, само да се отвори хубаво време и се почва, даже и зимата не спират, ако не вали. Как па не свършиха тия къщета, не знам! Тъкмо завършат една кооперация, и се отвори място за нова. #Cussing out #2gunfire

# 702
  • София
  • Мнения: 6 011
Спи, та се къса нашия, а аз не мога да чуя репликите на филма, дет го гледам.  Mr. Green Laughing

Въпрос към знаещите /и можещите/ - сега забелязах, че от Май компютър са ми изчезнали два диска. Единият е драйва, а другия диска с всичките ни снимки.  Sad Идея как да си ги върна?

# 703
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 419
Спи, та се къса нашия, а аз не мога да чуя репликите на филма, дет го гледам.  Mr. Green Laughing

Въпрос към знаещите /и можещите/ - сега забелязах, че от Май компютър са ми изчезнали два диска. Единият е драйва, а другия диска с всичките ни снимки.  Sad Идея как да си ги върна?
Ко гледаш, бе, Нико, тури слушалки и бъди рахат! Hug

За питанката: чудна работа, да не си изтрила просто иконките, ама то щъ предупреди, ако е тъй.

Я опиши по-подробно кво праЙш: отваряш windows explorer и после кво? с коя версия на виндовс-а си? Thinking

П.П. Айде, и на мен ми заспаха на цица... след като бях опикана за назидание (да имам едно наум, че аре нЕма нужда да се мъчимЕ 'секи ден с това розовото гърне, дет' е по-подходящо за капела Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 6 011
Мяу, много въпрос и все сложни.
Слушалките... бяха... Борис им е отскубнал дунапрените на ушите...  Mr. Green
А иначе Май компютър си ми е като иконка на десктопа, влазам вътре и имаше 4 диска /Ц, Д, Е и Ф/ на четири поредни реда, два от които ся ги няма.  #2gunfire
Нищо не сме трили, но забелязвам некви промени. Например като натисна старта долу - сега ми излиза една лента отстрани - уиндоус хп професионал, дето вчера я нямаше със сигурност.



И пералната протече... Joy

Общи условия

Активация на акаунт