Памперс New Baby???

  • 2 651
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 259
Ех как съм се прекарала,ама така е трябваше да поискам да ги разгледам,а не да вярвам на продавача Embarassed

# 16
  • Мнения: 7 640
Какво значи "новите Памперс"и какво не им е хубаво?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 927
Промениха им дизайна и ги направиха по-плитки и изрязани. Твоите бебта са малки и едва ли ги пълнят толкова, но моят змей пишка толкова много, че приливат  Twisted Evil Иначе и аз бях само на Памперс до 7-8 месец.

# 18
  • Мнения: 62
Дъщерята на братовчедка ми се роди над три кила и миналата седмица (беше на две седмици тогава) помогнах на братчедката като изтичах да купя единица(номер едно на ню бейби, за които гоеориш), защото тя по погрешка беше взела двойка(номер две на ню бейби), които й бяха големи. Ню бейби са супер за новородени, няма какво да се тревожиш.

# 19
Памперсите New Baby 2-5кг. са супер. Препоръчвам ти тези за родилния дом. Валко се роди 3кг. и после ги ползвахме докато стана на 1 месец - т.е. до над 4кг.  така, че не се притеснявай. При всички положения ще станат освен ако не поставиш някой нов рекорд с най-тежкото бебе в България Grinning.

# 20
  • Мнения: 2 047
  От родилното сестрите ми казаха да взема направо Втори номер на Ню бейби, защото първи нещо им правели проблеми. Доколкото си спомням, че били много малки  newsm78

  А има ги и в по-малки пакети! Изглежда след като са сменили дизайна и докато се урегулира зареждането, може и да сте попадали на големи пакети, но вече ги има и малките.

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Бяха ни най-хубавите пелени...Жалко, че бързо стават малки. Сега пак сме на Памперс. Веднъж опитахме Либеро, но се изрина и от тогава не смея да рискувам Laughing

# 22
  • Мнения: 8 505
Вярно ли е, че Памперс New Baby стават само на много малки бебета-под 3кг?

Не е.Дребното се роди 3.500кг,не знам в болницата какви памперси са им слагали,но когато ни изписаха (3.400кг)изразходихме 1 пакет от най-малките-40 и няколко броя бяха и не помня за колко време стигнаха.Вторият пакет бяха вече 2.номер,но малко и хлопаха.

# 23
  • Мнения: 2 433
Купих Памперс Ню бейби от 3до 5кг №1, но още на второто преобуване в болницата ме помолиха да взема по-голям размер. Тези се оказаха малки. Купих 2-ри номер, и да ви кажа - на ръба са ни. И те малки въпреки че бебче е на 6 дена. Вярно е че е 4,300 ама пък на втори номер пише че са от 3 до 6кг.Сега като свърша опаковката мисля директно да минавам на голям номер.

# 24
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
и ние ползваме памперъ ню бейби от 3-6кг /това е вторият номер-мини ,а не за новородени те са ни малки/  и съм много доволна пъпчето все още не ни е паднало но пеленката го покрива и не го дразни пък и до сега не са ми пропускали - въпреки малкият ни стаж  Laughing

# 25
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Аз ползвам Памперс, Либеро и Чико! От всички съм еднакво доволна!
Относно това, че пакетите са големи - аз като тръгнах да раждам си взех един голям пакет - 44 бр. мисля че беше и го разрязах по средата, така, че се получиха 2 половини с по 22 памперса и го залепих с найлон и тиксо! Накрая се оказа, че тъй като бебето си е при мен, когато идваха да го взимат за повиване аз им давах памперс всеки път и пакета си стоеше при мен!

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 969
В началото бяхме с Памперс и изобщо не бях доволна Naughty
Виж като минахме на Либеро,се родих Heart Eyes
Памперс все му бяха някак си малки(роди се 4,300 и взехме направо 2 размер)и пропускаха Confused

Последна редакция: пн, 07 ное 2005, 16:46 от Alabala

Общи условия

Активация на акаунт